Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser122619

Guest
Chcecie upodobnić plemiona do traviana, obozy i odznaczenia to zrzynki z traviana.
1 Obozów tam nie ma, ale idea podobna : zniesienie ograniczeń w ofie.
2 Odznaczenia są.



Admini plemion i inni mózgowcy, nie rozumiecie chyba problemu.
To nieważne, czy te obozy są zmianą na lepsze czy na gorsze. (Wg. mnie na lepsze, ale to nieważne).

Ważne jest to, że jeżeli chcecie wprowadzić obozy na np. ś16 to robicie szczeniactwo. NIE WOLNO zmieniać ZASAD w trakcie gry!
Można poprawiać błędy, zmienić ikonę pikiniera albo wprowadzić odznaczenia. Ale nie wolno robić zmian, które zmieniają przebieg gry.



Zadali wam tu gracze pytanie : czy obozy wprowadzicie na stare światy? Znacie już dziś na to odpowiedź czy zdecydujecie dopiero?
 

DeletedUser

Guest
Nie testowaliście to się nie odzywajcie.Mnie się osobiście podoba.Myślicie,że w wioskach kiedyś nie budowano kościołów?Że nie było obozów wojskowych?Wszystkie zmiany są wg mnie dobre.SGO robią dobrze upodobniając tą grę do prawdziwych starych plemion i tworząc niepowtarzalny klimat gry.Takie jest moje zdanie.

PS:Ja też chętnie mogę przetestować nowy styl.

Pozdrawiam!
 

DeletedUser27560

Guest
Nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać ale po przeczytaniu tego ręce mi opadły:(

1)Jeżeli do obozu plemieńcy wysyłają wojsko i ono może zostać użyte to po co wtedy będzie deff.Mając 4 zagrody deffa w wiosce mogłem się obronić przed 4 zagrodami offa,a teraz nawet te cztery zagrody deffa mi nie pomogą w czasie ataku 4 zagród offa połączonych w jedno.Bym potrzebował ich chyba z 16 żeby nie być za stratny.Gra się potem znudzi.

2)Do obozu wysyłamy wojska a założyciel nimi zarządza,czyli ja plemię wysyła wojsko,założycielowi szlag trafił internet i go nie i co? całe plemię bez wojska bo już zarządzać nim nie może?

Gra nabierze tempa przy najmniej. szybciej sie będzie wojska rozwalac a nie siedzieć i wysyłać setki offów zeby jedną wioskę przejąć. Plemienie będzie miało większą wagę. Jak będzie zoorganizowane to da ci tyle wsparcie ze spokojnie się obronisz. A jak nie to cie zmłucą
 

DeletedUser136545

Guest
Mi sie obozy nawet podobaja przymajmniej nie bedzie trzeba trzymac wszystkich wojsk w wiosce, ale czy odbedzie sie to na wsyzstkich serverch?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
czego chcesz i inni<nie chciało mi się czytać wszystkich postów> nie wiecie że Niemcy słyną z zamiłowania do obozów?
Radzę uważać co piszesz.

Ares28 napisał:
Czyli ktoś zainwestuje w świat kupę czasu, KP a potem stwierdzi że te obozy to dziadostwo i co?
Kościół był od samego początku świata i mając nawet jedną wioskę można było stwierdzić że ten świat nam nie odpowiada.
Niektóre rzeczy są przeznaczone dla początku gry, inne dla fazy późniejszej. Jak kupisz Diablo 2 i itemy pod koniec Ci nie będą podchodzić to co? Reklamację zgłosisz, że na początku było fajnie, ale na końcu to jakiś chłam? ;)

Dżin z butelki napisał:
ciekawe, że coś co było odrzucane w ankietach IG przyjęło, to znaczy tyle, że gracze swoje a IG i tak zrobi swoje
Zmiany mają sens wtedy, gdy rozwiązują jakiś problem związany z grą. Wierzymy, że obozy rozwiążą problem pewnej stagnacji, która czasami pojawia się w późnej fazie gry.

Tomiś62 napisał:
Kolor "innych wiosek" zmieniony na bardziej jednoznacznie odróżniający się od "wrogich wiosek".

mianowicie na jaki ?
#823C0A

spayder napisał:
ja bym te obozy wprowadził na kilku światach tak jak kościoły
starych światów bym nie ruszał nie potrzebne są tam takie nowości
Nikt nie zamierza.

beny farmer napisał:
Ważne jest to, że jeżeli chcecie wprowadzić obozy na np. ś16 to robicie szczeniactwo. NIE WOLNO zmieniać ZASAD w trakcie gry!
Spokojnie, bo ciśnienie Ci skoczy ;). Nikt nie zamierza wprowadzać obozów na św.16 ;).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser119938

Guest
Ważne jest to, że jeżeli chcecie wprowadzić obozy na np. ś16 to robicie szczeniactwo. NIE WOLNO zmieniać ZASAD w trakcie gry!
Można poprawiać błędy, zmienić ikonę pikiniera albo wprowadzić odznaczenia. Ale nie wolno robić zmian, które zmieniają przebieg gry.

z tym jak najbardziej się zgodzę, nie wyobrażam sobie żeby mi na 35 wprowadzili takie obozy...ale poczytaj dokładnie temat, gdzieś było napisane że zmiany będą dotyczyć nowy światów
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem gotów na takie zmiany gdyby były nawet wprowadzone na wszystkich światach.Ale tak jak mówiłem-nie wszyscy mają takie same zdanie i nie myślą tak samo.
 

DeletedUser

Guest
teraz bedzie bardzo ciężko ocenić czy zmiany będą na lepsze ... Osobiście nigdy z takim czymś się nie spotkałem ale śmię twierdzić że jeżeli plemie będzie doobrze funkcjonować może się to udać , ale co do szlachty ... Czy też bedzie można ją słać ?
Jeżeli tak to gracze wyżej postawieni w prawach bedą mogli kożystać z czyjejś szlachty żeby podbić sobiu punkty więc dla mnie trzeba by było bardziej sprecyzować zasady co do obozów
 

DeletedUser

Guest
A tak wgl na jakich światach bedzie nowy styl gry ?
Bo wszyscy debatujecie a nie wiadomo na jakich on sie znajdzie :p
 

DeletedUser

Guest
o co chodzi z tym mobilnym interfejsem?zmiany chyba są dość ciekawe.zobaczymy czy to się sprawdzi.tylko jestem ciekaw czy ten ranking agresorów dnia to będzie na każdym świecie?
 

DeletedUser

Guest
Tylko nie RUDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDYYYYY kolor! łeeeeeeeeeee!! Jak będe miał rude wioski to od razu kasuje konto, to już jest chwyt poniżej pasa!
I to jest myślenie 4-ro latka.Zrozumcie że to nie My rządzimy grą tylko GO.A Wy nie przestawajcie grać z powodu innego koloru wiosek.W życiu nie zawsze jest wszystko po Waszej myśli,tutaj też nie musi.Te nowe rozwiązania są moim zdaniem dobre.Powiem coś więcej,gdy przetestuję.
o co chodzi z tym mobilnym interfejsem?
To znaczy,że będzie można się logować na Plemiona z urządzęń mobilnych takich jak I-phone.
A tak wgl na jakich światach bedzie nowy styl gry ?
Bo wszyscy debatujecie a nie wiadomo na jakich on sie znajdzie :p
SGO napisał wyżej,że zmiany zostaną wprowadzone na nowych światach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
I to jest myślenie 4-ro latka.Zrozumcie że to nie My rządzimy grą tylko GO.A Wy nie przestawajcie grać z powodu innego koloru wiosek.W życiu nie zawsze jest wszystko po Waszej myśli,tutaj też nie musi.Te nowe rozwiązania są moim zdaniem dobre.Powiem coś więcej,gdy przetestuję.

To znaczy,że będzie można się logować na Plemiona z urządzęń mobilnych takich jak I-phone.



Dokładnie że będzie inny kolor to nic nie znaczy . Trzeba grać dalej i sie przyzwyczaić ... Życie jest brutale
 

DeletedUser

Guest
o co chodzi z tym mobilnym interfejsem?

wysylanie 4 szlacht w odstepstwie 100ms z komorki i wbijanie klikna w czasie 100-150ms :)

Na powaznie to co sie moze zmienic? Jedynie pewnie wyglad aby nie bylo tyle obrazkow, a co za tym idze korzystanie z plemion na komorce nie bedzie pobieralo tyle kb
 

DeletedUser

Guest
jakoś to się będzie grało ;pfajnie jakby dali jeszcze jakieś ulepszenia do kp,
 

DeletedUser

Guest
Ale mogliby też zmodernizować wygląd gry.Większości graczy pewnie ten się już trochę znudził :p
(nie mówię,że jest zły :)
 

DeletedUser110312

Guest
Obozy wojskowe

Obozy wojskowe.

Pomysł ten to totalna porażka. Na pewno będzie skutecznie zniechęcał do gry, a w najlepszym wypadku wymusi poświecenie większej ilości czasu dla gry.
Jeżeli macie podobne odczucia sprzeciwiajcie się wejściu tego idiotycznego pomysłu w życie.
Pozdrawiam wszystkich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry