Turniej TWM

Status
Zamknięty.

Właściciele mamina

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
815
A ja stawam na Holandie<3 fajnie by było jakbyśmy z Polską zagrali:), a to że ktoś nie gra w .pl to nie znaczy że jest zdrajcą, ogarnijcie sie;))
 

DeletedUser162819

Guest
Wiem,że to sparing,ale i tak ciekawe,że znowu z Holandią zagramy.
 

DeletedUser162819

Guest
Nie widzę nigdzie sprawozdania z meczu z Rumunią.
Chętnie bym się dowiedział jak pojedynek przebiegał.
 

DeletedUser137285

Guest
nie jestem w stanie tyle wypić by kompetentnie opisać to co się stało :p

Powiem tak przegraliśmy 26 wsi do 23, oba zespoły miały około miliona w pokonanych a Rumunia gra w finale, jesli jednak mecz miałby sie odbyc ponownie, mysle ze dwie godziny by nam wystrczyly.... bywa


P.S. Holandia przegrala z grecja, a polowa ich zawodnikow grala na bocie i zostala zdyskwalifikowana... grali na skrypcie od poczatku mistrzostw...
 

DeletedUser162819

Guest
Pytanie,dlaczego zostali dopiero teraz zdyskwalifikowani,skoro od początku na nim grali? Trochę nie fair.
I tak gratulacje dla naszej reprezentacji. Może następnym razem lepiej pójdzie.
 

Właściciele mamina

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
815
nie jestem w stanie tyle wypić by kompetentnie opisać to co się stało :p

Powiem tak przegraliśmy 26 wsi do 23, oba zespoły miały około miliona w pokonanych a Rumunia gra w finale, jesli jednak mecz miałby sie odbyc ponownie, mysle ze dwie godziny by nam wystrczyly.... bywa


P.S. Holandia przegrala z grecja, a polowa ich zawodnikow grala na bocie i zostala zdyskwalifikowana... grali na skrypcie od poczatku mistrzostw...

Taki bot to prawie nie bot :D ALe fajnie sie grało jak 3/4 naszej repki pykało sobie na botach a 1/4 płaci za głupote :rolleyes: Żyjemy nadzieją że bardziej po dupie nie dostaniemy :eek::eek:
 

DeletedUser142069

Guest
Taki bot to prawie nie bot :D ALe fajnie sie grało jak 3/4 naszej repki pykało sobie na botach a 1/4 płaci za głupote :rolleyes: Żyjemy nadzieją że bardziej po dupie nie dostaniemy :eek::eek:

Rozumiem, że Ty z reprezentacji Holandii i grałeś przeciwko własnemu krajowi?
No cóż, miałeś takie prawo ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry