Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser36941
  • Data rozpoczęcia

Co na ten temat sądzicie?

  • Bardzo by się przydał

    Głosy: 218 54,9%
  • Jest dobry

    Głosy: 76 19,1%
  • Może być

    Głosy: 53 13,4%
  • Zupełnie niepotrzebny

    Głosy: 50 12,6%

  • W sumie głosujących
    397
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Myślę ,że to dobry pomysł ale gdybyś go przedstawił na rysunku i lepiej objaśnił :)
Przy wioskach 30+ ciężko jest przesyłać surkę z wioski do wioski ...
Dobrze byłoby jak by to weszło ;)

Pozdrawiam współplemieńca ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

A mi sie pomysł nie podoba ,od tego jest rynek...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyr�wnywanie surowc�w w wybranych wioskach

dopiero teraz znalazłem że rzeczywiście był taki sam pomysł... chciałbym ustosunkowac się do wypowiedzi jednego admina:

Wniosek - jak nie mo?esz sobie poradzi? z "obs?u?eniem" 100 wiosek i wyr�wnaniem/przes?aniem sobie surowc�w pomi?dzy nimi, to znaczy, ?e:

a) Masz ich za du?o
b) To nie jest gra dla Ciebie.

Poza tym programi?ci nie maj? lepszych rzeczy do roboty tylko pisanie skryptu na "wyr�wnywanie" surki.

można sobie poradzić przesyłając ręcznie surowce z wioski do wioski, tak samo jak można było wybijać pojedynczo monetki. i tu nie chodzi o to czy radzimy sobie z obsługa konta czy nie, tu chodzi o czas potrzebny na obsługę takiego konta. jestem ciekaw jak sobie wyobrażacie obsługę konta np z 3000 wioch bez skryptów automatyzujących przebieg gry. wystarczy sobie policzyć średnio 1sekundę na wykonanie jednej czynności np: rekrutowanie wojsk. do każdej wioski trzeba zajrzeć i wybrać ilość wojsk- czyli to daje w sumie co najmniej 6000 sekund (szczerze wątpię by zabrało to tylko tyle ale niech będzie)... potem, rozbudowa, wybijanie monet i to nieszczęsne przesyłanie surowców... obawiam się że dnia by nie starczyło na to wszystko...

wg mnie programiści są właśnie od tego by przynajmniej próbować napisać taki skrypt. jestem zdania że przynajmniej częściowa automatyzacja gry jest niezbędna na starszych światach gdyż obróbka kilkuset wioch nie zajmuje chwili i jest najzwyczajniej w świecie nudna. w tej grze najfajniejsza jest walka i to na niej powinniśmy skupiać najwięcej uwagi a nie na przesyłaniu surowców z wioski do wioski:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyr�wnywanie surowc�w w wybranych wioskach

I w który powstał jakiś tydzień temu i tu jestem przeciwko wprowadzeniu tego.
 

DeletedUser33000

Guest
Odp: Szybsze wyr�wnywanie surowc�w w wybranych wioskach

a mi się nie podoba, ułatwia grę, bez wątpienia, ale albo rozwijaj równomiernie wioski, albo inwestuj w rynek. Dla mnie kontrola stanu spichrza to dodatkowy samczek

PS A ty Szara znowu na kogoś krzyczysz, zaczynam sie Ciebie bać:cool:
 

DeletedUser22483

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Szukajka nie gryzie!Szukajka uczy!Widać że autor jej nie użył bo taki temat już był





do zamkniecia
 

DeletedUser19233

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

ciekawa propozycja poprawilo to by wyglad surowcow. nawet zeby nie bylo latwo pare procet surowcow by znikalo jako koszt.
taka mala dygresja:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Bardzo dobry pomysł, może znacznie ułatwić grę. Jestem oczywiście za...
 

DeletedUser45706

Guest
Pomysł, może i dobry lecz trochę niedopracowany...
Np. jak spichlerz nie pomieści danych surowców? trochę by strat było..
Albo za mało aktywnych kupców w wiosce??
Trzeba by było dobrze nad tym pomysłem pomyśleć, lecz i tak nie jest najgorszy... ;)
 

DeletedUser51693

Guest
surka

A co jak gracz traci wioskę lub nagle coś buduje? To chyba raczej a wykonalne?
 

DeletedUser23976

Guest
Według mnie pomysł nawet nawet.... Ale kilka poprawek do niego///
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł, będzie mniej zabawy z przesyłaniem surowców. To bardzo ułatwi życie graczom, którzy mają sporo wiosek.
 

DeletedUser27711

Guest
dobry pomysł mógłby ułatwić jakimś stopniu grę
 

DeletedUser20514

Guest
POMYSŁ BARDZO DOBRY...

Tylko zamiast wyrównywania... można wprowadzić coś w rodzaju proporcji... tu 60% tu 40%... na takiej zasadzie :D
 

DeletedUser34726

Guest
Pomysł jest bardzo ciekawy.Ale i tak niezostanie wprowadzony.Wiem co to znaczy z tymi surowcami.Ile trzeba czasu spędzić żeby wyrównać surke.
 

DeletedUser

Guest
tak

zgadzam się choś mam 5 wioch już teraz jest to przydatne:D::cool:
 

DeletedUser50271

Guest
Jestem na nie.
Wystarczy wejść w rynek i powysyłać sobie surowce.
Jeśli nie chce Ci się, lub nie masz czasu to już Twój problem.
 

DeletedUser55481

Guest
Nie poprę tego pomysłu.
Mówicie, że znacznie ułatwiłoby to grę graczom posiadającym powyżej 150 wiosek. Ja jestem innego zdania. Taka opcja mogłaby być pomocna dla osób ze stanem wiosek nie przekraczającym 40-60, bo to jest średnia granica liczenia się z wydatkami. Przynajmniej ja tak mam. Jeżeli przekraczam magiczną liczbę 150 wiosek, wówczas nie bawię się już w wyrównywanie surowców. Jeżeli są, to wykorzystuje, jeżeli nie ma, to poczekam i wykorzystam inną wioskę. Co innego, jak Twoje wioski są porozrzucane po całej mapie, ale to już z Twojej własnej i nieprzymuszonej woli.
A tak poza tym, przy stanie wiosek 150, w 100 zalegają surowce i jakby to powiedzieć - marnują się. Nawet monet mi się nie chce wybijać. A surowce, są mi niepotrzebne. (Nie licząc tych 50 wiosek, gdzie się off odbudowuje).

Według mnie pomysł jest totalnie niepotrzebny. Od tego masz rynek. Troszkę pogłówkuj.

PS- Człowiek posiadający 3000 wiosek, na bank nie wyrównywałby w nich surowców, dałbym sobie rękę za to uciąć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry