TOP10!!!

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 7388697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser79273

Guest
nawiązując do tematu chciałbym wymienić paru graczy, z którymi miałem do czynienia. kolejność raczej nie ma tutaj nic do rzeczy - meff, puszek, gazda stach. pierwszy - jest fajnym chłopakiem, z którym można pogadać na wszystkie tematy, do tego pozytyny chłopak, który zaraża dodatnią energią, puszek - człowiek na poziomie, kulturalny i w ogóle, zawsze podziwiałem jego stonowane wypowiedzi, nie dające się wyprowadzić z równowagi itp. itd. co do gazdy stacha to posiada niesamowite umiejętności, raz czy dwa udało mi się z nim rywalizować o 1 miejsce na polskich sp i niestety wygrał :( szkoda że nie bierze udziału w ówczesnym życiu plemion, ale nie dziwię mu się, bo ta gra szczerze mówiąc zeszła na psy ;) jeszcze chciałbym pozdrowić petera tudzież pamira, który także zarażał pozytywną energią niezależnie na jaki temat się wypowiadał :] dla takich ludzi chciało się grać :) dodatkowo pozdrowienia dla świrów pokroju szczepana czy wyrafa :] razem to możnaby nie jedną bonanzę odjebać :d mam nadzieję, że kiedyś do tego dojdzie ;) swoje miejsce w repce, nawet niezasłużenie zaskarbione jak to niektórzy uważają chciałbym oddać w ręce jakiegoś kompetentnego gracza, który nie dosć że wypełniłby pustkę po mnie, ale także podniósł jej poziom :) jeżeli jednak kiedyś będzie wam brakowało miejsca możecie napisać - chętnie pomogę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21561

Guest
Gdzieś już chyba kiedyś zamieszczałem taką listę, ale co mi tam szkodzi, napisać raz jeszcze. Kolejność nie ma znaczenia - różne osoby zasłużyły sobie na miejsce tutaj różnymi przymiotami - jedni za to że potrafią zmontować na SP plemię, inni za współpracę, jeszcze inni za same umiejętności - w ogólnym rozrachunku każdy z tych czynników ma podobną wagę.
Meff, Zumir, Dudek, Vilay, Vit, Ciepa, Gazda, Szronek.
Jeśli kogoś nie ma a zasługuje to:
a) nie zetknąłem się bliżej,
b) zapomniałem
Za co bardzo zainteresowanych przepraszam.

Aaaa, pewnie mnie zaraz ktoś najedzie za to że nie wymieniłem nikogo z pierwszych rund... Hmm... Cóż... To tak jakbyście wymagali ode mnie żebym Wam wymienił nicki graczy z mojego pierwszego plemienia na s3 :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry