Stolica...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13677
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam sie pomysł??

  • rewelka

    Głosy: 127 37,0%
  • dobry ale wymaga dopracowania

    Głosy: 105 30,6%
  • nie, niepodoba mi sie...

    Głosy: 94 27,4%
  • nie mam zdania

    Głosy: 17 5,0%

  • W sumie głosujących
    343
Status
Zamknięty.

DeletedUser22995

Guest
Odp: Stolica...

No właśnie mam pytanie. Kto od kogo ŚCIąGNął TE WSZYSTKIE POMYSłY, BO TE GRY RóżNIą SIę NIEWIELE ???!!! To pytanie mnie nurtuje :D xD
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Stolica...

Pomysł jest nawet dobry. Trochę by to urozmaiciło grę.
 

DeletedUser23033

Guest
Odp: Stolica...

urozmaiciło ale takze zasmiecało by serwer
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

Ruszające się obrazki z ogame, stolica z traviana...
Z jakiej gry jeszcze tutaj nie chciałeś czegoś wprowadzić?
Nie wymyślaj na siłę i nie dawaj po kilka propozycji na raz, tylko jedną ale dobrą.

Racja lepiej jeden dobry pomysł niż 100 bezsensownych. A pomysł mi się NIE PODOBA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

Jestem na nie!! Na światach 3-9 oraz 11-12 możesz mieć stolice! Jest to wioska , w której zbudowałeś PIEDESTAŁ.

Poza tym nie róbmy z plemion trawiana !Niech ta gra zachowa swój klimat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

Spox, mi ten pomysł sie podoba :) Bedzie trudniej odbic komus taka wioske i bedzie wiecej zabawy
 

DeletedUser22303

Guest
Odp: Stolica...

Powinna byc jeszcze opcja: Wymaga duzych zmian
Te bonusy sa zdecydowanie za duze!! Moga byc ale bardzo zmniejszone....;)
 

DeletedUser19467

Guest
Odp: Stolica...

Tia... najlepiej z plemion zróbmy traviana...
 

DeletedUser23922

Guest
Odp: Stolica...

Według mnie pomysł ze stolicą jest dobry ale trzeba go jeszcze dopracować, a co do traviana to to jest totalne dno. Skopiowali pomysły twórców plemion .
 

DeletedUser24123

Guest
Odp: Stolica...

No pomysl fajny ! Ale jeszcze lapiej by bylo jakby mozna przejmowac stolice ... I nie tracila by bonusu ! I bonus by sobie kazdy wybieral kiedy by wyznaczal stolice :)
przykladowe bonusy :

szybsze szkolenia ( np. 20% )
szybsza budowa bydynkow ( np. 20% )
mniejsze koszty jednostek ( np. 10% )
mniejsze koszty budowli ( np. 10% )
wieksze wydobycie ( np. 30 % )
Lepszy mur ( np. 30 % )
Szybkosc jednostek ( 15 % )

To sa moje pomysly na bonusy ... A co do wielkosci to mozna dyskutowac, ale jak jest 5 % to i tak to duzo nie da bo np. z 20k drewna 5 % to 1k !

Co o nich myslicie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica...

Mi się pomysły robienia z plemion Traviana czy Bóg wie jeszcze czego nie podobają, ale ten jeden jest bardzo fajny :) Oczywiście Bonusy nie mogłyby być za duże, Jezeli przejmie się czyjąś stolicę to ona zaczyna już pełnić od tego momentu rolę zwykłej wioski bez żadnych bonusów, a jezeli nam ktoś przejmie stolicę to tylko w takim wypadku możemy ustanowić nową... :) Kilka lekkich korekt i pomysł będzie perfect :D
 

DeletedUser23094

Guest
Odp: Stolica...

POmysł bardzo dobry .. tylko pytanie : Czy wejdzie on do realizacji ? Podobno najpier trzeba coś uzgodnić z niemieckimi plemionami chociaż ja nie wiem dlaczego tak musi byc...:mad:

Hmm... Bo to niemiecka gra i niemieckie prawa do gry i Niemcy odpowiadają za WSZYSTKO, a polska ekipa może im co najwyżej przekazać pewne sugestie? A co do pomysłu, to ja jestem na tak, nie widzę powodu, dla którego pierwsza wiocha nie miałaby być w jakiś sposób wyjątkowa. Nie wiem, dlaczego przeszkadza wam, że stolice są w Travianie? Jak się sprawdzi, to niech będzie i tu.
 

DeletedUser22414

Guest
Odp: Stolica...

Nie mam zdania... To chyba niewiele zmieni...
 

DeletedUser23659

Guest
Odp: Stolica...

A może zrobisz na 10000000 kontynencie - Co to ma być nie pozwólcie zrobić z Plemion samego śmiechu
 

DeletedUser24156

Guest
Odp: Stolica...

Mi się bardzo podoba to by było przydatne:)
 

DeletedUser22834

Guest
Odp: Stolica...

Nie podoba mi się. To kolejny beznadziejny pomysł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry