Stolica...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13677
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam sie pomysł??

  • rewelka

    Głosy: 127 37,0%
  • dobry ale wymaga dopracowania

    Głosy: 105 30,6%
  • nie, niepodoba mi sie...

    Głosy: 94 27,4%
  • nie mam zdania

    Głosy: 17 5,0%

  • W sumie głosujących
    343
Status
Zamknięty.

DeletedUser13337

Guest
Odp: Stolica...

nie takie niby złe... ale jest według mnie nie potrzebne... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

Stanowczo na nie!!! jest to bez sesu:mad: wtedy jak by kogos atakowano zmienial by stolice i mial wieksza obrone a potem spowrotem do jakiejs innej wioski
 

DeletedUser16742

Guest
Odp: Stolica...

Za dużo się w traviana nagrałeś jestem na nie.

Stolica będzie 1 wioską która będzie do podbojów a pozostałem będą tylko do ptk lipa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

kolejny bezsensowny pomysl
stolica moze byc czesto o wiele wiele gorsza od innych przejetych przez ciebie wiosek
 

DeletedUser10149

Guest
Odp: Stolica...

ale po co?
te bonusy są bezsensu.
kojarzy mi się to z travarianem ...
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Stolica...

Kolejny pomysł ściągnięty z Traviana. Mi się nie podoba, bo to kolejne udziwnienie (tego pomysłem nazwać nie można) Plemion, które i tak nie przejdzie (nie wiem, na co autor liczył). Jest dobrze, tak jak jest. I niech będzie.
 

DeletedUser21105

Guest
Odp: Stolica...

Fajnie by było gdyby kazda z naszych pierwszych wioch miała jakiegos bonusa...tak pomyslałem ze mozna by tu troche urozmaicic i wprowadzic stolice wioska taka byłą by trudniejsza do zdobycia i przynosiła dodatkowe korzysci...
np :
- mur obronny dodatkowo +25% do obrony
- limit wojs zwiekszony np do 25000-26000
- kopalnie +10% wiecej wydobycia

w razie przejecia wioski gracz sam wyznacza sobie kolejna stolice...ale stolica przejeta traci swoje super bonusy


mozna by tez zrobic ze dopiero mając 2 wioski wyznaczasz jedna z nich na swoja stolice...

pomyslcie nad moim pomysłem i oceńcie go...


zagaj sobie w traviana!!!
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: Stolica...

Stanowczo nie. Wyobraź sobie, że wyszedł nowy świat. Każdy ma jedną wiochę. Każda wiocha to stolica. No i co? Jak tu teraz przejąć wiochę? 20tys. wioch po 4k. W każdej mur poziom 20 + 25% obrony. W każdej wiosce 15k pik i 10k mieczy. Hmm... I co teraz przejąć? Nawet gracze którzy pójdą w off. to nie dadzą rady przez ten mur. Co do 10% surowców również jestem na nie. Ten pomysł nie jest z Traviana, bo o ile się orientuje w Travianie są kopalnie do 20? co? No więc tak.
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: Stolica...

Fajnie by było gdyby kazda z naszych pierwszych wioch miała jakiegos bonusa...tak pomyslałem ze mozna by tu troche urozmaicic i wprowadzic stolice wioska taka byłą by trudniejsza do zdobycia i przynosiła dodatkowe korzysci...
np :
- mur obronny dodatkowo +25% do obrony
- limit wojs zwiekszony np do 25000-26000
- kopalnie +10% wiecej wydobycia

w razie przejecia wioski gracz sam wyznacza sobie kolejna stolice...ale stolica przejeta traci swoje super bonusy


mozna by tez zrobic ze dopiero mając 2 wioski wyznaczasz jedna z nich na swoja stolice...

pomyslcie nad moim pomysłem i oceńcie go...

Był taki pomysł. Klik. Przyda ci się :D
Nie wszedł w życie, bo nie podobał się innym userom, więc ponawianie go nie ma sensu. Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

jasne, ze NIE! jak juz ktos wczesniej zauwazyl - rycerz wystarczy ;)
a jak chcesz miec stolice, to po prostu ja tak nazwij, albo rozbuduj bardziej niz inne wioski i tyle :p
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Stolica...

Jeden odkopał temat, to teraz za nim reszta będzie komentowała :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

Pomysł jest ciekawy lecz nie sądzę aby się przyjoł...A co by było jak bym miał powiedzmy 100k pkt i poprzejmował Wszystkie wioski gracza prócz stolicy.Przyszedł by czas na stolice która by miała ostry bonus i przy okazji jak bym ją atakował to moje morale miały by 40%...Przez same morale przegrywam walke i jeszcze ten bonus...
 

DeletedUser11420

Guest
Odp: Stolica...

hmmm nawet nawet powiem :) tylko zeby bylo tak ze jak masz maksymalnie rozbudowana 1 wioske a masz minimalnie dwie to tac o jest na maksa rozbudowana mogla by byc stolica
 

DeletedUser16157

Guest
Odp: Stolica...

Kompletny plagiat traviana .. tam jest stolica i ma bonus że nie może być podbita. Jestem na NIE.
 

DeletedUser11421

Guest
Odp: Stolica...

no ja pierniczę -.-. Ludzie ten temat jest już od dawna!!!!!!! Zamknijcie to...
 

DeletedUser23335

Guest
Odp: Stolica...

Bez sensu! Po co robić z plemion traviana. Jak chcesz te ulepszenia to sobie właśnie tam pograj. A nie tylko forum zaśmiecasz. Chociaż, w końcu w tym dziale mamy dawać nasze pomysły ...
jestem na NIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry