TOP10!!!

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 7388697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1; człowiek małej wiary idealny gracz polskich sp
2; aculard dobry kolega wyszedł z formy no ale mysle ze wróci na wysoki poziom
3; polakumie nie gra juz czesto ale lk robi w tepie którym mu nikt nie dorówna
4; as pik dobry kolega dobrze gra mozna z nim współpracowac
5; damianus szkoda ze go nie ma ale dobry kolega i gracz
6; skatek ogarnia
7;loser tez ogarnia
8; zumir gra dobrze ale za szybko chce kogos pocisnac
9 mistrzu michał eko stawia najszybciej na serwie
10 makap niektórych nie uwarza za rywali i to sie na nim msci
11 wioske i tych innyc z repki to szkoda dodawac :) kazdy wie gdzie oni sa na samym dole
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
Zlituje się nad tobą:D
1.Dla mnie to są 4 osoby:)
zumir-gracz grający bardzo dobrze z braku czasu nie wbjia często na rundy
loser-wiadomo bdb gracz
czukwe-żadko wbjia ale jak juz gra to na 100%
mistrzu michał- tak samo jak loser:)
2.son goten.... - dobry gracz
3.makap.- stracil formę ale ...
4.ego sum deus- widzialem co potrafi:)
5.skatek- nie będę pisal że to bot bo każdy to wie:p ale trzeba przyznać że umie grać
6.gazda stach- wbjia na Fo żeby pospamować ale lata jego świetnośći minely:) (starośc nie radość:D)
7.wiecznie banowany- ogarnia
8.wioska barbarzyńska- wiadomo
9.stx*1-nie uczciwy gracz ale umie grać
10.duch ulicy-dobrze gra


Porównywanie Meffa czy Gazdy chociażby ze Sk@tkiem jest niesmaczne.
 

DeletedUser

Guest
Porównywanie Meffa czy Gazdy chociażby ze Sk@tkiem jest niesmaczne.

Heh:p Nie wiem czemu komentujesz mój post przecież wyraźnie zumir napisał na początku tematu "Wpisujcie swoją listę top10 graczy" jak jesteś taki mądry to napisz swoje TOP 10 a nie komentuj!!! Ja uważam że to są najlepsi :)
 

DeletedUser162183

Guest
wiesz kazdy moze wygrac to zalezy, obaj niezle ogarniaja ale chwila nie uwagi i przegrana...
 

DeletedUser157008

Guest
Mefik najlepszy na sp jest :) Wygrał najwiecej rund :D Jest wytrwały i przyznam że jak ja strace ofa to nie zawsze mi się chce gra c do końca , aon zawsze do końca gra ;D I dlatego jest najlepszy^^Głupotą jest pisać inaczej :>
 

Deleted User - 7388697

Guest
Mefik najlepszy na sp jest :) Wygrał najwiecej rund :D Jest wytrwały i przyznam że jak ja strace ofa to nie zawsze mi się chce gra c do końca , aon zawsze do końca gra ;D I dlatego jest najlepszy^^Głupotą jest pisać inaczej :>

gupotą jest pisac ze gdy straci offa to gra dalej :)
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
nie wiem czemu ma byc porównanie skatka z meffem nie samczne 1 na 1 napewno skat by wygrał i to nie podlaega watpliwosci

Zarejestrowany: Nov 2011


Heh:p Nie wiem czemu komentujesz mój post przecież wyraźnie zumir napisał na początku tematu "Wpisujcie swoją listę top10 graczy" jak jesteś taki mądry to napisz swoje TOP 10 a nie komentuj!!! Ja uważam że to są najlepsi :)

Zarejestrowany: Dec 2011


Kocham Was, po prostu uwielbiam wszystkie konta 1 i 2 miesięczne które wiedzą wszystko najlepiej- może gdybyście mieli konta po kilka lat to byście wiedzieli czemu to porównanie jest niesmaczne.
 

DeletedUser

Guest
Zarejestrowany: Nov 2011




Zarejestrowany: Dec 2011


Kocham Was, po prostu uwielbiam wszystkie konta 1 i 2 miesięczne które wiedzą wszystko najlepiej- może gdybyście mieli konta po kilka lat to byście wiedzieli czemu to porównanie jest niesmaczne.

moze gdybys wiedział kim jestem to byss nie pisał ze mam konto miesiac po co sie wtracasz mam swoje zdanie i go nie zmienie i wiem jedno ze nikt nie jest niepokonany meff moze dlatego dobrze gra ze go deffuja a jak gea sam to sie boja go atakowac no i tak jest kolej nic chyba na to sie nie poradzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zarejestrowany: Nov 2011




Zarejestrowany: Dec 2011


Kocham Was, po prostu uwielbiam wszystkie konta 1 i 2 miesięczne które wiedzą wszystko najlepiej- może gdybyście mieli konta po kilka lat to byście wiedzieli czemu to porównanie jest niesmaczne.

hahah myslisz że jak masz konto z 2007 to wszystko wiesz??:D A jak ci powiem że czytałem forum wcześniej i nie miałem konta??
 

DeletedUser162325

Guest
no właśnie skoro nie wiesz kto teraz gra na koncie son goten ssj4 to może się nie odzywaj?
 

DeletedUser

Guest
Przedstawcie się to dokończymy dyskusję bo z atrapami dyskutował nie będę.
Chyba tacy dobrzy gracze ja wy nie muszą się ukrywać?
nie zgadniesz kto tu gra sam bóg nie musi umiec robic synchra kontr itp jak przegrywa odcina wszystkim swiatło:)
 

DeletedUser142069

Guest
Owszem, poniewaz on mnie nigdy nie przejal, a ja go tak. Jedyne jego przejecie, to o godzinie bodajze 6 nad ranem kiedy mi sie spioch skonczyl. Gdybym nie wstal o 10 , to moze bym bronil :)

No tak, gdybyś wstał wcześniej to byś wybronił, dlatego to przejęcie się nie liczy i dalej jesteś niepokonany:).
 

DeletedUser162147

Guest
1 Wioska-Całokształt
2 se77en -chodz już nie gra ale bardzo dobry gracz
3 Poxop -gram z nim prawie ciągle dobry
4 ave damianus-szybko ogarną
5 zumir - ładne kontry
6 skatek-Gdyby nie te boty i tak bardzo dobry gracz
7 terror-super kontry
8 spiner- kiedyś z nim grałem też bardzo dobry gracz
9 ciepa-nie znam
10 loser- dobry współpracownik


Ja gdzieś top20
 

DeletedUser

Guest
1. Ten który ma 10 deffiarzy.
2. Ten który ma 9 deffiarzy.
3. Ten który ma 8 deffiarzy.
4. Ten który ma 7 deffiarzy.
5. Ten który ma 6 deffiarzy.
6. Ten który ma 5 deffiarzy.
7. Ten który ma 4 deffiarzy.
8. Ten który ma 3 deffiarzy.
9. Ten który ma 2 deffiarzy.
10. Ten który ma 1 deffiarza.
11. Pariss.
12. Ja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry