Wersja 7.1 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser117636

Guest
Irytujące to jest to,ze z telefonu nie można grać normalnie. Tak się zastanawiam, kto nas tak uszczęśliwił. Długi wekend a plemiona rozsypały się.

Nie mogę się zalogować na zastępstwo z telefonu nie iem czy tylko ja bo mnie wywala.


Przy wybijaniu monet to jeśli onok zatwierdzenia mam podaną ilość monet do wybicia. To po co ten komunikat, ile monet zostało wybitych.

Z tą rekrutacją masową to jest szczyt głupoty jak ktos ma 1k wiosek to po co komu to ile mu się w tych wioskach zrobiło wojsk. Jak go bedzie interesowało czy we wiosce np 698 zrobiło się X wojsk to tam wejdzie. Teraz to tylko marnowanie czasu graczy.

Jak kochani admini wrócą po długim wekendzie to może naprawią tę uatrakcyjnienia. Z drugiej strony to pogratulować decyzji odnośnie wprowadzenia akurat teraz ulepszeń. BO przez parę dni to życzliwi tacy jak ja wyręczą w testowaniu ... i wyszukaniu błędów.

Jak się nie poprawi w ciągu paru dni np gra z telefonu to niestety dogram do końca kp i nie będę już wspierał takiego rozwoju plemion z własnych pieniędzy. Nie za to płacę. Szkoda nerwów.
 

DeletedUser

Guest
Irytujące to jest to,ze z telefonu nie można grać normalnie. Tak się zastanawiam, kto nas tak uszczęśliwił. Długi wekend a plemiona rozsypały się.
Odpowiem Ci, Innogames;)
Nie mogę się zalogować na zastępstwo z telefonu nie iem czy tylko ja bo mnie wywala.
A jaki masz telefon? U mnie wszystko w porządku
Przy wybijaniu monet to jeśli onok zatwierdzenia mam podaną ilość monet do wybicia. To po co ten komunikat, ile monet zostało wybitych.
Też uważam, że to totalny bezsens
Z tą rekrutacją masową to jest szczyt głupoty jak ktos ma 1k wiosek to po co komu to ile mu się w tych wioskach zrobiło wojsk. Jak go bedzie interesowało czy we wiosce np 698 zrobiło się X wojsk to tam wejdzie. Teraz to tylko marnowanie czasu graczy.
j/w
Jak kochani admini wrócą po długim wekendzie to może naprawią tę uatrakcyjnienia. Z drugiej strony to pogratulować decyzji odnośnie wprowadzenia akurat teraz ulepszeń. BO przez parę dni to życzliwi tacy jak ja wyręczą w testowaniu ... i wyszukaniu błędów.
Co ma nasza administracja do tych ulepszeń? Czepiej się niemców!
Jak się nie poprawi w ciągu paru dni np gra z telefonu to niestety dogram do końca kp i nie będę już wspierał takiego rozwoju plemion z własnych pieniędzy. Nie za to płacę. Szkoda nerwów.
Kupowanie KP jest przecież dobrowolne. Ty im nie musisz płacić - robisz to bo chcesz, a oni mogą chcieć mieć cie głęboko. To oni robią łaskę, że ulepszają grę, wprowadzają różne modyfikacje itp, a nie ty. Jeżeli nie chcesz grać to nie graj. Nie ma w regulaminie, że jak ktoś zacznie grać to musi grać do końca życia:)

Szerokiej drogi, bo na pewno tego nie poprawią w ciągu kilku dni. Ba! Nawet w tym miesiącu tego nie zrobią
 

DeletedUser

Guest
znikanie fragmentów mapy

Zróbcie szybko coś z tym. Nie wyświetla się mapa w całości. Cholerne dziury i to tam gdzie akurat najbardziej potrzeba. Prawo Murphyego?
Brak synchronizacji przewijania w okienku i na mapie. Mapę w okienku przesuwam, a w oknie głównym stoi. I na odwrót. No i te dziury w mapach. Choćby nie wiem ile czekał nie uzupełniają się.
 

DeletedUser54804

Guest
Pewno za miesiac wstawia kolejna poprawke ktora wywali co innego. Np. nie mozna bedzie można wyslać ataku..
 

DeletedUser155682

Guest
Pewno za miesiac wstawia kolejna poprawke (...)

Jeżeli chodzi o wersję 7.0 to w ciągu miesiąca wyszły aż 2 poprawki:

Aktualizacja gry do wersji 7.0 --> 21.01.11r
Poprawka dla wersji 7.0 --> 14.02.11r
Druga poprawka dla wersji 7.0 --> 02.03.11r

Może w 7.1 trochę bardziej się sprężą :).




Tak w sumie to za takie poprawki odpowiada InnoGames czy "lokalne" oddziały firmy (w Polsce to Nasza administracja Plemion) ?
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli chodzi o wersję 7.0 to w ciągu miesiąca wyszły aż 2 poprawki:

Aktualizacja gry do wersji 7.0 --> 21.01.11r
Poprawka dla wersji 7.0 --> 14.02.11r
Druga poprawka dla wersji 7.0 --> 02.03.11r

Może w 7.1 trochę bardziej się sprężą :).




Tak w sumie to za takie poprawki odpowiada InnoGames czy "lokalne" oddziały firmy (w Polsce to Nasza administracja Plemion) ?

Innogames
 

DeletedUser

Guest
Także zauważyłem pewien problem zaraz po aktualizacji do v.7.1. Otóż mam zaznaczonych parę wiosek innym kolorem (tzw. grupa). W tej grupie znajdowało się także parę wiosek barbarzyńskich. Po aktualizacji gry zauważyłem, że wszystkie wioski barbarzyńskie z tej grupy są teraz koloru czarnego mimo iż kolor grupy jest całkiem inny. Na minimapie (ta po prawej) wszystko jest OK.

Jest to zamierzone działanie czy faktycznie mały błąd ?
Mam ten sam efekt, niektóre wioski barbarzyńskie mam na mapie w grupie do której jest przypisany zielony kolor, na minimapie widzę je jako zielone ale na dużej zaznaczone są na czarno.
 

DeletedUser

Guest
Mogłby mi ktos powiedziec jak sie ta tabelke robi bo jeszcze nie wiem
 

DeletedUser136686

Guest
Ogólnie mi sie podoba, pare udogodnień :)

Ale jest mały błąd.
Po pierwsze są luki/dziury/braki wiosek na głównej mapie, czyli przesuwam przesuwam i wraz zielono sie robi i tak az nie wejde znowu na mape ..
Po drugie mapa główna nie zawsze przesuwa się z mini mapą, tzn. czasami jest dobrze, a raz albo jedna albo druga sie tylko przesuwa.
 

DeletedUser155682

Guest
Jak już każdy wypisuje wszystkie niedopracowania wersji 7.1 to dodam to co przed chwilą zostało wychwycone. Chodzi o szare słoneczko (kopia jednego z moich postów):


taaaaaaa..kwestia dobrze obranych binokli i człowiek dostrzega "niewidoczne" :p

Ja myślę,żebyś otworzył oczy i wtedy ujrzysz. :)


A ja myślę, że to kwestia klasycznego wyglądu (Plemiona 6.5). Ja jak i pewnie kolega mamy go włączony. Owszem (przed chwilą sprawdzone) jeżeli gra się na "normalnym" wyglądzie to szare słoneczko się pokazuje. Kolejne niedopracowanie w v7.1 :)


Dla potwierdzenia proszę bardzo:

normalny wygląd...
52776538.jpg


... oraz klasyczny (tutaj to chyba żadne binokle nie pomogą)
22591981.jpg


Mała duperelka która nie wpływa na grę ale może ktoś z nudów się tym zajmie :)
 

DeletedUser79273

Guest
nie można enterem kliknąć paru leveli jednego budynku na raz
po zatwierdzeniu rekrutacji okno automatycznie nie przewija się do góry
przy massowym wybijaniu monet nie wybija się tego na raz tylko trzeba czekać aż wybicie nastąpi w każdej wiosce z listy po kolei

podsumowując - strata czasu
 

DeletedUser136686

Guest
nie można enterem kliknąć paru leveli jednego budynku na raz
po zatwierdzeniu rekrutacji okno automatycznie nie przewija się do góry

jak pisali, od teraz wykonuje to AJAX, co sie przekłada na szybkość - i to widać że tak naprawde jest
trzymasz klawisz END, klikasz na polecenie budowy i zapierdzielasz z tym raz dwa
 

DeletedUser156889

Guest
Nie wiem czy to już było bo nie czytałem wszystkich stron ale..

W pałacu przy "masowym" biciu monet czasem nie ustawia z powrotem ilości monet po wybiciu na "nic"
 

DeletedUser95266

Guest
Już druga aktualizacja i nie ma masowa wybijania monet dla pojedynczej wsi(rozwijania lista)

I nie prawidłowo działa u mnie Raporty>>>Filtr.
 

DeletedUser

Guest
Mi nie śmiga masowa rekrutacja woja w menedżerze konta jak wchodzę przez fona 0-o
Żenada
 

DeletedUser

Guest
wybijanie monet u mnie działa
tylko masowa rekrutacja się zacina
 
Status
Zamknięty.
Do góry