Turniej TWM

Status
Zamknięty.

DeletedUser162819

Guest
Meff to nie pępek świata.

A czy ja mówię,że zwycięstwo to zasługa meffa? Napisałem tylko,że dzięki temu,że on zdobył 2 mocne wioski Szwedów ich szanse zmalały niemal do zera. Wiadomo,że każdy tam potrafi grać,a ja tylko kto podbił w ważnym momencie 2 wioski,zresztą po co ja mam ci się tłumaczyć?(pytanie retoryczne)
 

DeletedUser119239

Guest
Przejmowanie wiosek zawsze jest zespołowe ;) każdy ma większy lub mniejszy udział.
 

DeletedUser39094

Guest
Grube ślą czasami dwie osoby czasami trzy,cztery . Wszystko zależy od sytuacji. Ludzie grający OFFem nie przywiązują wagi do tego, kto przejmie daną wioskę , komu padnie off a kto będzie biegał fullem do końca rundy . Taki punkt widzenia staramy się zaszczepić wszystkim grającym w reprezentacji.
Błędów było zbyt dużo i wiele trzeba poprawić. Tak jak zapowiadaliśmy, faza grupowa to dla nas przede wszystkim ciągle badanie graczy i przygotowywanie się jak najlepiej taktycznie pod ustawienia TWM .

Dziękuje i zapraszam do kibicowania w fazie Play-off
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Grube ślą czasami dwie osoby czasami trzy,cztery . Wszystko zależy od sytuacji. Ludzie grający OFFem nie przywiązują wagi do tego, kto przejmie daną wioskę , komu padnie off a kto będzie biegał fullem do końca rundy . Taki punkt widzenia staramy się zaszczepić wszystkim grającym w reprezentacji.
Błędów było zbyt dużo i wiele trzeba poprawić. Tak jak zapowiadaliśmy, faza grupowa to dla nas przede wszystkim ciągle badanie graczy i przygotowywanie się jak najlepiej taktycznie pod ustawienia TWM .

Dziękuje i zapraszam do kibicowania w fazie Play-off

zeby nie bylo gracze deff tez nie przywiazuja uwagi do tego kto przejmie, wazne ze wioska nasza jako zespolu :))
 

DeletedUser21778

Guest
gratuluje ekipa :) apo 22 musiałem z roboty zadzwonić o puszka o wynik bo byłem ciekaw :D
 

DeletedUser

Guest
Ojciec w relacji napisal ... ' Damianus nie martw się zawsze jest ten pierwszy raz.. '

Taa ale to na mnie padlo... To ja pomylilem sie z klinem... (niewiem jak ale az o 2 sek!!!) Jeszcze bylem w o tyle w zlej sytuacji, ze w kazdym ataku szedl off... wiec nawet jakbym klinowal to bym ich nie powstrzymal... Dziekuje Monice ktora jako jedyna zdarzyla z defem ;* ale przeciwko 5 offom to troszke za malo <beczy>

Moim celem w meczu ze szwedami bylo zdobycie jako pierwszego full offa... Niestety wioska byl szybszy... ;/, a drugi off juz mnie nie satysfakcjonuje... !!

A atmosfera na TS ... :D Zaje.. fajna za ktora dziekuje :p oby trafiali do mojej grupy Ci sami co na meczu ze Szwedami :D

Jeszcze raz sorki ..

Aa i oczywiscie gratulacje wejscia do 1/16 :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144973

Guest
MeFFik, wypadł z formy:p, kiedyś jeszcze robił offa, na równi zemna, a teraz...:D
 

DeletedUser165363

Guest
A czy ja mówię,że zwycięstwo to zasługa meffa? Napisałem tylko,że dzięki temu,że on zdobył 2 mocne wioski Szwedów ich szanse zmalały niemal do zera. Wiadomo,że każdy tam potrafi grać,a ja tylko kto podbił w ważnym momencie 2 wioski,zresztą po co ja mam ci się tłumaczyć?(pytanie retoryczne)

Ich szanse zmalały niemal do zera już wczesniej ;) Jak wszystkie ofy wtopili na nim ;)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Ojciec w relacji napisal ... ' Damianus nie martw się zawsze jest ten pierwszy raz.. '

Taa ale to na mnie padlo... To ja pomylilem sie z klinem... (niewiem jak ale az o 2 sek!!!) Jeszcze bylem w o tyle w zlej sytuacji, ze w kazdym ataku szedl off... wiec nawet jakbym klinowal to bym ich nie powstrzymal... Dziekuje Monice ktora jako jedyna zdarzyla z defem ;* ale przeciwko 5 offom to troszke za malo <beczy>

Moim celem w meczu ze szwedami bylo zdobycie jako pierwszego full offa... Niestety wioska byl szybszy... ;/, a drugi off juz mnie nie satysfakcjonuje... !!

A atmosfera na TS ... :D Zaje.. fajna za ktora dziekuje :p oby trafiali do mojej grupy Ci sami co na meczu ze Szwedami :D

Jeszcze raz sorki ..

Aa i oczywiscie gratulacje wejscia do 1/16 :p


nasza grupa byla najlepsza... spytaj lesnego albo sevena ;D to do nas kasia i drub najczesciej wpadali ^^
tesknili i chcieli posluchac prosow jak kawalami sypia :D
 

DeletedUser162819

Guest
Moglibyście coś napisać o tym przeciwniku? Nie mam w ogóle doświadczenia z Rumuńskimi graczami i chętnie się dowiem czegoś o ih drużynie.
 

DeletedUser

Guest
Moglibyście coś napisać o tym przeciwniku? Nie mam w ogóle doświadczenia z Rumuńskimi graczami i chętnie się dowiem czegoś o ih drużynie.
Rumuni to dobrzy gracze więc lepiej ich nie lekceważyć

Google - jeden z ich najlepszych graczy nie wiem jak on to robi ale uszcza tarany na tarany kontre w 20-50msc jak nie szybciej

Khosty- chyba najlepszy gracz z Rumunów grałem z nim kiedyś w plemieniu na rumuńskich wieć wiem że potrafi B.dobrze się bronić kliny wychodzą mu perfekcyjne

znam z ich jeszcze ze 2 nicki ale niestety już ich nie pamiętam w ich repce 1/3 to "cieniasy" ale są tam też gracze którzy dorównują skilem np: Damianusowi :p

pozdro
 

Deleted User - 7388697

Guest
google.ro to najlepszy gracz bezapelacyjnie :)
Miał nawet grac w naszej reprezentacji, ale wybrał rumuńską :) Szkoda, przydałby się w .net
 

DeletedUser

Guest
gram czasem na Rumunii na szybkich i wbija tam ten gość-fakt,jest świetny.Ale moim zdaniem kilku naszych reprezentantów w niczym mu nie ustępuje.
 

DeletedUser162183

Guest
google.ro to najlepszy gracz bezapelacyjnie :)
Miał nawet grac w naszej reprezentacji, ale wybrał rumuńską :) Szkoda, przydałby się w .net

obstawial bym raczej w rumuni ice kool z tego nicku nie gra niestety i nie wiem zabardzo kto to jest... skład maja wybrany najlepszy... godnym przeciwnikiem tez jest lord xd ale da sie tam cos ugrac nie wiem kto jest najlepszy u nich bo graja zespołowo...
 

DeletedUser158309

Guest
zumir jest w .net ?

to są jakieś jaja ? xDDDDDDDDDDDDD zumirku, znasz angielski ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry