Stolica...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13677
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam sie pomysł??

  • rewelka

    Głosy: 127 37,0%
  • dobry ale wymaga dopracowania

    Głosy: 105 30,6%
  • nie, niepodoba mi sie...

    Głosy: 94 27,4%
  • nie mam zdania

    Głosy: 17 5,0%

  • W sumie głosujących
    343
Status
Zamknięty.

DeletedUser24258

Guest
Odp: Stolica...

według mnie bardzo fajniuchny pomysł, tylko ze z tym +20tys wojska np obronnych to troche za dużo, albo można było by tak ze z tej siedziby niemożna wysyłac obrony do innych wiosek:p np tą całą obrone 50 tys defa lol:p tylko tyle ile ma aktulna zagroda, reszta pozostaje:)
 

DeletedUser24123

Guest
Odp: Stolica...

ja juz sie wypowiadalem ... Jest to dobry pomysl, tylko czy ma szanse wejsc ?

A co do tego ze pomysly sa brane z jakis innych gier ... To ze w travianie jest stolica, nie znaczy ze plemiona maja byc 2 travianem :) A przeciez sa jeszcze inne gry przegladarkowe ! Nie tylko plemiona, travian i ogame ... Jest jeszcze ze 100 innych gier ! I jakby tam poszukac to napewno wiekszosc pomyslow by sie znalazla ! :)
 

DeletedUser22490

Guest
Odp: Stolica...

Ludzie!
Nie róbcie z plemiona trawiana!
Bo jak grałem w trawiana to rzygać mi się chciało.
Dajcie coś oryginalnego, takie coś czego niema w innych grach!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

Jeżeli pomysł jest fajny to dlaczego nie miałby wejść? Dlaczego oznacza to, że robimy z plemion Traviana? Nie wiem jak jest w tym travianie s tymi stolicami, ale można to zmienić... mieć stolice, ale ona dawałaby zupełnie co innego niż stolica w travianie. Jak pisałem wcześniej jestem przeciwny robieniu z plemion traviana, OGame czy jeszcze czegoś innego, ale ten pomysł mi się wyjątkowo podoba ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

Rycerz jest w jednej wiosce. W wersji 4.0 rycerz ulepsza wojska więc moim zdaniem wystarcza. Pewnie ulepszeń nie dało by się wprowadzić na istniejących światach.
Jestem raczej na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

Stolica jest jedna w kraju więc była by jedna na gracza... np jak ktoś zdobędzie stolicę to złożone surowce przechodziły by na stronę wroga...(to tylko propozycja :)) Jestem na tak :D


P.S. Stolicę można by było zrobić z 4 wiosek które są obok siebie w Kwadracie 2x2:)
 

DeletedUser21561

Guest
Odp: Stolica...

Hmmm... pomysł ciekawy, ale ja bym zaproponował nieco inny system bonusów niż Lipton - niech wszystkie parametry stolicy będa zwiększone o 50 % po prostu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

chcesz miec stolice, to se nazwe zmien, osobiscie mialem stolice królestwa kozura, przedmieścia królestwa kozura i posterunek wojskowy królestwa kozura


@edit
z powyzszego winika ze jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
Modearatorzy maja rece pelne nad takimi graczami, a tak na serio to co oni maja z tego jak nabija z 100 postów dziennie???
 

DeletedUser27193

Guest
Ochrona noobków. początek gry będzie trudniejszy. Jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
mi sie nawet podoba ten pomysl

Takie tematy są poprostu beznadziejne :mad: 4 strony jakiegoś kompletnego OT moderator powinien już się dawno tym zająć ponieważ wie że takie pomysły nie są do zrealizowania ! A jacyś ludzie którzy sobie nie mogą poradzić w grze proponują jakieś Stolice itp. Może jeszcze arsenał i lotnisko którym by przywożono surki ?? Normalnie jak się czyta takie coś to ręce opadają :eek:
 

DeletedUser22977

Guest
Kolejne ułatwienia... niepotrzebne! Po co mi stolica ?! Oj, koolega chyba jest fanatytkiem nie tylko plemion:D
 

DeletedUser

Guest
Moze spytaja jeszcze o 100000 kazdego surka i budynki i 3 wioski wszytko na maxa i jeszcze rok obrony poczatkowej/??? kto wie kiedy taki temat powstanie.................
 

DeletedUser65900

Guest
mozeby dac w stolicy szybsze o 10% szkolenie jednostek?
 

DeletedUser66542

Guest
całkiem fajny pomysł ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry