Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser36941
  • Data rozpoczęcia

Co na ten temat sądzicie?

  • Bardzo by się przydał

    Głosy: 218 54,9%
  • Jest dobry

    Głosy: 76 19,1%
  • Może być

    Głosy: 53 13,4%
  • Zupełnie niepotrzebny

    Głosy: 50 12,6%

  • W sumie głosujących
    397
Status
Zamknięty.

DeletedUser36941

Guest
Mianowicie. Na pewno nie tylko ja mam takie problemy, że w 30 wioskach brakuje żelaza, a w 30 innych ono wylewa się ze spichlerza. Dlatego proponuje zrobić taką możliwość na rynku jak "wyrównywanie surowców". Zaznaczamy dane wioski, w których chcielibyśmy wyrównać poziom gliny, żelaza lub drewna, lub wszystko naraz. Jestem pewien, że ułatwi to nam życie. :).

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam serdecznie. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Mógłbyś jaśniej opisać.. Na jakiej zasadzie by sie to wyrównywało?
 

DeletedUser36941

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

To proste. Już tłumacze. Masz na rynku opcję:
"Wyrównaj poziom surówki" >> wyświetlają Ci się nazwy wiosek, a obok nich ikonki żelaza, gliny i drewna >> zaznaczasz ten rodzaj surowców, które chcesz wyrównać >> i odpowiednia ilość kupców wyrusza z ładunkiem i wyrównuje poziom surowców w każdej z tych wiosek (żeby w wiosce "x", "y" i "m" było po 100 000 metalu np.)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Aaa...
Pomysł nie jest zły , lecz bez niego też idzie sobie poradzić..
Dodaj sondę...
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Popieram.Jak ktoś ma dużo wiosek, w tym te z "surowcowymi" bonusami to często jest ten problem.
 

DeletedUser1743

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Pomysł nawet dobry. Można wysłać sobie z kilku wiosek, ale to by to ułatwiło. Myślę że można by też tak zrobić że chcemy zbudować jakiś budynek i wysyła się nam surowce na wojsko.

Głosuję na może być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21561

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

No, jestem pod wrażeniem :) To jeden z najciekawszych i najprzydatniejszych pomysłów pikiniera o który kiedykolwiek słyszałem. Jak dla mnie - bardzo dobry.

(oczywiście jak się ktoś uprze to może równać przesyłając surowce, ale wg. mnie to masochizm w czystej postaci)
 

DeletedUser26253

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Bardzo sie przyda lecz jak znam zycie to taka funkcja bedzie pewnie dostepne dla graczy z kontem premium
 

DeletedUser32869

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

No na prawdę bardzo dobra propozycja;] Można również robić to ręcznie, ale to dużo zabiera dużo czasu...

Na tak;]
 

DeletedUser36941

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

I tak zakładam, że pomyśl nie wejdzie w życie, ale po coś jest ten dział ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

a może jednak wejdzie :rolleyes: Przy 10 wioskach wiekszego problemu nie ma .Przy 100 zaczynaja sie kłopoty a czasu zabiera od groma "wyrównywanie"surki.A do tego gdy wioski sa rozrzucone to juz zaczyna przypominac walke z wiatrakami.Jestem na TAK..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Wniosek - jak nie możesz sobie poradzić z "obsłużeniem" 100 wiosek i wyrównaniem/przesłaniem sobie surowców pomiędzy nimi, to znaczy, że:

a) Masz ich za dużo
b) To nie jest gra dla Ciebie.

Poza tym programiści nie mają lepszych rzeczy do roboty tylko pisanie skryptu na "wyrównywanie" surki. Sorry bardzo, ale jak Ci się nie chce trochę pomyśleć ile skąd i dokąd sobie powysyłać, to sorry bardzo.

Jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Popieram.Jak ktoś ma dużo wiosek, w tym te z "surowcowymi" bonusami to często jest ten problem.

no a pomysl o swiatach nie 4.0


to by sie przydalo;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Wniosek - jak nie możesz sobie poradzić z "obsłużeniem" 100 wiosek i wyrównaniem/przesłaniem sobie surowców pomiędzy nimi, to znaczy, że:

a) Masz ich za dużo
b) To nie jest gra dla Ciebie.

Hoho, bardzo fajna argumentacja, proponuje zlikwidować wszystkie udogodnienia z KP, bo przecież jeśli na piechote nie możesz sobie sprawdzić rozkazów lub złożyć surówki w pałacu to znaczy że :

a) Masz za dużo wiosek
b) To nie jest gra dla Ciebie

heh, a pomysł jest fajny, i tak czas spedzamy na przesyłanie surki do nowych wiosek czy tam gdzie wojsko trzeba zbudować, wyrównanie surki bardzo by pomogło, to coś podobnego ja składanie max. surowca w pałacu !
 

DeletedUser34370

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Pomysł jest bardzo ciekawy. Było by to niewyobrażalne ułatwienie dla graczy co mają dużo wiosek, ale dla gracz poniżej 1000 żadne ułatwienie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

Fogel niewiem od kiedy grasz w Plemiona, ale ja jestem z tych co pamiętają na S1 przypisanie surowców w palacu do wioski a nie do Gracza.
Jedyną opcją było przesyłanie surowców z rynku (więcej kupców-szybciej)
lub pomiędzy pałacami (15 kupców na pakiet ale szli wolno).
To UŁATWIENIE zostało wprowadzone. Problem zaczynał się już przy 5-6 wioskach (a wtedy nieprzejmowało się wiosek po 100 pkt do rozbudowy). Więc proszę Cię przyhamuj z takimi uwagami albo spytaj się "Mamuśki plemion" ile było różnych zmian od startu S1.
PS. Jak dostanę BANA to wiadomo dlaczego.

Bynajmniej nie dlatego, że skrytykowałeś admina, ale za ten głupi pogrubiony tekst. Więc Ty przyhamuj z głupimi odzywkami - edit by Szara
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14998

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

nie lepiej od razu zrobic "takie cos" ze klikasz i kupcy automatycznie wysylani sa do innych wiosek tak ze jak dojda to surki sa na identycznym poziomie?
jestem na nie. sam sobie powysylaj surowce
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

mosak93
A gdzie w mojej wypowiedzi przeczytałeś że chcę takiej zmiany?
Ile masz wiosek? Bo jak poniżej 150 to niemamy oczym rozmawiać.
Była by to bardzo przydatna opcja, jednak moim zdaniem zbyt przypominająca bota (zbytnia automatyzacja gry), więc sorry ale głosuję na nie
 

DeletedUser39380

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

To jest dość dobre lecz ułatwiło by grę wielu ludziom co mają ponad 100wiosek wiec takie średnie to jest :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybsze wyrównywanie surowców w wybranych wioskach

mi sie nawet podoba:):p
 
Status
Zamknięty.
Do góry