Urodziny Plemion

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bryfft/kmic - proszę o odpowiedź na to pytanie.

Czemu np. ja czyli osoba która kupiła premium i z niego korzysta nie otrzyma + 1 dnia premium ?
Z tego co widziałem osoby nie kupujące pp dostały premium na dzień a ja mam aktywne konto premium więc chyba powinienem mieć + 1dni przedłużone...
 

DeletedUser161116

Guest
Bryfft/kmic - proszę o odpowiedź na to pytanie.

Czemu np. ja czyli osoba która kupiła premium i z niego korzysta nie otrzyma + 1 dnia premium ?
Z tego co widziałem osoby nie kupujące pp dostały premium na dzień a ja mam aktywne konto premium więc chyba powinienem mieć + 1dni przedłużone...

Ja mam podobnie:D Pisałem do supporciku czy osoby które mają KP będą mogli aktywować ten 1 dzień KP w przyszłości. Ale odpowiedzi nadal nie otrzymałem:mad:
 

DeletedUser

Guest
Bryfft/kmic - proszę o odpowiedź na to pytanie.

Czemu np. ja czyli osoba która kupiła premium i z niego korzysta nie otrzyma + 1 dnia premium ?
Z tego co widziałem osoby nie kupujące pp dostały premium na dzień a ja mam aktywne konto premium więc chyba powinienem mieć + 1dni przedłużone...

Przy ostatnich akcjach z +1 dzien premium na święta czy kiedy tam zawsze się przedłużało o ten dzien gdy ma się aktywowane wiec teraz tez tak pewnie będzie.
 

DeletedUser217

Guest
No to wszystkiego najlepszego dla plemion i w sumie sobie też życzę bo statowałem ze światem BETA :)))):D

szybciutko czas leci...
 

DeletedUser

Guest
hehe to ja tez cos powiem ;;pp

WSZYSTKIEGO Najlepszego i oby jak najwiecej lat mozna bylo grac w ta giereczke ;D
 

DeletedUser158480

Guest
A ja trochę jestem rozczarowany spodziewałem się jakiegoś sp z możliwością wygrania pp a tu lipa:mad:
 

DeletedUser161358

Guest
zeby sie na specka zalogowac to tak jak na normalne swiaty? i mniej wiecej wiadomo kiedy bedzie?
 

DeletedUser137804

Guest
Wszystkim Użytkownikom, całej wspaniałej i bardzo pracowitej Administracji, dzielnie znoszącym wszelkie obciążenia Serwerom, wszystkim życzę wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin naszej wspaniałej gry!

karteczkah.jpg
 

DeletedUser85594

Guest
Pytanie do specka, -zgłoszenia z przenosinami wioski które zostaną wysłane szybciej niż 1h po starcie nie będą rozpatrywane?
 

DeletedUser

Guest
zakładam plemie na specku , kto chce dołączyć to niech loguje sie na kierunku tym drugim nie wiem jak on sie nazywa to jest zaraz ten po przypadkowym , i szukać mnie pod nickiem Shadow and niszczycie
 
Status
Zamknięty.
Do góry