Turniej TWM

Status
Zamknięty.

DeletedUser163850

Guest
1. Polska a jak :D
2. Grupa E
3. Grupa B chyba ale wszystkie są raczej zrównoważone :)
4. nie ma takiego
 

DeletedUser

Guest
Kto wygra turniej?

.net posiada mocny sklad jezeli beda grac zespolowo. Jezeli .pl bedzie gralo tak dobrze zespolowo jak pojedynczo to tez powalcza o topke. .nl blyszczy z 44 na przodzie, a no i do .br doszlo kilku dobrych graczy.

Grupa smierci?

Zdecydowanie grupa E. Wlochy najslabsze. Rzez pomiedzy .us, .br i .de.

Najslabsza grupa?

Grupa G lub H.

Najlepszy gracz?

Zalezy jaki typ. Jezeli Def (bo defensive w skrocie to def. Nie deff Wyksztalceni idioci -.-). A wiec jezeli Def to napewno nl.nl. Najlepszy defek jakiego widzialem do tej pory w boju. Jezeli Off to Jobson, Vendetta, Magic, Thijsush, one loser, Junim, Xela, Makap, Faurio, Wioska B i kilku innych (Z tego co widzialem, slyszalem i doswiadczylem).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kto wygra turniej?

Mam nadzieje, ze nasi :)

Grupa smierci?

E

Najslabsza grupa?

G


Najlepszy gracz?
Mamy ich sporo.. :p jakby byla lista to powiedzialbym wam kto sie do nich zalicza :p
 

DeletedUser

Guest
Aaa i chcialem dodac, zeby ktos zdawal relacje z meczu... Kiedys robil to ojciec ale cos sie zaniedbal .. ;/
-jak wygladal przebieg meczu
-jak spisywali sie gracze
-kto odegral kluczowe role
-najlepsze ackje
-wasza opinia o meczu itp.
 

DeletedUser162819

Guest
Też bym chętnie zobaczył relację z meczy. Najlepiej ze screenami ciekawymi
 

DeletedUser137285

Guest
to swietny pomysl, z tym ze ja nie chce sie lansowac:D no moze troszke :p i screeny robie w biegu... a po meczu nie ma dostepu do raportow...

Jednak jesli w jakis meczu bedzie czas na koniec rundy to chetnie, uwiecznie kilka akcji o ile bedzie to mozliwe.

Zawsze tez pozostaje dostep goscinny gdzie na bierzaco bedziecie mogli sledzic nasze poczynania

Dla przykladu trwajace dzisiejsze mecze:)
CZECHY vs. SŁOWACJA(tu bedzie ciekawie)
1 CZ 7.918 11.368 19 598 19 598
2 SK 7.641 10.549 19 555 19 555
RUMUNIA vs. IZRAEL (tu juz pozamiatane)
1 RO 12.107 16.008 18 889 18 889
2 isr 1.267 1.267 6 211 6 211
BOŚNIA vs. TURCJA (rowniez ciekawie Bośniacy zaskoczyli mnie pozytywnie)
1 .Ba 7.448 11.700 20 585 20 585
2 TURKEY 6.828 10.058 19 529 19 529
 

DeletedUser150331

Guest
szczerze powiedziawszy to wolał bym grać na Węgrów i Niemców Greków od razu jedną by można za burte wywalić;D potem Czesi i git;D 13 mecz z Holandią spokojnie można wygrać;D do zwycięstwa typuje Czechów,Rumunów,Niemców,Węgrów +MY;d
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
szczerze powiedziawszy to wolał bym grać na Węgrów i Niemców Greków od razu jedną by można za burte wywalić;D potem Czesi i git;D 13 mecz z Holandią spokojnie można wygrać;D do zwycięstwa typuje Czechów,Rumunów,Niemców,Węgrów +MY;d

Byłeś na jakimś meczu? Wiesz jak się gra? Nie. Z nikim nie ma gładkich, spokojnych wygranych. tzn, nie będzie. Bo tamte sparingi to sparingi. nie gra na poziomie. To, że wygraliśmy z nimi jak nie mieli składu, nie znaczy że będzie łatwo i cały czas na pełna mobilizacja mam być. Gram już troche i wiem, że najgorsze co może być, to zlekceważnie przeciwnika. Nie raz się na tym przejechałem. chyba tyle co chciałem powiedzieć.

Co do relacji z meczu, to na pewno będą.
Kibicować i sprawdzać jak nam idzie, możecie tutaj http://www.tribalwarsmasters.net/sds_rounds.php?mode=present

trzymajcie kciuki ! :p


Ode mnie poleciało na zachete to ojca kilka pp. Bardzo dużo roboty z tym będzie miał, a robi to na ochotnika. trzeba go wesprzeć w tym !

zachęcam i Was. :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser155263

Guest
hehehe :) romunia wygrała z israelem . wy jak bedziecie grali z romunią tez wygracie

google.ro ostatnio na sp pojechałem :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Tomaszu, imponujesz mi...
Jesteś jakimś dziennikarzem czy tylko masz większe wykształcenie ode mnie(o co nie trudno^^)
 

DeletedUser162819

Guest
Żeby nie spamować w temacie z relacjami,to chciałem podziękować bardzo ojcowi,że się podjął takiego zadania.Myślę ,że wielu graczy tak samo jak mnie interesuję przebieg meczy ,szczególnie tych naszej reprezentacji. Jak tylko mi jakieś pp wpadnie,to też prześlę w ramach podziękowania.

Powodzenia całej reprezentacji na meczu dzisiaj :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Żeby nie spamować w temacie z relacjami,to chciałem podziękować bardzo ojcowi,że się podjął takiego zadania.Myślę ,że wielu graczy tak samo jak mnie interesuję przebieg meczy ,szczególnie tych naszej reprezentacji. Jak tylko mi jakieś pp wpadnie,to też prześlę w ramach podziękowania.

Powodzenia całej reprezentacji na meczu dzisiaj :)

W sumie... to Cie spłodził^^

Jesli grałbym kazdy mecz to oczywista oczywistościa było by ze nasze jest zwyciestwo. Ale ze nie bede grał dostyć czesto teraz to Szwajcarje typuje na top1 nas top2
 

DeletedUser164406

Guest
1.Polska
2.Grupa E
3.Grupa G
4.Kurde niewiem nie znam nicków graczy z innych państw:(
 

DeletedUser

Guest
Jest juz zaplanowany sklad na mecz?? I na reszte meczy?? Czy to bedzie tajemnica.. ? ; d

Fajnie by bylo jakbysmy wiedzieli kto bedzie gral na danym meczu ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry