Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser36941
  • Data rozpoczęcia

Co na ten temat sądzicie?

  • Bardzo by się przydał

    Głosy: 218 54,9%
  • Jest dobry

    Głosy: 76 19,1%
  • Może być

    Głosy: 53 13,4%
  • Zupełnie niepotrzebny

    Głosy: 50 12,6%

  • W sumie głosujących
    397
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Boredie - uwazaj bo moze sie kiedys komu uda :D

Jestem za pomysłem, coprawda mozna się bez tego obejść ale jest to czasochłonne i monotonne - gdyby mozna było automatycznie wyrównywac surke to zaoszczedzony czas mozna by było wykorzystac na coś innego :D
 

DeletedUser57953

Guest
Dlaczego to takie beznadziejne? Przecież to nie potrzebne wyrzucanie do "kosza" surowców. Przecież można po prostu przetransportować, ale oczywiście to zależy od ilości wiosek w których chcesz wyrównać surowce.:mad:
 

DeletedUser

Guest
I znowuż kolejny pomysł który powinien być dostępny tylko dla graczy z KP. Podobna możliwość jest na travian.pl o ile dobrze pamiętam. Tam za 3 monety mogłeś przekształcić obecny stan surki na jaki tylko chcesz. Np. masz 3000 drewna 5000 gliny 1000 żelaza i 500 zboża czyli w sumie 9500 surowców. Teraz te 9500 dzielisz np. na 2500 drewno, 3000 gilina, 2000 żelazo, 2000 zboże.
 

DeletedUser

Guest
Dobry plan,ale Plemiona były by wtedy ZA ŁATWE ( nie będę wymieniał dlaczego bo jest dużo powodów),jeśli to jest gra strategiczna (a jest) to trzeba mieć strategię (teraz w przypadku surowców).
 

DeletedUser

Guest
W poczatkowej fazie gry pomysł niepotrzebny lecz przy 100 wioskach napewno ułatwiłoby to gre, ale czy własnie nie ułatwiło by to gry za bardzo. Myśle, ze nie ma co rozgrzebyc specjalnie ej kwestii. Pomysł dobry aczkolwiek jesli nie zostanie wprowadzony w zycie to nic zlego sie nie stanie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser57340

Guest
Pomysł całkiem ciekawy, ale i bez niego też da się żyć!
 

DeletedUser59664

Guest
fajnie by było z takim dodatkiem lepiej by sie żyło i po nocach spało bo w wszystkich wiochach mam nadużywki drewna a wszystkich innych brakuje
 

DeletedUser

Guest
pomysł jest ciekawy i czsmai bardzo przydatny... jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
no pomysł jest dobry ale...
Jak masz powyzej 100 wiosek ja mam wiecej:D To Ci surka praktycznie nie potrzebna.
Masz wioski deff i off
off wysyłasz tracisz wojsko a surke w deff zostaje ( chyba ze ktos Cie atakuje)
Pomysl taki psiaki:D
Ale byly juz fajniejsze ktore nie weszly w zycie.
 

DeletedUser61485

Guest
Fajne, ale wydaje mi się że admini i modzi się nie zgodzą.
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem za bardzo uprości grę. to własnie trzeba myśleć jak rozdzielać surki pomiędzy wioski aby w żadnej nie było np. po 200k drewna i gliny a 20k żelaza.
na NIE
 

DeletedUser

Guest
pomysł fajny i ciekawy na pewno :)
ale.... dlaczego gracz mający powiedzmy 300k ma mieć łatwiej:confused:
rozumiem że czym więcej wiosek tym więcej czasu wymaga od nas ta gra ale wydawało mi się że na tym to polega :D
 

DeletedUser22327

Guest
moim zdaniem to kolejny pomysl darzacy do automatyzacji gry. jesli masz 150 wiosek i nie umiesz zarzadzac surka tak zeby nigdzie nie brakowalo to oddaj komus 100 i bedziesz mial spokoj. jesli nie chce cie sie poklikac miedzy wioskami i porozsylac a brakuje cie zelaza to miej reszte na czerwono az ci sie zelazo uzbiera. nie ograniczajmy sie do minimum. to jest gra w ktorej trzeba myslec i kombinowac


sam mam 150 wiosek (pisze zeby uchronic sie od krytyki :p)
 

DeletedUser

Guest
fajne

Ja mam 5wiosek,niedlgo 6 i rozwiazaloby to moj problem.
Pomysl bardzo mi sie podoba :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry