Turniej TWM

Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
Mało tego on jest tam kapitanem :] Ja gram offem i muszę przyznać ze dobre zgranie jest
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
tERAZ TO MI ZUMIR HUMOR POPRAWIŁ:d
Zumir podobno oficialnie z pleionami skończyłes hahaha
I jeszcez w net i repka haha
 

DeletedUser153359

Guest
czego się śmiejecie? to wszystko prawda :D Zumirku wklej tym niedowiarkom screeny^^
 

Deleted User - 7388697

Guest
Nic nie muszę wklejac. Zobaczycie mnie w półfinale ;) Niestety z Polską nie mogę grac, ze względu na to, iż mogę "szpiegowac". Mniejsza o to. Zapytajcie się puszka, czy wysłannicy.
 

DeletedUser

Guest
Moze i Zumir gra w .net bo nowych nickow nie znam, ale kapitanem jest i bedzie Adrian, w zastepstwie Sam.

Zeby w .net zostac kapkiem, trzeba grac jak wioska b x2 + zmusic top 10 graczy na stanowisko by skonczyli z gra. Nie mozliwe. :D
 

Deleted User - 7388697

Guest
Moze i Zumir gra w .net bo nowych nickow nie znam, ale kapitanem jest i bedzie Adrian, w zastepstwie Sam.

Zeby w .net zostac kapkiem, trzeba grac jak wioska b x2 + zmusic top 10 graczy na stanowisko by skonczyli z gra. Nie mozliwe. :D

Adrian jest kapitanem, ale zastępców jest kilku
 

DeletedUser21202

Guest
Nic nie muszę wklejac. Zobaczycie mnie w półfinale ;) Niestety z Polską nie mogę grac, ze względu na to, iż mogę "szpiegowac". Mniejsza o to. Zapytajcie się puszka, czy wysłannicy.

To zmień sobie podpis, bo się ośmieszasz:eek:
I nie kończcie tak ostentacyjnie wszyscy naraz. Ja tam się ciesze że gracie w .net
W całej historii Polski było już wielu zdrajców to czemu miało by i na plemionach nie być? Tworzycie historię:)
 

DeletedUser135147

Guest
oni nie są zdrajcami peter :D oni są po prostu za słabi, żeby być w repce polski :) taka prawda...
 

DeletedUser21202

Guest
oni nie są zdrajcami peter :D oni są po prostu za słabi, żeby być w repce polski :) taka prawda...

W zasadzie to fakt, bo granie w reprezentacji Polski SP to największy honor dla gracza plemion:cool:
A oni tego zaszczytu nie dostąpili, to też wyładowują swoją frustracje w inny sposób.
 

DeletedUser135147

Guest
jakoś sparingu z netem się nie możemy doprosić od was. przykre..
 

Deleted User - 7388697

Guest
Dlatego, że jesteśmy słabsi :) Kto chce sparing ten chce sparing, kto chce wykryc taktyke, ten chce wykryc taktyki :) Nie będziemy grac głupich sparingów, abyście się przygotowali lepiej do oficjalnego meczu
 

DeletedUser135147

Guest
no i wlasnie takiego postu się spodziewałem lameczko :) sam się podpisałeś pod tym, co my napisaliśmy :)

żegnam, bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu i powalisz doświadczeniem.
 

DeletedUser

Guest
Zumir. Akurat jezeli chodzi o .net to juz kilku polakow pogralo tam jakis czas i kazdy z nich dobrze wie ze nie ma tam wielu zastepcow.

Wszystkim rzadzi Adrian i Lisa, w jakims wypadku stery przejmuje the better Sam bo drugiego ego przerasta czas i kosmos.

Zeby zostac tam kims wyklucza cie fakt, ze jestes polaczkiem. Po drugie, Sam napewno cie nie lubi (Jezeli nie znalazles kolegi tutaj) i tym bardziej daleko w repce .net nie zajdziesz. Nie ma co klamac.
 

Deleted User - 7388697

Guest
Zumir. Akurat jezeli chodzi o .net to juz kilku polakow pogralo tam jakis czas i kazdy z nich dobrze wie ze nie ma tam wielu zastepcow.

Wszystkim rzadzi Adrian i Lisa, w jakims wypadku stery przejmuje the better Sam bo drugiego ego przerasta czas i kosmos.

Zeby zostac tam kims wyklucza cie fakt, ze jestes polaczkiem. Po drugie, Sam napewno cie nie lubi (Jezeli nie znalazles kolegi tutaj) i tym bardziej daleko w repce .net nie zajdziesz. Nie ma co klamac.

Zastępców jest 4 i niestety to prawda- na początku fakt że jestem polaczkiem wykluczał mnie w ogóle z gry w reprezentacji. Nigdy nie mówił, że jestem tam kimś. Jestem zwykłym szarakiem jak np se77en czy loser w repce. Aczkolwiek w finale będę na 100% grał. Już ustaliłem to z adrianem
 

DeletedUser21202

Guest
Zastępców jest 4 i niestety to prawda- na początku fakt że jestem polaczkiem wykluczał mnie w ogóle z gry w reprezentacji. Nigdy nie mówił, że jestem tam kimś. Jestem zwykłym szarakiem jak np se77en czy loser w repce. Aczkolwiek w finale będę na 100% grał. Już ustaliłem to z adrianem

Ale przegrana drużyna z półfinału nie gra w finale tylko w meczu o trzecie miejsce.
A u Nas w repce grać nie będziesz, poza tym nie ma żadnego Adriana w PL repce SP więc żadna z możliwości nie jest do zrealizowania możliwa:)
 

DeletedUser

Guest
Akurat rozmawialismy o .net.

No to jezeli Adrian juz ci obiecal final, to pamietaj zeby sie nie czepiac do Sam'a. Jedno slowo i wszystkie obietnice od Adriana pojda w ...... .
 

DeletedUser

Guest
No chyba -ShOwTime? choc gram pod kilkoma nazwami na kilku serwerach. Najlepsze jest to ze trudno mnie oklamac poniewaz wiem co sie dzieje w wiekszosci druzyn z masters'ow.

Wiem takze, ze jezeli poinformowales Adriana o tym ze jestes Polakiem, to przeciwko Polsce napewno nie zagrasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry