Wersja 7.4 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser167763

Guest
MA SA KRA z tym ograniczeniem!!!!!!!!!! Gram na św. 63, punktów mam 312 i jestem uziemiony na 24h bo...limit farmienia został przekroczony. Matko, kto to wymyślił? Gratuluję, naprawdę super sprawa. Ta gra schodzi na psy... Chcecie uatrakcyjnić graczom tą grę na siłę, mam nadzieję, że doczekam świata, gdzie to ograniczenie farmienia nie zawita.
 

DeletedUser109750

Guest
Przynajmniej nie trzeba siedzieć 24/h by farmić, a jak odpuścisz jedną nockę to od razu w plecy nie wiadomo ile
 

river013

Miecznik
Wynik reakcji
65
Strasznie badziewne to ograniczenie... ostatecznie sprowadziło się to tylko do komerchy i ogromnej premii za PP...
Niemal całkowity brak surowców z farmienia, możliwość podniesienia wydobycia surków o 20% i o 20% tańszej budowy - gdy jest ograniczenie farmienia wiadomo czym to się kończy... gracz płacący za grę przy tych samych umiejętnościach rozbuduje się w o 50% szybciej... extra.... normalnie bomba, i niby jak tu pokonać plemię idące na Ciebie od centrum mapy, naładowane punktami premium, podczas gdy musisz wybierać między szkoleniem wojska, zbieraniem na szlachcica, rozbudowywaniem wiosek...

Ten bezmyślny wynalazek do robienia kasy strasznie ZDEBALANSOWAŁ grę - choć jego zadaniem było właśnie poprawienie balansu...

Co następne ? Premia do ataku i obrony wojsk 10% za pkt premium ? Co 5 monet 1 gratis ? Albo monety za pkt premium ? :mad:

Róbcie chociaż od czasu do czasu światy bez limitu farmienia... choć nie sądzę aby te pijawki z IMMO to zrobiły, skoro ich dochód jest odwrotnie proporcjonalny do jakości usługi
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry