Turniej TWM

Status
Zamknięty.

DeletedUser163589

Guest
Trzeba wyciągnąć błędy i skupi.ć się na najbliższym meczu i kompletem grać:D
 

DeletedUser39094

Guest
Wasze wypociny na temat jacy jesteśmy żałośni przerastają chyba samych was. Ukrywacie się pod nickami , komentujecie ...tak najłatwiej.

Mecz PRZEGRANY. Jest to PIERWSZA przegrana po serii 21 zwycięstw.
Turniej trwa dalej.

Od samego początku do samego końca nie licząc kluczowych 30 min ,Holandia miała nad nami totalną przewagę. Raporty ,że skanów ich wiosek obniżały morale i dołowały. Gracze mieli większe zagrody deff jak i off. Zasłużyli na tą wygraną , co nie oznacza ,że oddawaliśmy im wioski za darmo.
W kluczowym momencie , brakło nam szczęścia, gdyż przejmowaliśmy ich największego offa i popracie spadło do 1..Potem naturalnie wioska obstawiona i nie daliśmy się rady przebić ,ponieważ nasze offy były o POŁOWE mniejsze od offów wroga , gdy rozpoczęliśmy przejmowania.
Obroniliśmy 3 naszych graczy,na których Holendrzy skasowali sobie 5 offów ...nie pozwoliło to jednak wygrać meczu
Na równoległych serwerach , rozgrywały się mecze. Nasza 20 byłaby na nich w top20. Holendrzy mieli 2x tyle pkt co my. To świadczy o poziomie jaki reprezentują i na jakim poziomie stał mecz,a nie o tym jak słabi jesteśmy.
Okazaliśmy się TYM RAZEM słabsi od rywala i wydaję mi się ,że należy to uszanować.

Totalną paranoją jest,iż o godzinie 21,kluczowej jak się okazało 4 graczy musi iść spać. Naszczęscie uczymy się na błędach i miejmy nadzieję ,że kolejne mecze przyniosą więcej pkt niezbędnych do awansu.
Apeluję o ignorowanie prowokacyjnych postów od anonimowych napinaczy.

Wypowiedzi Holendrów po meczu ,mówią same za siebie jak staraliśmy się walczyć. Przegraliśmy to w początkowej fazie gry.
Ich wypowiedzi dodatkowo świadczą o tym , jak profesjonalnie podchodzą do sprawy i chwała im za to.


Kapitanowie Reprezentacji Polski SDS


@DAWN
Byli pewni.Doszli z Eliminacji , darem jasnowidzenia obdarzony nie jestem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser146505

Guest
Puszek po co braliście tych graczy, którzy jak to napisałeś o 21 musieli iść spać?
Weźcie tych graczy na mecz którzy są pewni że dograją, bo inaczej jeszcze zaliczycie wpadkę w postaci nie wyjścia z grupy i zniżycie się do poziomu repki w piłkę nożną
 

DeletedUser150331

Guest
Z taką grą na dużo nie licz

oni byli poza zasięgiem zła taktyka dużo deffa mało offa było 19 zostało 14 jednak do mnie maja największe pretensje bo znikłem na 15 min a kto jak nie ja miał największego deffa? po 2 jak znikłem o 21 to od 20:40 deff siedział u boya kt skanowali co chwila,szczerze to miałem nie grać jednak siedząc na tsie wiedziałem że nie ma ekipy to zagrałem był to mój 1 mecz i nie miałem pojęcia jak gracz z tymi ludźmi(sparingów nie grałem bo nie miałem okazji) teraz juz cos kumam ale wole chyba poczekać jak sparingi bd z powrotem niż grac na turnieju bez ogrania z tymi graczami


PS:Jednak ci co znikli po 21 do końca bo poszli spać to była jakas paranoja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nic sie nie stalo! Polacy nic sie nie stalo!


PS. A pisalem ze .nl rozgromi.
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
w takim stylu, jak zagraliście z holenderskim szans nie macie wygrać ten turniej :)
Spróbujcie w następnym meczu.
 

Deleted User - 7388697

Guest
Doszly mnie sluchy, ze myslicie iz czarnyszlachcic to ja. Kolega mnie o tym po prostu poinformowal i prosil o sprostowanie. W plemiona nadal nie gram i grac zamiaru nie mam. Chyba, ze... ale to inna bajka, niestety niemozliwa. Styl w jakim Polska przegrała jest piękny, honorowy. Nie poddawali się i pomimo położenia które nie było ich atutem walczyli na miarę swych sił. Pamiętam dokładnie, jak mnie cisnęliście, że jestem słaby, bo dostawałem baty walcząc np przeciwko ... 10 graczom czyli zbychu i jego ekipa. Mysle, ze mozna porownac to do tego meczu. Znam kilku graczy z Holenderskiej druzyny, do jednego z nich mam nawet skype bo kiedys gralismy wspolnie na .ch . TO są niesamowicie zgrane ekipy , które stworzyły niezły zespół. Doskonale pamietam potyczke przeciwko Lauder than boom i jego kolegom, gdy bylem w druzynie z spectarem i ciepą. Pomimo mojej i ciepy przewagi(wojskowej jak i ekonomicznej) brakło nam zgrania. Spectar nie dał rady dograc grubasa, potem ciepa skontrowac. Pomimo moich klinow oni mnie stukli a rozwalenie ciepy i spectara to była formalnosc. Uważam, że Polska wyjdzie z grupy. Ba, uważam że półfinał jest w naszym zasięgu. A jeśli wyciągniecie wnioski, to i zwycięstwo. Na obecną chwilę jednak na walkę z niemcami, czy szwajcarami jest to za mało.

Pozdrawiam, nie do zobaczenia.
 

DeletedUser153359

Guest
co do rundy reprezentacja dała z siebie wszystko co mogła to robiła i do końca walczyła choć z początku była na przegranej pozycji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144973

Guest
Wasze wypociny na temat jacy jesteśmy żałośni przerastają chyba samych was. Ukrywacie się pod nickami , komentujecie ...tak najłatwiej.

Mecz PRZEGRANY. Jest to PIERWSZA przegrana po serii 21 zwycięstw.
Turniej trwa dalej.

Od samego początku do samego końca nie licząc kluczowych 30 min ,Holandia miała nad nami totalną przewagę. Raporty ,że skanów ich wiosek obniżały morale i dołowały. Gracze mieli większe zagrody deff jak i off. Zasłużyli na tą wygraną , co nie oznacza ,że oddawaliśmy im wioski za darmo.
W kluczowym momencie , brakło nam szczęścia, gdyż przejmowaliśmy ich największego offa i popracie spadło do 1..Potem naturalnie wioska obstawiona i nie daliśmy się rady przebić ,ponieważ nasze offy były o POŁOWE mniejsze od offów wroga , gdy rozpoczęliśmy przejmowania.
Obroniliśmy 3 naszych graczy,na których Holendrzy skasowali sobie 5 offów ...nie pozwoliło to jednak wygrać meczu
Na równoległych serwerach , rozgrywały się mecze. Nasza 20 byłaby na nich w top20. Holendrzy mieli 2x tyle pkt co my. To świadczy o poziomie jaki reprezentują i na jakim poziomie stał mecz,a nie o tym jak słabi jesteśmy.
Okazaliśmy się TYM RAZEM słabsi od rywala i wydaję mi się ,że należy to uszanować.

Totalną paranoją jest,iż o godzinie 21,kluczowej jak się okazało 4 graczy musi iść spać. Naszczęscie uczymy się na błędach i miejmy nadzieję ,że kolejne mecze przyniosą więcej pkt niezbędnych do awansu.
Apeluję o ignorowanie prowokacyjnych postów od anonimowych napinaczy.

Wypowiedzi Holendrów po meczu ,mówią same za siebie jak staraliśmy się walczyć. Przegraliśmy to w początkowej fazie gry.
Ich wypowiedzi dodatkowo świadczą o tym , jak profesjonalnie podchodzą do sprawy i chwała im za to.


Kapitanowie Reprezentacji Polski SDS


@DAWN
Byli pewni.Doszli z Eliminacji , darem jasnowidzenia obdarzony nie jestem.

Puszku więcej graczy " z łapanki", więcej;), a będzie jeszcze lepiej;)
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Przecież On nie miał żadnego wpływu na to, eliminacje były rozporządzeniem organizatorów...
 

DeletedUser

Guest
2138054559.jpg


Reprezentacja Polski :D Robione z nudów. Czy tak wyglada 11 marzen ?? (sorry ze tylko 11 ale tyle jest miejsca)

PS. Jakby ktos mogl to niech zrobi z tego obrazek na forum.. bo ja nie moge ;/

Ps2 sorki chodzi!! :p dzieki :D

Pytanie do graczy... cos byscie zmienili ??? Bo ja szczerze niewiem.. ; d

Pytanie do repki czy beda zmiany na nastepny mecz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser161505

Guest
Jak dla mnie na mecze skład reprezentacji jest mocny i choć jestem w anty repce w takich meczach jestem tylko za polską skład jest mocny oczywiście ten stary. I każdemu może zdarzyć się porażka
 

DeletedUser

Guest
ze starego skladu masz tu :
puszek
wioska
Polak
boy farmer
ojciec
wyslannica

z nowego
Damianus
Seven
Vasyli
Terror
LesnyQun

Myslisz, ze komus z tej piatki dalbys rade???

Ps. pominalem kilku graczy... ale z tego co pamietam z nowego gral jeszcze cojazrobilem.. ; d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150139

Guest
ze starego skladu masz tu :
puszek
wioska
Polak
boy farmer
ojciec
wyslannica

z nowego
Damianus
Seven
Vasyli
Terror
LesnyQun

Myslisz, ze komus z tej piatki dalbys rade???

Ps. pominalem kilku graczy... ale z tego co pamietam z nowego gral jeszcze cojazrobilem.. ; d

I tak to co zrobiłeś - ten super skład - ta 11 jest kompletnie bez sensu,na prawdę Ci się nudzi :)
 

DeletedUser

Guest
hahahah oj lesiu lesiu..

nie ma Cie poniewaz.. sklad byl robiony na podstawie meczu polski z holandia.. ;p mi osobicie np. tu brakuje losera / szczepana... i bylby najmocniejszy sklad.
 

DeletedUser150139

Guest
Mam to w 4 literach czy jestem tutaj czy mnie nie ma :D
Są o wiele lepsi ode mnie których tutaj zabrakło a pojawili się inni słabsi.
Na podstawie meczu z Holandią...hm...to dziwny przykład.
Druga sprawa to mecze nie wygrywają indywidualiści tylko wygrywa się jedrużynowo,to że ktoś był TOP1 to oznacza że miał za zadania robić grubaski i przejmować tak?

A ty..cojazrobiłem..blablabla w którymś temacie piszesz że "macie drugoiego brzego".Przepraszam ale to ty byłeś drugim brzym NIE UBLIŻAJĄC BRZEMU BO TO DOBRY GRACZ(skąd wiem?mieli wszyscy z ciebie polewkę:)),z pewnością lepszy od Ciebie i to znacznie :)
Szczerze zastanawiam się co miałeś na myśli mówiąc drugi brzy...to że raz popełnił gafę :)?Proszę,ogarnij się i jak masz pisać głupoty to ich nie pisz..a jak musisz to sobie na blogu napisz o :)
 

DeletedUser

Guest
Mam to w 4 literach czy jestem tutaj czy mnie nie ma :D
Są o wiele lepsi ode mnie których tutaj zabrakło a pojawili się inni słabsi.
Na podstawie meczu z Holandią...hm...to dziwny przykład.
Druga sprawa to mecze nie wygrywają indywidualiści tylko wygrywa się jedrużynowo,to że ktoś był TOP1 to oznacza że miał za zadania robić grubaski i przejmować tak?

A ty..cojazrobiłem..blablabla w którymś temacie piszesz że "macie drugoiego brzego".Przepraszam ale to ty byłeś drugim brzym NIE UBLIŻAJĄC BRZEMU BO TO DOBRY GRACZ(skąd wiem?mieli wszyscy z ciebie polewkę:)),z pewnością lepszy od Ciebie i to znacznie :)
Szczerze zastanawiam się co miałeś na myśli mówiąc drugi brzy...to że raz popełnił gafę :)?Proszę,ogarnij się i jak masz pisać głupoty to ich nie pisz..a jak musisz to sobie na blogu napisz o :)

Nie rozumie... To ze sa dobrzy indiwidualnie nie znaczy, ze nie umieja grac razem...

Dziwny przyklad... No ja niewiem kto gra offa w repce.. dlatego na podstawie meczu z holadia robilem...

Lesio to bylo robione dla zwaly a Ty to wszystko na powaznie bierzesz... Zabraklo Cie.. nie znam Twoich umiejetnosci... i tyle ;p
 

DeletedUser161505

Guest
Terror i damianus prezentują bardzo dobry poziom tej pozostałej trójce myślę, że pojedynczo dał bym rade
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157172

Guest
Ciekawe kto wygra teraz turniej ?

stawiam , że polska nie wyjdzie z grupy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry