Wersja 7.0 - pełna lista zmian - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
JAK SIĘ WYŁĄCZA TĘ CAŁĄ "NOCNĄ MAPĘ"? CO TO W OGÓLE JEST !!

Ustawienia -> Ustawienia -> zaznaczasz klasyczna oprawa graficzna :) Zniknie noc i obrazki z rapków, plus normalne ikonki w koszarach, stajni i warsztacie się pojawią ;)
Warto jeszcze dezaktywować menu kontekstowe odhaczając je po mini mapą
 

DeletedUser

Guest
zawiedziony

Jak dla mnie, większość zmian w 7.0 jest niepotrzebna- ale jak ktoś lubi to niech nimi operuje.
Prawdziwym utrapieniem najnowszej wersji jest komunikacja z serwerem, co daje się zauważyć przy "próbie" farmienia np.500 wiosek- totalna porażka.
Pewnie zaraz ktoś powie ,że klikać trzeba wioska -atak i tak 500 razy ale nie o to chodzi.
Przeglądanie forum plemiennego,przesuwanie mapy,przeglądanie raportów i inne działania zostały spowolnione o 200 lub więcej %.
Jestem naprawdę zawiedziony ta zmianą.
Jest to mój 5 świat i chyba ostatni:(
 

DeletedUser145523

Guest
Moim zdaniem widać, że tak. Bez zmian byłoby graczy pewnie z 80k.

Tak, ale po co ta wersja na starych światach, na których już logować się nie można?
Nie jest przecież potrzebna by przyciągnąć tam graczy.
 

DeletedUser154920

Guest
Przeglądanie forum plemiennego,przesuwanie mapy,przeglądanie raportów i inne działania zostały spowolnione o 200 lub więcej %.

Właśnie to najbardziej wkurza, że plemiona zamulają :/ wczoraj miałem szansę przejąć wioskę wroga lecz prze te lagi moje grube wchodziły w odstępach 10sek!!!!!!! <beczy>
 

DeletedUser

Guest
Właśnie to najbardziej wkurza, że plemiona zamulają :/ wczoraj miałem szansę przejąć wioskę wroga lecz prze te lagi moje grube wchodziły w odstępach 10sek!!!!!!! <beczy>

U mnie synchro da się wysyłać w takim samym odstępie co na starej wersji :)
 

DeletedUser154920

Guest
A widzisz mi to wszystko zamula.. Jakieś perfect cośtam, koło okienek "save" ja pierdziele... I jak klikam "wszystkie wojska" to mi nie wskakują i czasem trzeba ręcznie wpisywać.. Patologia.
 

DeletedUser

Guest
Przy wiekszym koncie muli strasznie,wystarczy kliknac na przeglad a nawet forum plemienne.
I oni za toto placili grube pieniadze ???
ZA taka nowa wersje?
Ta firma musi upasc.
 

DeletedUser148199

Guest
Przy wiekszym koncie muli strasznie,wystarczy kliknac na przeglad a nawet forum plemienne.
I oni za toto placili grube pieniadze ???
ZA taka nowa wersje?
Ta firma musi upasc.

MAsz mniejsze konto ode mnie o 100 wiosek, a mi sie nie tnie nic ;) Zmien providera ;)
 

DeletedUser

Guest
MAsz mniejsze konto ode mnie o 100 wiosek, a mi sie nie tnie nic ;) Zmien providera ;)
Bo ty jestes DE Besciak,a ja zwykly szary gracz.
MI i wiekszosci graczom plemiona tna sie i powiem szczerze zaczynam miec dosc gry na duzym koncie,to bez sensu.

Zdaje sie ze inngames znalazlo sposob na duzych graczy,widocznie nie sa im potrzebni ,oni[my] i ich [nasze] pieniadze.
 

DeletedUser148199

Guest
Nagato tak sie supprtowi podlizujesz ze chyba chcesz zostac mamusia plemion?!

Starałem się raz o przyjecie na GO do Teamu, ale olali mnie sikiem prostym wiec teraz ja to samo robie z nimi ;) Tylko bawią mnie głupie komentarze 90% ludzi stąd, wlacznie z Toba deemo ;)

Przyzwyczaicie się do tej zmiany jak najszybciej bo kroku w tył InnoGames na pewno nie zrobi ;)
 

DeletedUser116373

Guest
Ja tak bardzo nie pamiętam bo w tych czasach to nobek do potęgi byłem(teraz jestem zwykłym szarym nupkiem ;) ) Nie mniej jednak grafika fajna i nadal można ją mieć, poprzez pakiet graficzny, który na 7.0 coś mi nie trybi, a przedtem czasem miałem go odpalone i było elegancko :(
 

DeletedUser37348

Guest
Jak najbardziej można, mi jakoś wychodzi, całkiem nieźle zresztą, na nienajlepszym łączu.
 

DeletedUser

Guest
Sprawa jest prosta,poprzez wprowadzenie nie grywalnej wersji gry innogames nie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow,JA place i wymagam.
Nigdzie nie pisze ze klijent[gracz] powinien miec lacze 20Mb ,tak jak podobno ma nagato.

Gra powinna byc grywalna przy kazdym laczu.
NIe uzywam zadnych skryptow a wiec cala wina lezy po stronie innogames.

Malo mnie interesuje ile inngames zaplacilo programistom itd za nowa niegrywalna wersje,ja chce wersji grywalnej ,obojetnie mi jak to zrobicie!
W innym przypadku licze na zwrot poniesionych kosztow.
Prosze zeby ktos z supportu w takim wypadku skontaktowal sie ze mna w celu oddania pieniedzy za zakupione legalnie i w dobrej wierze KP.
pozdrawiam.
Deemo


Przyzwyczaicie się do tej zmiany jak najszybciej bo kroku w tył InnoGames na pewno nie zrobi

Wlasnie ta wersja jest krokiem w tyl,jak mozna wypuscic niegrywalna wersje?!
Ta wersja nadaje sie na swiaty gdzie gracze maja po kilka-kilkadziesiat wiosek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8099

Guest
Pytanko do Bryfta - kolumna z wioską z której pochodzi atak w przeglądzie wojsk przybywających - jakie są widoki na włączenie tego na polskich światach?
 
Status
Zamknięty.
Do góry