STOP ABORCJI!

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Człowieku nigdy głosu nie oddałem na lewicę, co nie zmienia faktu, że potrafię na różne sprawy spojrzeć z każdej strony. A Ty masz zamknięty poniemiecki gar na jedno i to samo.

Głosowałeś na lewicę i to jeszcze pewnie na Biedronia.
Wstyd mi za Ciebie.
Na parady też chodzisz? Piorun na czole malujesz?

Ja jestem po prostu normalny w przeciwieństwie do Ciebie. Szanuję życie i trzymam się z dala od dewiacji.
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Głosowałeś na lewicę i to jeszcze pewnie na Biedronia.
Wstyd mi za Ciebie.
Na parady też chodzisz? Piorun na czole malujesz?

Ja jestem po prostu normalny w przeciwieństwie do Ciebie. Szanuję życie i trzymam się z dala od dewiacji.
Ty jesteś jakimś pierdykniętym kapiszonem naprawdę??
Wmawiasz komuś coś co sobie uroiłeś.
Twoja definicja normalności nie oznacza, że jest poprawna.
Może to Ty jesteś nienormalny???
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Ty jesteś jakimś pierdykniętym kapiszonem naprawdę??
Wmawiasz komuś coś co sobie uroiłeś.
Twoja definicja normalności nie oznacza, że jest poprawna.
Może to Ty jesteś nienormalny???

Czyli świat przez ostatnie xx lat był nienormalny, bo nie promował aborcji, homo związków i ogólnie tego całego 'postępu'?

Ok, a teraz też będziesz głosował na Biedronia? Przestaniesz się kiedyś kryć z tym?
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Czyli świat przez ostatnie xx lat był nienormalny, bo nie promował aborcji, homo związków i ogólnie tego całego 'postępu'?

Ok, a teraz też będziesz głosował na Biedronia? Przestaniesz się kiedyś kryć z tym?
Nikt aborcji nie promował, ale było to powszechne zjawisko powojenne i dobrze o tym wiadomo.
To samo ze związkami, przecież to było od zawsze. Tylko wtedy paliło się takich ludzi na stosie. Czyli uważasz, że to było normalne? Bo dla mnie jednak nienormalne.

Nie będę na niego głosował, bo jego postulaty mijają się z moimi.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Nikt aborcji nie promował, ale było to powszechne zjawisko powojenne i dobrze o tym wiadomo.
To samo ze związkami, przecież to było od zawsze. Tylko wtedy paliło się takich ludzi na stosie. Czyli uważasz, że to było normalne? Bo dla mnie jednak nienormalne.

Nie będę na niego głosował, bo jego postulaty mijają się z moimi.

Powszechne? A skąd wiesz? W wyborczej napisali?

--

Ty twierdzisz, że kiedyś były związki partnerskie? XD XD XD XD
Może dodaj jak czereśniara, że prawnie uregulowane XD

A o tym skąd wiesz? Siedziałeś pod łóżkami?

--

A czym się różnicie w postulatach? Ty nie bijesz matki?
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Powszechne? A skąd wiesz? W wyborczej napisali?

--

Ty twierdzisz, że kiedyś były związki partnerskie? XD XD XD XD
Może dodaj jak czereśniara, że prawnie uregulowane XD

A o tym skąd wiesz? Siedziałeś pod łóżkami?

--

A czym się różnicie w postulatach? Ty nie bijesz matki?
Czy ja napisałem, że były związki partnerskie??
Nie zmieniaj kontekstu pod swoje urojone tezy.
Najlepiej pierdolnąć taki farmazon i dopisać milion XD.
Zastanów się nad sobą człowieku naprawdę.
Już w starożytnym Rzymie i Grecji, związki homoseksualne pojawiały się w pewnych kręgach co łatwo zweryfikować.
Przecież to pojawienie się kościoła katolickiego i ich propaganda przyczyniła się do prześladowań osób homoseksualnych. A teraz sami przedstawiciele tej mafii pieprzą sie po zakonach hipokryci.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Czy ja napisałem, że były związki partnerskie??
Nie zmieniaj kontekstu pod swoje urojone tezy.
Najlepiej pierdolnąć taki farmazon i dopisać milion XD.
Zastanów się nad sobą człowieku naprawdę.
Już w starożytnym Rzymie i Grecji, związki homoseksualne pojawiały się w pewnych kręgach co łatwo zweryfikować.
Przecież to pojawienie się kościoła katolickiego i ich propaganda przyczyniła się do prześladowań osób homoseksualnych. A teraz sami przedstawiciele tej mafii pieprzą sie po zakonach hipokryci.

Tak tak, pewnie jesteście prześladowani niebywale XD XD
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Tak tak, pewnie jesteście prześladowani niebywale XD XD
No i standardowy przytyk osobisty.
Barani łbie ja mam żonę, ale nie dyktuje jak żyć innym i nie wpierdalam swojego zdania na siłę innym.
Każdy żyje jak chce i co mi do tego?
Nikt nie chodzi za mną i nie zmusza mojej żony do aborcji czy mnie do bzykania kolegi w imię poprawności.
A Ty tak to przedstawiasz.
Szkoda czasu na Ciebie naprawdę.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
No i standardowy przytyk osobisty.
Barani łbie ja mam żonę, ale nie dyktuje jak żyć innym i nie wpierdalam swojego zdania na siłę innym.
Każdy żyje jak chce i co mi do tego?
Nikt nie chodzi za mną i nie zmusza mojej żony do aborcji czy mnie do bzykania kolegi w imię poprawności.
A Ty tak to przedstawiasz.
Szkoda czasu na Ciebie naprawdę.

Toż właśnie to robisz XD
Chcesz mi narzucić pogląd, że aborcja to coś normalnego. Tylko czekać jak zaczniesz mnie do tego namawiać, gdy moja piękna żona będzie w ciąży.

Cała wasza lewacka działalność, wskazywać innym, że wszystko jest dozwolone, normalne i prawem człowieka.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Na szczęście jesteście marginesem, ilu was ma tam takie poglądy? 2%?
Nigdy nie zdołacie przeforsować tego haniebnego prawa, możecie tylko stękać
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Toż właśnie to robisz XD
Chcesz mi narzucić pogląd, że aborcja to coś normalnego. Tylko czekać jak zaczniesz mnie do tego namawiać, gdy moja piękna żona będzie w ciąży.

Cała wasza lewacka działalność, wskazywać innym, że wszystko jest dozwolone, normalne i prawem człowieka.
No jak dla Ciebie jeśli coś jest dozwolone to trzeba z tego korzystać to najlepiej zamknij się w domu i nie wychodź.
To Ty nie podróżuj do krajów gdzie legalne są narkotyki, bo zaraz Cię ktoś przymusi, albo namówi i się przekręcisz.
To samo jak ta Twoja żona będzie w ciąży nie podróżujcie do krajów gdzie aborcja jest legalna, bo jeszcze was namówią na usunięcie skoro jesteś tak słabo asertywny.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
No jak dla Ciebie jeśli coś jest dozwolone to trzeba z tego korzystać to najlepiej zamknij się w domu i nie wychodź.
To Ty nie podróżuj do krajów gdzie legalne są narkotyki, bo zaraz Cię ktoś przymusi, albo namówi i się przekręcisz.
To samo jak ta Twoja żona będzie w ciąży nie podróżujcie do krajów gdzie aborcja jest legalna, bo jeszcze was namówią na usunięcie skoro jesteś tak słabo asertywny.

Dokładnie tak robię.
Nie latam za granicę, nie podróżuję do krajów upadłych moralnie.
Polska jest najpiękniejsza i to nie tylko ze względu na architekturę, ale również prawo jakie obowiązuje. Zgodne z prawicowymi normami.

A Ty lewaczku co, pewnie ciągle siedzisz w lewicowych Niemczech?
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Dokładnie tak robię.
Nie latam za granicę, nie podróżuję do krajów upadłych moralnie.
Polska jest najpiękniejsza i to nie tylko ze względu na architekturę, ale również prawo jakie obowiązuje. Zgodne z prawicowymi normami.

A Ty lewaczku co, pewnie ciągle siedzisz w lewicowych Niemczech?
Nigdy w Niemczech nie byłem.
Oczywiście trzeba kogoś nazwać "lewaczkiem" jak się nie ma argumentów.
To żyj pod tym swoim kamieniem i najlepiej się nie wychylaj.
Z forum też zniknij dla swojego zdrowia psychicznego.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.652
Jak to było? A no tak.
Moje ciało = mój wybór.
Ale stare dziadki w rządzie dalej myślą że są w stanie zablokować postęp.
A statystyka udowadnia, że legalna aborcja nie ma negatywnego wpływu na dzietność czy też ilość przeprowadzanych aborcji xD
To tak samo jak z legalizacją marihuany - spada procent ludzi korzystających z tej używki kiedy staje się legalna.
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Jak to było? A no tak.
Moje ciało = mój wybór.
Ale stare dziadki w rządzie dalej myślą że są w stanie zablokować postęp.
A statystyka udowadnia, że legalna aborcja nie ma negatywnego wpływu na dzietność czy też ilość przeprowadzanych aborcji xD
To tak samo jak z legalizacją marihuany - spada procent ludzi korzystających z tej używki kiedy staje się legalna.
Ja to wiem i Ty to wiesz, jednak statystyka nie przemawia do naszego szanownego rozmówcy, który do dziś nie może się pogodzić z tym, że zarabia mniej od Ciebie. A jak to było? Kapitalizm?
 
Do góry