TOP10!!!

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 7388697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
To i ja dam od Siebie cos.

1. Puszek - Off + 4 szlachty jak nikt od zerowego startu : ), Na pierwszej mojej rundzie dostal kontre ;* od nastepnej gralem juz u jego boku : )) to od niego i od vitora sie wiele nauczylem podgladajac ich jak graja
2. Wioska - Wiadomo kontry chyba najlepze obecnie na polskim serwerze.
3. Vilay - malo z nim gralem ale to co widzialem co gral .. "nazwijmy to bez skilla" to nei chce wiedziec co by robil po paru rundach
4. Vitor - Niesmowity gracz , to od niego i od puszka sie wiele nauczylem podgladajac ich jak graja
5. Piwin - bardzo Dobry ofensywny gracz : )
6. Makap - Bardzo szybko rozwijajacy sie gracz, dobrze dba o offa .
7. Vamelia - Dobry gracz ale nie uczciwy. Gdy gral z gazda wiadome bylo ze zrobia Cie w konia razem
8. Gazda - Dobry gracz ale nie uczciwy. Gdy gral z vamelia wiadome bylo ze zrobia Cie w konia razem
9. Dudek - Bardzo dobry gracz, Szkoda ze zakonczyl kariere : )
10. Zbychu - gracz cichy nie rozwijajacy sie punktowo wysoko ale nie przyjemnie grajacy offem
 

DeletedUser159921

Guest
1.Meff - bo nie znam lepszego.
2.poxop - grałem z nim kilka razy dobry offowy gracz.
3.wiecznie banowany - ładne kontry.
4.ave damianus - dostałem od niego kontre na 14 ms :D
5.wyraf - dobrze dysponuje offem
6.Makap - offowy gracz (troche dawno nie grał)
7.Zumir de la vega - jeden z lepszych.
8.@Kondrad - rozwalilem mu full offa wczoraj ale widac ze dobry ^^
9.gazda - nie znam ale mówią ze dobry ;f
10.ojciecszestny - świetnie gra na sp, dobrze dysponuje offem , nie poddaje się ;)
...
25+ (może ja ;p ) - bo nie wiem ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Moja Lista nie koniecznie sięgnie top10 ale graczy do których mam wielki szacunek i uznanie za umiejętności


6 miejsce - Wioska Barbarzyńska (chodź nadal wiem jedno , większość TOPEK1 z przewagą to nic innego jak po prostu wioski za Darmo nic pozatym i gracze którzy rozbudowują i oddaja na koniec bez walki .. Ale trzeba uznać mimo wszystko potrafi grać
5 miejsce - WieczniE*BanowanY- nie napiszę tutaj zbyt wiele bo żadko Cię widuję na sp , pewnie grywasz jak mnie nie ma ale pogłoski o Tobie to legenda :D
4 miejsce -*Crossly*(grał 1,5 roku temu na nim się wzorowałem , pamiętam mój pierwszy wygrany pojedynek z nim po 5 miesiącach jezu jaki byłem podjarany ;D ) , synchro nie do przebicia plus kliny wstawiane w odstępie 00.00.00.100/300
3 miejsce i Podium oraz brązowego orzekła otrzymuje - Zumir De La Vega - nie trzeba tutaj dużo mówić .. Wie jak zdobyć top1 bez pomocy i utrzymać je do konca :D
2 miejsce i Srebrną łyżke(brak pomysłU) xD - Vialle oraz Vamelia (Za podobieństwo i przypuszczenie że na jednym z kont gra Kobieta dostaniecie Różowy:D) o ile nicków nie przekręciłem ale podobne są :D Ta dwójeczka zawsze imponowała mi umiejętnościami chodź nie miałem okazji z nimi się zmierzyć (nadrobimy to kiedyś:D!!??)

Egzekwo złoto Otrzymują ...(CHWILA NAPIĘCIA) tururrurururururur

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V
Oczekiwanie z wielką nadzieją że to On tutaj się znajdzie..

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V
ladies and gentlemen (Złoto otrzymują)


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V
Mamy Remis co za nieoczekiwany rozwój wydarzeń

Sk@tek oraz Ave Damianus - Podkreśle Was tak samo , precyzyjna Gra , Nie do zdarcia , nie do przejęcia (no czasem jak się potkną ale to trzeba być czujny naprawdę czujnym by ten momęt wychwycić) , Synchro ciekawe chodź mniej skuteczne niż u wielu graczy , ale i bez niego zasłużyliście na Moje uznanie oraz Pokłony (Kocham lizostwo ahaha xD)

Chciałbym jeszcze wyróżnić takich graczy jak , poxop , szczygieł(może to kumpel z sp ale polak potrafi) , polakumie ,Wujek*Pro , WhatsMyName? - nie wiem co napisać ... więc napiszę po Mojemu MRRRRR:*:** xD

oRAZ wszyscy gracze którzy się uczą i Są Polakami :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Gracze którzy u mnie zdobyli szacunek...

1: Puszek definitywnie, parcie na topkę co bardzo mi sie podoba. Wiele można sie od takich ludzi nauczyć.
2: Vialle moj stały kompan, gramy razem od czasów podstawówki. Bardzo dobry gracz.
3: POlakumie ciekawy, agresywny, dociekliwy, chamski dla wrogów, Tak spokojny i sympatyczny gracz który umie rzeczy które makapowi sie nie sniły.
4:Wioska barbarzyńska ten młody osobnik zdobył szacunek i jest ogarnietym strategiem, bardzo go lubie :)
5:Jumpo aka Wieczny człowiek który ma do wszystkiego dystans, bardzo ogarniety symaptyczny człowiek.
6:Damianus gracz który od niedawna zabłysnął na scenie, wyrobił sobie opinie która nie jest zła. Gracz dobry
7: Sk@tek na jego temat sie wypowiem tak-BOT
8:zumir Lekko denerwujący, ale ogarniający tryudno go pokonac jak jest trzezwy.
9ABG16 gracz który nie gra od 1roku strasznie ogarniety i sympatyczny.
10: Ada szulc która zajeła 2miejsce w Xfactor
 

DeletedUser159420

Guest
1. Zumir - dobry grajek, napinacz dobry, i tyle
2. vialle - dobry gracz xd


meff bo wybierają wszechczasów, a teraz nie jest top10 wczechczasów :D tyle dalej nie wymieniam, nie ma nikogo godnego uwagi
 

DeletedUser

Guest
Wykonam teraz pomysl polakaumie i podlicze wszystkie pkt :) top1 - 10pkt top2-9pkt top3-8pkt itd. Tam gdzie była wymianiana tylko 10 najlepszych kazdy po 5pkt.. chyba ze bylo widac, ze ktos tylko numerkow zapomnial... :) Tam gdzie bylo np. 6 graczy ucinalem pkt zeby bylo sprawiedliwie... np. Loxet, mruczuc... Nitro nawet nie bralem po uwage..
Prosze modka o nie kasowanie.. bo 1h sie z tym meczylem... a w polowie jeszcze prad mi wylaczono...

1. Wioska barbarzynska - 127pkt - ZDECYDOWANY ZWYCIĘZCA :)
2. Puszek - 76pkt
3. Zumir - 62pkt - Tu niewiem jaki kolor, ale mial grac przeciwko repce.
4. Vamelia - 59pkt - Bo już nie zagra...
5. Ave Damianus - 58pkt
6. gazda - 54pkt
7. Vilay - 49pkt - chociaz ostatnio kilka rundek gral.. ; d
8. Vialle - 39pkt
9. Piwin - 34pkt
10. Makap - 31pkt
11. Vitor - 27pkt
12. Dudek - 23pkt
13. Jumpo - 22pkt
14. Skatek - 20pkt
15. Sarnisko - 19pkt
16. Wyraf - 18pkt
16. Ciepa - 18pkt
18. Polakumie 17pkt
19. Szronek - 16pkt
20. one loser - 12pkt
21. I am Create - 11pkt
21. Remi - 11pkt
23. poxop - 10pkt
.
.
. RESZTA NIE OSIAGNEŁA PROGU 10PKT!

Taki dodatek: :)
CZERWONY - gracze w repce
NIEBIESKI - gracze nie grajacy w repce
SIWY - gracze którzy już długo nie graja...


SORY ZA BLEDY :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
Vamelia, Gazda, Vitor, Dudek- oni też byli w reprezentacji, ale skończyli grać w plemiona.

P.S zapomniałem dodać, że loser zrezygnował z repki, a skatek został wyrzucony.
 

DeletedUser

Guest
Vamelia, Gazda, Vitor, Dudek- oni też byli w reprezentacji, ale skończyli grać w plemiona.

P.S zapomniałem dodać, że loser zrezygnował z repki, a skatek został wyrzucony.

ok :) To chyba jednak wszystko jest dobrze zapisane :) bo pierwsza czworka juz nie gra :) a skatek i loser sa zaznaczeni na niebiesko :)

Jednak repka ma silny sklad :) Bo sami wybraliscie liste najlepszych graczy.. :) i wiekszasc w repce jest lub byla :)
 

DeletedUser120933

Guest
Jako iż nie znam tych nowych to muszę ułożyć swój rank.

1. Dudek - zdecydowanie najlepszy, grał niezwykle agresywnie i nigdy nie miałem okazji zobaczyć jak traci offa.
2. Puszek
3. Gazda
4. Meff
5. Piwin
6. Polakumie
7. Vamelia
8. Aculard
9. Afraid?
10. Ciepa

Nie wymieniłem Zumira, Makapa i Spinera bo po prostu nie wiem jaki teraz poziom prezentują :>
 

DeletedUser

Guest
Spiner już nie gra :D a co sie stało że ty znów tu zawitałeś ? :D


1mef
2wioska
3Vaya

to moje top 3 żeby spamu nie było :D
 

DeletedUser157137

Guest
meff = wioska


sulivan mozesz policzyc kto najwiecej topek zgranal :D
 

DeletedUser

Guest
Dajcie pogadac po ludzku a inne bzdetne tematy pokasujcie : <


Wpisujcie swoją listę top10 graczy. Miejmy nadzieje, ze modki nie skasują. Jak skasują, to bunt i tu nie piszemy. : P

1. Ciepa. Bez skryptow potem juz nie szlo mu tak dobrze, ale teraz znowu może ogladac jego tyły :p Bardzo szybki rozwój, jak ma checi, to nie do pokonania.
2. Vamelia- Prawie wszystko jest w stanie zrobic. Ładnie kontruje, szybki rozwój.
3. Spectar- ekoboj no ale 4 grubych fakt faktem stawia szybciutko a na meffów i innych to starczy : P
4. Sarnisko- Ładnie ogarniasz :) Szybki rozwój, jak dla mnie zbyt duze parcie na topkę : )
5. I Am Create - Kto go kojarzy ten wie za co, kto nie kojarzy to dla niego będą to puste słowa.
6. Wioska- wiadomo za co, dla Was to Bóg, dla mnie zwykły gracz.
7.Ave Damianus- szybko ogarnął o co chodzi :)
8. Loxet- po moich naukach może prawie bedzie grał jak ja :D I nie mow ze ci nie mowilem co itp ;p
9. Vialle- bardzo dużo topek ale rundy grane od początku do końca były :p
10. Reszta typków jak skatek etc : P OGarniac ogarniają ale nie jest to mistworzski poziom.


Sam siebie nie dałem ;d BO jam jest noob



Ja juz nie graM:) znalazlem swoje powolanie:) a ta gra:) ekh:) silnie uzaleznia:) wiec nie wracaM:)
 

DeletedUser

Guest
1. Bizon12- dobry kolega i gracz
2.Zumir- dla mnie najlepszy gracz sp :)
3.Nitro Cee. -ladnie ogarnia i wogóle doświadczony
4. Noo Bhar - kilka rundek z nim zagralem dobrze gra
5.Duch Ulicy- fajnie sie z nim gralo kiedy grał:D
6. Wioska- nie znam
7.Vamelia-nie znam
8.Puszek- wiele o nim słyszalem:)
9.Makap.- niestety ale ogarnia:D:D:D
10.Ojcieszestny- doświadczony gracz:)
Ogólnie podsumowując najlepszym graczem SP jest Zumir:)
 

DeletedUser

Guest
1.ZUMIR
2.ZUMIR
3.ZUMIR


Jak sobie przypomne kogos jeszcze do napisze.



A masz zumir chwile szczescia ode mnie ^^ . Licze za wpis w dziale top1 zwyklych :D
 

DeletedUser

Guest
Ale cicho^^, typujcie;p

Zlituje się nad tobą:D
1.Dla mnie to są 4 osoby:)
zumir-gracz grający bardzo dobrze z braku czasu nie wbjia często na rundy
loser-wiadomo bdb gracz
czukwe-żadko wbjia ale jak juz gra to na 100%
mistrzu michał- tak samo jak loser:)
2.son goten.... - dobry gracz
3.makap.- stracil formę ale ...
4.ego sum deus- widzialem co potrafi:)
5.skatek- nie będę pisal że to bot bo każdy to wie:p ale trzeba przyznać że umie grać
6.gazda stach- wbjia na Fo żeby pospamować ale lata jego świetnośći minely:) (starośc nie radość:D)
7.wiecznie banowany- ogarnia
8.wioska barbarzyńska- wiadomo
9.stx*1-nie uczciwy gracz ale umie grać
10.duch ulicy-dobrze gra
 

DeletedUser144973

Guest
i gites;), śmiało, następni;p, jeszcze niech MeFcio wybierze swoje typy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry