Wersja 7.1 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser37348

Guest
Serio tak bardzo Ci przeszkadza 2 razy dziennie wpisanie 6cyfrowego kodu?
 

DeletedUser54804

Guest
Tak przeszkadza mi, najczęściej pojawia się to dziadostwo w placu, spróbuj wtedy wysłać szlachtę w jak najmniejszych odstępach czasu, albo klina pod grubasa wstawić, czy jakiekolwiek inne akcje na placu, które najpierw trzeba było sobie obliczyć aby weszło idealnie tak jak chcę - no popróbuj. Zobaczysz co supporcik nam zafundował. Zobaczymy po którym razie szlag Cie trafi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a ja mam takie pytanie, ostatnio logowałem się ze swojego konta oczywiście na zasta do kolegi i wyskoczył mi taki bot - ochrona. :)
Co wtedy, jeżeli ileś tam razy nie wpisze, albo błędnie banujecie konto ta? A jak źle wpiszę np. przez przypadek jak do kolegi się loguje to kto dostałby bana? ;D
 

DeletedUser

Guest
Co do antybota, powiem ze jest dobrym rozwiazaniem, nie pojawia sie az tak czesto, aby zatruc zycie. Gdy zaczynalismy gre na S1 plemiona byly bardziej gra strategiczna, teraz to typ gry zrecznosciowej, poniekad dzieki wlasnie tym botom, programom, sktyptom itp. Jedyne co mnie drazni to miejsce i czas w ktorym pojawia sie owe okienko, tak jak ktos zauwazyl, akurat musze wstawic klina lub zgrac szlachte, a tu bach... obrazek do przepisania, mozna sie wtedy w.. Zmienilbym tylko miejsce pojawiania sie obrazka.
 

DeletedUser

Guest
Co do antybota, powiem ze jest dobrym rozwiazaniem, nie pojawia sie az tak czesto, aby zatruc zycie. Gdy zaczynalismy gre na S1 plemiona byly bardziej gra strategiczna, teraz to typ gry zrecznosciowej, poniekad dzieki wlasnie tym botom, programom, sktyptom itp. Jedyne co mnie drazni to miejsce i czas w ktorym pojawia sie owe okienko, tak jak ktos zauwazyl, akurat musze wstawic klina lub zgrac szlachte, a tu bach... obrazek do przepisania, mozna sie wtedy w.. Zmienilbym tylko miejsce pojawiania sie obrazka.

Mi podczas wybijania monet się najczęściej pojawia ( gram bez kp ) i trochę się naklikam, nie dość ze się już wystarczająco naklikam to jeszcze czasami kod wyskoczy który mnie z rytmu wybije, ale no cóż, jak ma pomóc to niech będzie :D
 

DeletedUser

Guest
Bo teraz, jeśli się nie mylę, to trzeba obrazek wpisać najpóźniej po X odświeżeń strony, a zamiast tego lepiej by było dać 1-2 minuty na to. Wtedy i kliny się wsadzi, i synchro puści :).
 

DeletedUser

Guest
Beemo, obrzydzamy grę cheaterom ;]. Jakiego masz nicka w grze? Sprawdzę.

Gdyby nie ochrona bootowa mogę zagwarantować, że na najlepszych kontach byłoby jak w Niemczech- tam aby grać na TOP1 potrzeba idealnego bota, albo 5-6 graczy na konto...

Ochrona bootowa MUSI być ! 2x dziennie wpisanie kodu zbawi kogoś ?
Nie sądzę.



Zbytnio nic ciekawego nie wprowadza a napewno coś padnie jak zwykle przy aktualizacjach

jak zawsze.Chyba że będzie przełom i wszystko będzie dobrze :)
Informatycy, co waszym zdaniem bylo bardzo zepsute w ciągu ostatnich aktualizacji ? Konta wam skasowali o_O ?
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Ostatnio np błędy mapy.Już nie mówiąc o skryptach które trzeba za każdym razem naprawiać.
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio np błędy mapy.Już nie mówiąc o skryptach które trzeba za każdym razem naprawiać.

Zaraz zaraz... Innogames żadnych skryptów nie tworzy. Te skrypty to wymysł graczy, więc tutaj nie miej pretensji
a co do mapy, to ja żadnych błędów nie miałem;)
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Owszem co do skryptów masz rację a z tą mapa to wystarczy poszukać z tym temacie co się działo
 

DeletedUser54804

Guest
Innogames skryptow nie tworzy, fakt, za to je chrzani koncertowo po swoich aktualizacjach, oczywscie zawsze zwali sie najwazniejszy skrypt, czyli masowa i od czasu do czasu kalkulator atakow. Tak sie sklada, ze to wlasnie dzieki skryptom istnieja jeszcze stare swiaty, bez tego juz dawno polowy kont by nie bylo, a tym samym dochodu z KP..Nie wyobrazam sobie przy 1800 wioskach klepać recznie rekrutacji, jakoś Innogames nie wpadł jeszcze na to aby powprowadzac w aktualizacji masową taką jak w skrypocie, wtedy byłoby to przydatne.
 

DeletedUser37348

Guest
jakoś Innogames nie wpadł jeszcze na to aby powprowadzac w aktualizacji masową taką jak w skrypocie, wtedy byłoby to przydatne.
No to się zdziwisz po aktualizacji ;)
Zapraszam na betę, tam sobie można przetestować nadchodzące wersje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry