Wersja 7.1 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zmiany w grze inicjują do korzystania z KP. Przecież Innogames musi jakos Zarobić, gdybyście byli na miejscu firmy też byścoe szukali rozwiązań do Zarobienia. Przecież w tych czasach bez pieniędzy nic nie zrobisz, nie to co 3-4 lata temu
 

DeletedUser

Guest
więcej dzieci , więcej........ a może by tak wprowadzić jeszcze "pokemony"................< retoryka>
 

DeletedUser54804

Guest
Zmiany w grze inicjują do korzystania z KP. Przecież Innogames musi jakos Zarobić, gdybyście byli na miejscu firmy też byścoe szukali rozwiązań do Zarobienia. Przecież w tych czasach bez pieniędzy nic nie zrobisz, nie to co 3-4 lata temu

Jak na razie to Oni szukają rozwiązań co by tu zrobić aby Ci, którzy kupują stale KP zrezygnowali z gry. Ci którym szkoda na KP i tak go nie wykupią, choćby nie wiem jakie cudne dodatki nam wstawili w grę.
 

DeletedUser

Guest
latium napisał:
Czy ktoś z supportu śledzi tą dyskusję? Czemu nikt nie odpowiada?
Czemu te ogłupiające klikania pozostały?
Tu było zdanie z wulgaryzmem
Dla nich najważniejsze zabezpieczania antybootowe i jak największy zysk.
Utrudnianie życia graczom z tysiącami wiosek tylko tym można wytłumaczyć.

Aby "słodzenie" nie odbiło się czkawką u producentów.

Powyżej mój ciągle kasowany post.

Kolejne udogodnienie to antyboot - uruchamia mi się przy każdym wejściu na grę
 

DeletedUser

Guest
Antybot - moim zdaniem niepotrzebny, że niby mój komp sam zacznie wojska i wiadomości wysyłać ?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Właśnie super dla zbyt wielu ludzi, dlatego ów "antybot" jest potrzebny. I nie włącza się przy każdym wejściu.
 

DeletedUser

Guest
dla mnie super
Do czego super?
Za każdym razem jak wchodzę na stronę, to mi się to pokazuje.
Mam dość ciągłej kontroli, bezmyślnego klikania; OK? - tak OK, wyklikałeś 234 monetki, chcesz powrócić? - powrót....
Na tych co produkują booty i tak nie będzie to problemem, bo będą robić je na krótsze sekwencje do wykonania, a utrudnia to tylko życie.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Pojawiło się sporo zgłoszeń, że kontrola pojawia się za często. Faktycznie, potwierdzają to nasze logi. Zmniejszyliśmy częstotliwość.
 

DeletedUser54804

Guest
Zmniejszyliście czętotliwośc a mi sie antybot pojawia kilka razy dziennie - chyba powinniście zmniejszyc kontrole jeszcze bardziej..
 

DeletedUser

Guest
Właśnie dziś postanowiłem, że nie będę dalej wspierał KP firmy InnoGames.
Przekazuję legalnie konto innemu graczowi tylko z tego powodu aby nie zawieść zaufania członków plemienia.
W przeciwnym wypadku zrobił bym kasację konta.
Mam dość traktowania mnie jako bezmózgiego klikacza i potencjalnego złodzieja oraz całkowitym brakiem zrozumienia na nasze wnioski dotyczące gry.
Może mój przykład będzie pomocny dla innych w podjęciu podobnych działań.
 

DeletedUser

Guest
Właśnie dziś postanowiłem, że nie będę dalej wspierał KP firmy InnoGames.
Przekazuję legalnie konto innemu graczowi tylko z tego powodu aby nie zawieść zaufania członków plemienia.
W przeciwnym wypadku zrobił bym kasację konta.
Mam dość traktowania mnie jako bezmózgiego klikacza i potencjalnego złodzieja oraz całkowitym brakiem zrozumienia na nasze wnioski dotyczące gry.
Może mój przykład będzie pomocny dla innych w podjęciu podobnych działań.

o Boże,nikt Cię nie zmusza do grania:cool:
a kto lubi grać w plemiona,nei pójde za głosem Twojej marnej propagandy.
 

DeletedUser54804

Guest
Wczoraj dokładnie dwa razy Ci się pokazał. Dzisiaj raz (póki co).

Dwa razy w ciągu dnia to mało ? Dzisiaj tez zostałam tym uraczona ze 2 razy..Wcześniej antybot pokazywał się rzadziej niz raz na tydzien, a teraz tylko dwa razy dziennie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry