Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser178942

Guest
Cezar, wiesz ze jestes osoba, ktora powstrzyma te 1% uzytkownikow plemion od konczenia gry? :)

Kawał dobrej roboty, dziekuje :D
 

DeletedUser10726

Guest
O to chodziło ?

http://178.32.95.149/oldstyle5.css

4GGyj.PNG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bingo! Dzięki Ci bardzo. Wreszcie znów to jakoś ludzko wygląda.

Jak będę potrzebował wystroju sali dla dzieciaka na Halloween to zwrócę się do grafików z Inno o pomoc . - Żenada z tym co nam zafundowali.
 

DeletedUser160107

Guest
tylko w przeglądzie rynku, przy wysyłaniu ikonki surowców nachodzą na dostępne ilości do transportu :)
 

DeletedUser32817

Guest
Powiem wam że sam link do .*css powoduje że nie ma lagów. Bez linku do grafiki. Na szczęście czyta to w ten sposób, że musi grafike pobierać z plemion.

Co nie znaczy że jest ok. Mam nadzieje że nadal będzie do wyboru styl 6.5 :(
 

DeletedUser178942

Guest
Strasznie to wszystko laguje w kazdym razie, czy to stary styl zrobiony przez Cezara czy ten ulepszony Plemion :)
 

DeletedUser177900

Guest
tak na szybko

przyciski są beznadziejnie wielkie w stosunku do całej strony, na ekranach małej rozdzielczości zamiast ułatwiać utrudniają. Nic nie daje zmiana rozdzielczości w ustawieniach bo albo jest do bani albo jest nie przyswajalna dla użytkowników, którzy się nie znają na rozdzielczości 1000... nie wiadomo czego na co. Jak robicie już interface dla idiotów to róbcie dla wszelkich idiotów -> nawet tych co umieją kilkinąc w przycisk bez jego eksponowania na pół ekranu.
Na google chrome strona chodzi tragicznie. przeładowuje się jak explorer. Miga dostosowuje... nie będę się wysilać na pseudo znajomość przeglądarek. Po prostu działa źle. MIGA. nawet w VBA jest na to prosta funkcja.


gra zaczyna przypominać grepolis, dużo grafiki i bajerów, niestety - poza tym nie idą w utrudnieniach gry a gra zaczyna przypominać ikariam dla zaawansowanych niż grę taktyczną. Dużo grafiki i nic więcej.
 

DeletedUser34646

Guest
cezar dzięki ,przywracasz nadzieję, jednak u mnie ramki dalej są, przy wszystkich linkach css ...
 

DeletedUser10726

Guest
Włączyłem na VPS podstawowy serwer FTP, może teraz lagów nie będzie.

U mnie póki co już nie tnie chyba, że to efekt chwilowy :]
 

DeletedUser130738

Guest
Dobra robota, Cezar, dzięki ;) Ja po swojemu jeszcze nie zdążyłem, ale bardziej w stronę http://www.mine-city.bplaced.net/staemme.css będę szedł. Nowy wygląd, tylko bez przycisków.

W razie lagów jest coś takiego jak Stylish (ktoś wyżej wspomniał). Opera, Firefox, Chrome.. Może zadziała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10726

Guest
Tutaj jeszcze jak ktoś chce to przerobiłem trochę .css to z niemieckiego forum chyba co ktoś wkleił.Wywaliłem z niego ramki z większości przycisków i zmieniłem kolory inputboxów na normalny i dodałem ikony budynków w ratuszu.I to jest w tym nowym stylu plemion.

http://178.32.95.149/oldstyle6.css

4GVjf.PNG
 

DeletedUser174820

Guest
dobrze to wygląda, powiem nawet że idealnie...

... ale nie na światach z rozszerzonym premium, tj ze skróceniem czasu budowy itp. <beczy>
 

DeletedUser174820

Guest
nie napisałem że kupuję, po prostu gram na świecie z takimi opcjami, i tam są dodatkowe buttony...
 

DeletedUser90103

Guest
Nie chce mi się tego w całości komentować ale wybiorę kilka fragmentów dla zaczepienia, choć poza wstępem cały Twój post nadaje się wyłącznie do skrytykowania.


(...)
Zresztą nie ukrywajmy - obecna zmiana jest niemal kosmetyczną, nie przewraca systemu gry do góry nogami, a że komuś bardziej podoba się czarny link niż czerwony przycisk... rzecz gustu, a o takowych podobno się nie dyskutuje. W porównaniu do zmian historycznych (kiedy zmieniał się cały layout czy rozmieszczenie budynków we wiosce) trudno nazywać to jakąś wielką zmianą, która destabilizuje grę...
(...)
Zmiana nie jest kosmetyczna. To, że coś nie wykracza poza warstwę prezentacyjną, nie oznacza kosmetyki. Interface, którego częścią jest układ strony jest istotny. Gdyby zmiana nie leżała w warstwie prezentacyjnej znalazłbyś inną wymówkę.


Rozumiem, że człowiek przyzwyczaja się do czegoś, z czym miał do czynienia dotychczas i reaguje awersją na jakiekolwiek zmiany, które wymagają od niego odrobiny wysiłku w przystosowaniu się do nowych warunków. Ja jestem na tyle starej daty, że pamiętam jakie pretensje były przy pojawieniu się Windowsa XP, który niszczył "starą dobrą grafikę Windowsa 98"... A potem Windows 7 i Vista, które były kolejnym etapem zmian wyglądu... i tak jak też zaraz pojawiały się wówczas głosy "pierwsze co robię gdy siadam na takim komputerze to zmieniam układ grafiki na stary". I jestem ciekawy, czy faktycznie są obecnie użytkownicy Win 7 (czy - o zgrozo - <cfaniak>, którzy konsekwentnie próbują ustawić grafikę na poziomie Windowsa 98 i z uporem maniaka powtarzają, że ona była najlepsza...

Istotnie MS dokonując zmian w swoich systemach aż do XP naraził sie chyba wyłącznie ociężałym umysłowo lub posiadaczom słabych komputerów. Przesiadanie się z XP na "7" to męka.

Natomiast to jest gra. To ma być dla mnie przyjemność a nie męka. Dla mnie i dla wielu innych klientów. Dziś wchodzę sobie na jakieś forum a tam ludzie masowo szukają, uwaga... skryptu JS do maskowania definicji CSS, tak aby wszystko wyglądało akceptowalnie.

Wróćmy do sedna. Sytuacja jest chora w każdej branży nie tylko w firmie IG. Sedno jest proste:
Kmic i inni admini istotnie nic nie mogą poza zbanowaniem nas na serwerze. Poza swoją funkcją w grze są jak call-center albo najwyżej rzecznik firmy.

Do czego służą rzecznicy i call-center? Pierwsi do wciskania kitu a drudzy do tego abyście nigdy nie mogli dodzwonić się do osób zdolnych do podejmowania decyzji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry