Special 26!

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Tak jeden czlon Flash z Wami nie graniczył i też słał offy na burzenie. Bo był zajęty terenem na wschodzie.

Takie smutki walisz, że szkoda na to odpisywać.
Ale to ty teraz płaczesz i jakkolwiek próbujesz wyjść z twarzą, której już nie masz. :D
RO było na tamten moment sojusznikiem.

Inaczej TT nie mogłoby burzyc RO, mając z nami PoN.

Więc coś jeszcze ćwiczysz?
O czym ty mówisz? Siekier non stop pisał, że oni tak naprawdę są waszym członem tylko nazwa jest inna. Są wiadomości na pw potwierdzające to. Skończ już swoje majaczenie bo robi się to nudne.

Dodatkowo non stop piszecie o koalicji TT H Farma, a to jest bzdura. Jedyna koalicja jaka było to Flash slow aczkolwiek ona długo nie wytrzymała. xd
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ale to ty teraz płaczesz i jakkolwiek próbujesz wyjść z twarzą, której już nie masz. :D

O czym ty mówisz? Siekier non stop pisał, że oni tak naprawdę są waszym członem tylko nazwa jest inna. Są wiadomości na pw potwierdzające to. Skończ już swoje majaczenie bo robi się to nudne.

Ja płaczę?
Ty rozpoczęłeś dyskusje.

Apropo. Farma jak wiesz 1-2 tyg później wypowiedziała wojnę RO, po wypowiedzeniu nam sojuszu i wysłali offy na RO od razu.

Farma w Waszej koalicji gra. W sensie koali TT.

Jak to wytłumaczysz?
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Ja płaczę?
Ty rozpoczęłeś dyskusje.

Apropo. Farma jak wiesz 1-2 tyg później wypowiedziała wojnę RO, po wypowiedzeniu nam sojuszu i wysłali offy na RO od razu.

Farma w Waszej koalicji gra. W sensie koali TT.

Jak to wytłumaczysz?
Ja tylko wrzuciłem staty wojny jak wy to robiliście, a wy się spłakaliście, więc no nie rozumiem w czym problem.

Co do relacji TT - Farma to nie mnie ingerować w ich dyplomację.
Co do relacji TT - H, było wiadome, że mamy sojusz od pierwszego dnia świata, więc nie rozumiem skończ zaskoczenie, że mamy bardzo dobre relacje między sobą? To się nazywa zaufanie do sojusznika. :)
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ja tylko wrzuciłem staty wojny jak wy to robiliście, a wy się spłakaliście, więc no nie rozumiem w czym problem.

Co do relacji TT - Farma to nie mnie ingerować w ich dyplomację.
Co do relacji TT - H, było wiadome, że mamy sojusz od pierwszego dnia świata, więc nie rozumiem skończ zaskoczenie, że mamy bardzo dobre relacje między sobą? To się nazywa zaufanie do sojusznika. :)

Dokładnie, które pisząc, że mamy spadać z terenu na który wpakowalismy kilkaset offów, złamaliście. Tak jak mówiąc o Waszych i naszych planach rozwoju, również załamaliście.
 
Wynik reakcji
3.042
Już ci odpowiedziałem wyżej, lecz masz aż taki ślinotok próbując się jakkolwiek obronić, że nie widzisz odpowiedzi. :D
Co do bana i nieuczciwej gry to trochę się zapędzasz, dostałem dyspensę od gierki za dysponenta surowców. Niestety nie mogę wrzucać SS z potwierdzeniem bo udostępnianie konwersacji z supportem jest zabronione. :)

Co do pozostawiania graczy na froncie też jest mit. Musieliśmy przesunąć linie frontu, żeby wytrzymać napór 3-krotnej przewagi wroga i każdy kto nie rzucił kontem mógł przejść do nas na górę. Przykładem jest gracz sierot. Kolejne wasze pomówienie obalone.

#kosownicydopiachu

Bredzisz dalej, 3 krotna przewaga wroga. Proszę abyś to rozpisał ta 3 krotna przewagę :) Słowa na wiatr każdy potrafi rzucać a Tobie to najlepiej wychodzi. To, że ty napiszesz, że nie olales graczy to wiesz xD Ja wiem co gracze z holidays pisali, że ich olales i żadnej pomocy nie ma xD były 3 człony na 3 i dostaliście lanie jak biliśmy się flash na h. Taka jest prawda :)
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Rozpoczęcie wojny 07.09.
Ilości pkt plemienia H, 493,427 + 1,795,274 + 2,544,642
Ilość pkt plemienia flash 2,949,227 + 2,949,227 + 2,324,578
Dodatkowo doliczmy oczywiście graczy karuzela oraz netix, którzy non stop nas bili wydłużając linie frontu 440,627 + 398,574

Daje nam to H 4,833,343 vs 9,063,233, więc nie 3-krotna, lecz 2 krotna przewaga pkt. :)
Czy wygranie z 2 krotną liczbą pkt można nazwać laniem? No nie sądzę, bo jakoś wytrzymaliśmy i teraz role się odwróciły i wy lanie dostajecie, a w tej grze chodzi kto wygra, a nie kto wygrywa lub przegrywa na pewnym etapie. :)

Ja wiem, że pisaliście do graczy namawiając ich do przejścia lub udzielenia info z wewnątrz plemienia, ale nie musicie się aż tak publicznie chwalić waszymi kolejnymi nieczystymi zagrywkami. :D I tak jest prawda.

#kosownicydopiachu <3
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
SDR ośmieszasz się o tyle w tym momencie.
Piszesz tak jakbyśmy tylko z Wami walczyli.
Odejmujesz TT, bo tak Ci pasuje.
Dodajesz 2 człon Flash co atakował jak TT.
Nie uwzględniasz innych wrogów FLASH czytaj LAS/NIL, bo tak Ci wygodniej.
W sensie z Waszej strony odejmujesz TT, bo się szykowali na SLOW, a z naszej odejmujesz NIL, bo nie graniczysz z nimi.
Z jednej strony nie uwzględniasz też FARMY z którą walczyliśmy teraz, a znowu liczysz Nexi i Karuzelaa, gdzie tłumaczysz, czemu im było bliżej do nas niż do FARMY.
No sam się orzesz.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
A hitem jest Twój hasztag.
#kosownicydopiachu

W Twojej logice sojusznik może zmienić zdanie, jeśli jest Tobą (przy podpisywaniu miałeś kierunek rozwoju inny niż południe, bo tam było WDK).
Jak się podpisaliśmy to zmieniłeś kierunek rozwoju i to już było dla Ciebie okej. Ale nie okej było to, że jak zmieniłeś zdanie, to my też zmieniliśmy zdanie, bo nam chciałeś zamknąć drogę rozwoju.
Twoją logiką tak szczerze stwierdzasz, że sam nas skosowałeś.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Kolejna sprawa jak sam SDR przyznaje Karuzelaa i Nexi współpracowali z nami, bardziej niż Farma z nimi, dlatego do nas doszli. Ale to jest kosa.
Natomiast nie bierze się pod uwagę tego, że radny SLOW i jego kolega, odeszli ze SLOW, jeden dochodząc do TT, następnie odchodząc i robiąc nowe plemie, kosując całe SLOW. Jak sami przyznali było to zagranie planowane od dłuższego czasu. I o dziwo przypadkiem wytłumaczyli szybkie przejęcia TT w wojnie ze SLOW. Mianowicie jeden radny SLOW stracił prawa i w ramach podzięki postanowił nie informować o karetach od TT. Przez co SLOW traciło wioski bez info i wioski padały masowo, (doszedł do tego jeszcze jeden jego kumpel i parę warzyw. To akurat wina SLOW). I w momencie, gdy SLOW się ogarnęło nastała kolejna akcja, właśnie z rozłamem i skosowaniem plemienia SLOW.
Związku z tym, że tego samego dnia poszły bany, poniekąd z czapy tak jak SDR pisze, przez co zbanowano nam kilkaset wioch, a gracze banowani to nawet Ci co dostali bana za skrypt do ataku, klepiąc samego deffa na zapleczu :) . Stąd taka, a nie inna decyzja plemienia FLASH. Jeśli kogoś rajcuje taka gra, to sobie grajcie, nas w to nie mieszajcie. Wasza zmienność słów, zmienność planów, usadowienie kretów, jak i wbijanie kos i planowania rozłamów (w białych rękawiczkach jest zatrważająca). Więc od dnia 23.09 FLASH nie ma na mapie, bo to nie jest gra, ale parodia gry.
 

DudeX2

Chłop
Wynik reakcji
0
były 3 człony na 3 i dostaliście lanie jak biliśmy się flash na h. Taka jest prawda :)

Ciekawe w jakim świecie, chyba wyimaginowanym w Twojej głowie.

Nie dalej jak dzisiaj pisałem chłopakom, że w momencie, w którym w najlepsze rozkręcaliście na nas akcję, do puli ataków (nie tylko fejków) dochodziła FARMA i to na pełnej petardzie. Stąd proporcje były nawet i wyższe niż podane 3:1. @SeerDeathReaper nie wspomniał bowiem choćby o borsukowie, który w pojedynkę posłał na mnie niewiele mniej ataków niż Wasz specjalista od rzucania kontem. :)

Także .... odklejka od rzeczywistości poziom hard.
Pominę już z grzeczności fakt, iż po takich zagraniach, cytując klasyka, nikt nie będzie chciał z Wami ubić nawet przysłowiowej muchy w kiblu.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ciekawe w jakim świecie, chyba wyimaginowanym w Twojej głowie.

Nie dalej jak dzisiaj pisałem chłopakom, że w momencie, w którym w najlepsze rozkręcaliście na nas akcję, do puli ataków (nie tylko fejków) dochodziła FARMA i to na pełnej petardzie. Stąd proporcje były nawet i wyższe niż podane 3:1. @SeerDeathReaper nie wspomniał bowiem choćby o borsukowie, który w pojedynkę posłał na mnie niewiele mniej ataków niż Wasz specjalista od rzucania kontem. :)

Także .... odklejka od rzeczywistości poziom hard.
Pominę już z grzeczności fakt, iż po takich zagraniach, cytując klasyka, nikt nie będzie chciał z Wami ubić nawet przysłowiowej muchy w kiblu.

Przypomnę tylko, że w pierwszych dniach wojny było samo RO na 3x H i 2x TT.
Komuś coś się odkleiło bardziej ;)
Ale zacytuję co napisałem wyżej.
"
Piszesz tak jakbyśmy tylko z Wami walczyli.
Odejmujesz TT, bo tak Ci pasuje.
Dodajesz 2 człon Flash co atakował jak TT.
Nie uwzględniasz innych wrogów FLASH czytaj LAS/NIL, bo tak Ci wygodniej.
W sensie z Waszej strony odejmujesz TT, bo się szykowali na SLOW, a z naszej odejmujesz NIL, bo nie graniczysz z nimi.
Z jednej strony nie uwzględniasz też FARMY z którą walczyliśmy teraz, a znowu liczysz Nexi i Karuzelaa, gdzie tłumaczysz, czemu im było bliżej do nas niż do FARMY."

A Farma Was nie atakowała, jedynie Nexi i Karuzelaa. Jakbyś był podczas ataków na koncie, a nie na Mount Evereście podczas ataków, to byś wiedział.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
A kolejny HIT tego serwera.

TT podczas wypowiedzenia zaproponowało SLOW, przedłużenie PoNa.
Argumentując to tym, że musi uprzątnąć FARMĘ, bo ich irytują. Jak ich sprzątną to przystąpią do wojny ze SLOW.
SLOW oczywiście się na to nie zgodziło, bo jednak Daba ma jakieś poczucie wartości, przez co pewnie tak szybko skończył.
I Jak się finalnie skończyło to? A no tak, że shirikuram stwierdził, że TT może go kosować, bo on lubi takich sojuszników.
W zamian wypowiedział sojusz FLASH, bo on nie chce atakować H, bo H trzyma z TT. A w międzyczasie podbijała FARMA sobie graczy po NIL (EDIT, których najpierw zrekrutowała tj. Hrabissimo), z którymi nie walczyli, tylko FLASH, ale ja sojusznikom nie robię pod górkę jak chcą się rozwijać. W przeciwieństwie do H i Farma, którzy tylko czaili się kiedy i jak nas zablokować w rozwoju (H przez nagłe zainteresowanie się terenami WDK, których miało nie ruszać, FARMA, przez rekrutację NILu, które pokonało tak naprawdę FLASH, bo Farma ataku na NIL się bała, samego Youriego zaatakowali 1-1,5 tygodnia po rozpadzie NILu, bo nie mogli się na niego zebrać...)
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.316
A kolejny HIT tego serwera.

TT podczas wypowiedzenia zaproponowało SLOW, przedłużenie PoNa.
Argumentując to tym, że musi uprzątnąć FARMĘ, bo ich irytują. Jak ich sprzątną to przystąpią do wojny ze SLOW.
SLOW oczywiście się na to nie zgodziło, bo jednak Daba ma jakieś poczucie wartości, przez co pewnie tak szybko skończył.
I Jak się finalnie skończyło to? A no tak, że shirikuram stwierdził, że TT może go kosować, bo on lubi takich sojuszników.
W zamian wypowiedział sojusz FLASH, bo on nie chce atakować H, bo H trzyma z TT. A w międzyczasie podbijała FARMA sobie graczy po NIL (EDIT, których najpierw zrekrutowała tj. Hrabissimo), z którymi nie walczyli, tylko FLASH, ale ja sojusznikom nie robię pod górkę jak chcą się rozwijać. W przeciwieństwie do H i Farma, którzy tylko czaili się kiedy i jak nas zablokować w rozwoju (H przez nagłe zainteresowanie się terenami WDK, których miało nie ruszać, FARMA, przez rekrutację NILu, które pokonało tak naprawdę FLASH, bo Farma ataku na NIL się bała, samego Youriego zaatakowali 1-1,5 tygodnia po rozpadzie NILu, bo nie mogli się na niego zebrać...)
6ujfpu.gif
 
Wynik reakcji
3.042
Dalej piszesz o nieczystych zagrywkach xD 2 krotna przewaga pkt to chyba świadczy o Was, że mieliście mało terenu i nie wykorzystaliście sytuacji. Członów było 3vs3 a więc graczy w top momencie mogło być 45vs45 więc 1:1. A to, że rozwijaliśmy się lepiej od Was to już chyba tylko ujma dla Was xd

Hipokryto, nam wypominasz niby jakieś nieczyste zagrywki a TT. którym liżecie dupe i to, że mieli kreta w radzie SLOW to już pomijasz? Wypowiedz się również na ten temat :) Aa... nie wypowiesz się, no tak, bo Wasi funfle mogą przecież tak robić xD
 
Wynik reakcji
3.042
Gościu, macie w opisie stop krętactwu a kręcicie non stop xD I co, akcja z rozbiciem SLOW od środka to też nie Wasza zagrywka? XD
Nie wiem kto Wam tam tak mąci ale jest w tym dobry
 

dAT..

Łucznik
Wynik reakcji
645
A kolejny HIT tego serwera.

TT podczas wypowiedzenia zaproponowało SLOW, przedłużenie PoNa.
Argumentując to tym, że musi uprzątnąć FARMĘ, bo ich irytują. Jak ich sprzątną to przystąpią do wojny ze SLOW.
SLOW oczywiście się na to nie zgodziło, bo jednak Daba ma jakieś poczucie wartości, przez co pewnie tak szybko skończył.
I Jak się finalnie skończyło to? A no tak, że shirikuram stwierdził, że TT może go kosować, bo on lubi takich sojuszników.
W zamian wypowiedział sojusz FLASH, bo on nie chce atakować H, bo H trzyma z TT. A w międzyczasie podbijała FARMA sobie graczy po NIL (EDIT, których najpierw zrekrutowała tj. Hrabissimo), z którymi nie walczyli, tylko FLASH, ale ja sojusznikom nie robię pod górkę jak chcą się rozwijać. W przeciwieństwie do H i Farma, którzy tylko czaili się kiedy i jak nas zablokować w rozwoju (H przez nagłe zainteresowanie się terenami WDK, których miało nie ruszać, FARMA, przez rekrutację NILu, które pokonało tak naprawdę FLASH, bo Farma ataku na NIL się bała, samego Youriego zaatakowali 1-1,5 tygodnia po rozpadzie NILu, bo nie mogli się na niego zebrać...)
Ale ty ma kurwa oklejkę :d
odklejkaaaaaaa.jpg
Masz a teraz idz coś gadać dalej.
Takich płyt chodnikowych jak wy to dawno nie widziałem naprawdę.
Jeszcze zacznij pisać ze ja wam bany dałem a nie sory wasi tak uważają bo i tak gadacie :D
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.316
Widzę że żyjecie w bańce tam w tych fleszach.
Pierwsze rozmowy z kimkolwiek ze slowów o odejściu rozpoczęły się dopiero jak ich radni rzucili kontami i przełamaliśmy front, w tamtym momencie zaczęło się darmobranie i blians wiosek to było około +200 dla nas. Wcześniej nikogo nie wyciągaliśmy więc slowy zostały rozbite zanim ktokolwiek od nich odszedł. To że wy przejęliście tam władze tylko zdenerwowało graczy którzy nie mieli żadnego wpływu na rozwój plemienia.

A co do tego "TT podczas wypowiedzenia zaproponowało SLOW, przedłużenie PoNa." to tak, to prawda ale w żadnym momencie nie chcieliśmy bić farmy, tylko pójść bokiem na flasze, zresztą nawet daba o tym dobrze wie bo mu to napisał dat.

1664027429096.png
 
Do góry