Urodziny Plemion

Status
Zamknięty.

DeletedUser117636

Guest
Jarek, ty ze swoimi deffówkami nie startujesz?

Ja teraz nie mam czasu gram na 55 świecie i musze przyznać, że idzie mi nawet bardzo dobrze :)

Najwięksi pro krzyczą, że im ustawienia świata nie pasują ... chyba boją się, że ktosmoze lepiej kantować ... zgodnie z regulaminem oczywiście ;)


Może wystartuję i pogram jednak z 2-3 tygodnie ... jest jakieś wpisowe czy bez ???
 

DeletedUser

Guest
Jarek, ja czekam na screena z rekordową liczbą rycerzyków we wiosce...może właśnie na specku ci się uda?:) W sumie samemu łatwiej sobie podesłać, niż od innych wyłudzać, co?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
A jak ktoś taki pr0 w grze, to może niech potwierdzi to w kuchni (nie ma to co prawda nic wspólnego z sprawnością w grze, ale przynajmniej udowadnia czyjąś zajefajność)? ;]
 

DeletedUser117636

Guest
A jak ktoś taki pr0 w grze, to może niech potwierdzi to w kuchni (nie ma to co prawda nic wspólnego z sprawnością w grze, ale przynajmniej udowadnia czyjąś zajefajność)? ;]

Jak już przetestujecie to co prześlą uczestnicy i da się zjeść to chętnie wpadnę na jakąś imprezę ... nie ma se co życia marnować ... resztki dla kotka ... wezmę coby głodny nie chodził ...

a będzie jakiś szampan ???

Co do tych pro no mi się jeszcze nigdy nie udało być pro ... ale się staram ... ;)
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Hmmm... Specek taki sobie... tzn. irytują mnie dwie rzeczy, a mianowicie multikonta oraz te przeniesienia na inne wpółrzędne:) Bezsensu moim zdaniem, ale jak już tak zdecydowali to bedę musiał się z tym pogodzić :p

Nie grałem na Special 7 więc zagram tutaj bez multi...;)

Jeżeli ktoś ogarnięty szuka ekipy... o ile wogóle można stworzyć na tym Specjalu normalną ekipę, to proszę pisać do mnie na PW:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Nigdy jeszcze na Special nie grałem i chciałem się spróbować ten pierwszy raz ... :)

Ale te ustawienia to porażka (tylko dla no life ) którzy pozakładają po xxx kont.
Jednak najlepszy punkt jest ze skryptami, wszystkie będą legalne poza rozszerzającymi do KP. Innogames o nic nie dba tylko o to żeby im gdzieś kasa nie uciekła.

ŻENADA
 

DeletedUser160287

Guest
A jak ktoś taki pr0 w grze, to może niech potwierdzi to w kuchni (nie ma to co prawda nic wspólnego z sprawnością w grze, ale przynajmniej udowadnia czyjąś zajefajność)? ;]

otóż to :p
Jak przepis będzie udany to przywiozę na zlot, haha :D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.040
o moj boze^^ zatkalo mnie.
ustawienia po prostu smieszne, popieram andrewa kmicica. najlepszy oszust dostanie jeszcze tyle pp dobre:D

Jarek przestan juz gadac glupoty.
wogole co to za przyjemnosc wygrac swiat oszukując:(
 

Malgorzata

Super Operator Gry
Plemiona Team
Super Operator Gry
Wynik reakcji
13
Hmmm... Specek taki sobie... tzn. irytują mnie dwie rzeczy, a mianowicie multikonta oraz te przeniesienia na inne wpółrzędne:) Bezsensu moim zdaniem, ale jak już tak zdecydowali to bedę musiał się z tym pogodzić :p

Nie musisz przenosić swojej wioski. Dajemy tylko taką możliwość, a nie obowiązek... Chcieliśmy wyjść na przeciw tym, którzy "chcą być obok kolegi" :)

M.
 

DeletedUser

Guest
to nie bylo za przekrety:p ja np dostalem za to ze przejalem sojusznika wioski ktory skonczyl grac a dopiero na koniec specjala sie dowiedzielismy ze to zabronione:p

Część było też np. za współpracę z graczami poza plemieniem, co od początku było zabronione i każdy o tym wiedział :)
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Nie musisz przenosić swojej wioski. Dajemy tylko taką możliwość, a nie obowiązek... Chcieliśmy wyjść na przeciw tym, którzy "chcą być obok kolegi" :)

M.
Ja się bardzo cieszę, że staracie się wprowadzać czasami jakieś nowe pomysły do gry, w tym wypadku szalone, a zarazem ryzykowne, ale zrozumiałe, że robicie graczom w pewnym rodzaju prezent ;)
Szalone, ponieważ ludzie będą za wszelką cenę chcieli mieć topkę i będą robili multi, przenosili w jedno miejsce, rozbudowywali i przejmowali, co graczom uczciwym nie dają szans ;) Ryzykowne, dlatego że tu na Specjalu będzie można mieć multi, więc to jest tak jakby "dawanie przykład graczom, by tak postepowali na innych światach" i pewnie coponiektórzy tak będą czynić ;)

Nie muszę przenosić wioskę, owszem... ale tak teraz wpadłem na pewien pomysł, jak razem z plemieniem wykorzystać to "ustawienie przenoszące" i myslę, że efekty tego pomysłu będą całkiem niezłe, o ile to "wypali".

Ja nigdy nie miałem multi i nigdy nie zamierzam mieć, więc jeśli wbije do topki, to tym bardziej będę usatyfakcjonowany, że wśród multikont, w topce jest też miejsce dla uczciwego gracza :)
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Wiem wiem, ale i tak narazie mam sporo wolnego czasu, więc czemu nie spróbować i zobaczyć co i jak...

W sumie i tak na początku listopada międzynarodowy specjal, więc na polski specjal nie będzie czasu :p
 

DeletedUser

Guest
Świat na którym ten kto pierwszy wejdzie ze swymi 1500 multi ma free pp to nie może być prawda albo wy cos braliście.

Niekoniecznie to musi wyglądać w ten sposób.

Otóż można się z kimś dogadać, np. 3 osoby robią po ileś tam MK... Później po ustaleniu 1 przejmuje wszystkie... otrzymuje 500 PP i ma prawo wyboru rozdzielenia reszty PP... Więc podaje nicki graczy z którym współpracował i tyle...


Jest jeszcze wiele wiele sposobów.

Dla mnie to strata czasu :p
 

DeletedUser161358

Guest
dopiero co tak zaczelem przegladac to forum i ogolnie grac ale duza czesc osob na tym forum to jakies dzieciaki, jak sie nie podobaja ustawienia to nie graj i tyle, juz nie moge czytac tego hejtu na administracje, jak sama nazwa wskazuje serwera ze na tym swiecie nie bedzie zasad wiec nie rozumiem waszego placzu
 

DeletedUser134445

Guest
Mnie pomysł bez zasad się podoba, jasne ze nie mam szans z zawodowymi "multikontowcami" , ale myśle że jak się wystartujemy w dwie czy 3 osoby może być zabawnie:)
 

DeletedUser66308

Guest
Dyskusja została zdominowana przez rozgrywkę na świecie Special a są jeszcze inne konkursy.

Intrygują mnie te kulinaria ;) w końcu każdy robi sobie w domu np. kanapki z jakąś ciekawą własnoręcznie zrobioną pastą podaną na toście (to też potrawa) w tym przypadku pomysłowość nie ma granic.
Zasypmy Organizatorów Swoimi pomysłami, będą mieli co robić i będą co chwilę trzaskali drzwiami lodówki oglądając zdjęcia i czytając przepisy :)

"Poznęcajmy" się nad Nimi w innej formie bez skarg i pretensji :rolleyes:
 

DeletedUser42480

Guest
Ehhh szkoda ze Ci co mają już premium to im się nie przedłuża o ten jeden dzień :p
Natomiast na innych świecie gdzie nie mam premium , wchodzę w ratusz klikam 1 budowle , drugą i mogę trzecią :)O) co jest :D
Patrze w protokół - Ty no nikt tu ich nie użył , na tym głównym użyłem ale przecież nie przechodzi to na wszystkei światy :D I wielki znak zapytania , o co tu biega :D W końcu skojarzyłem że coś ostatnio było o urodzinach plemion i jak widzę dobrze skojarzyłem ale te peirwsze zaskoczenie to było niezłe z tym zleceniem budowy :D:D:D
 

DeletedUser161050

Guest
Kurtka, zaskoczyliście mnie z ta premka. Rowno o godzinie 0:11 potrzebowałem premki doslownie na chwile i bylem zmuszony uruchomic premke gratis ,aaa dzisiaj rano sie dowiaduje ze dostalismy prezent? :mad: tylko dlaczego tak pozno... :mad:
 
Status
Zamknięty.
Do góry