Special 26!

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Dobry jak tak się miewają kosownicy z flash? Słyszałem, że skończyło się bicie z 3-krotną przewagą pkt i psycha sitting.
BTW. Po początkowych mroźniejszych dniach mamy bardzo upalne dni, a wczoraj to już były takie upały, że zastanawiam się czy skala jest w stopniach Celsujasza czy Fahrenheita. @LordSiekier @TheSzumix skąd to zwątpienie? <lol>

1664017496787.png
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.947
Kosownicy? Wbiliśmy bez jakiejkolwiek informacji? Nawet Wam okres wypowiedzenia daliśmy mimo, że nie było takiego zapisu w umowie. Zapoznaj się z definicją Kosownik i później wbij pisać bo robisz z siebie błazna.
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Kosownicy? Wbiliśmy bez jakiejkolwiek informacji? Nawet Wam okres wypowiedzenia daliśmy mimo, że nie było takiego zapisu w umowie. Zapoznaj się z definicją Kosownik i później wbij pisać bo robisz z siebie błazna.
Wypowiedzenie wojny z dnia na dzień przez wasz drugi człon (RO) bez żadnej zapowiedzi nie nazywasz kosą? Od dawna oni jak i wy mówiliście, że to wasz człon, który ma po prostu inną nazwę. :D Definicja kosownika? Wystarczy, że popatrzę na ciebie i już ją mam. Do piachu kosownicy. <3
 
Wynik reakcji
2.947
H/Farma/TT. - wszystkie ekipy z wstępnego, przestraszyliście się ekipy, która została stworzona z mapy. To chyba nie za dobrze o Was świadczy. Ja jestem dumny z moich ludzi, jechaliśmy każdego jak leci. Ale 4vs1 no sorry, majtki pełne bo ekipa z zbieranki mogła wygrać.
Hipokryzja TT. to już dobiła szczytu. W opisie szlachetne STOP krętactwu, a w radzie SLOW mieli kreta który miał zrobić rozpoznanie kto będzie grał dalej a kto nie, następnie zrobić bunt w plemieniu i odłączyć się. Brawo. Nawet na światach bez blach potrafią ludzie się sprzedać. Next time nie dawajcie w opis takich rzeczy, skoro się do Nich nie potaficie zastosować nawet :)
 
Wynik reakcji
2.947
Nie wspominając o Karuzeli i Neti w stosunku do Farmy ;) chyba że to też nie była kosa bo była na Waszą korzyść a kosy są przecież tylko przeciwko Wam

Wy takowych nie robicie xd
No widać jaki masz wywiad, Karuzelaa po odłączeniu od Farmy nie wysłał na nich ataku, ale lepiej narzucać swoją propagandę. Najbardziej dziwię się założycielowi Farmy, gdzie dostał czarno na białym dowód, że TT. chce ich skosować a on dalej im ufa bezgranicznie. Ciekawy jestem, które plemie z WIELKIEJ KOALICJI będzie następne w kolejce :) Farma czy H? Oba nie pokazały za dużo. Bić w przewadze 4vs1 to każdy potrafi, tymbardziej na takich ustawieniach. 1 vs 1 byliście bici aż miło :)
 

kekht arakh

Chłop
Wynik reakcji
2
No widać jaki masz wywiad, Karuzelaa po odłączeniu od Farmy nie wysłał na nich ataku, ale lepiej narzucać swoją propagandę. Najbardziej dziwię się założycielowi Farmy, gdzie dostał czarno na białym dowód, że TT. chce ich skosować a on dalej im ufa bezgranicznie. Ciekawy jestem, które plemie z WIELKIEJ KOALICJI będzie następne w kolejce :) Farma czy H? Oba nie pokazały za dużo. Bić w przewadze 4vs1 to każdy potrafi, tymbardziej na takich ustawieniach. 1 vs 1 byliście bici aż miło :)
Chciałbym zauważyć że Wy też wiele nie pokazaliście, zjedliście Nam 2 człony z rekru co kontami rzuciły w pierwszych dniach wojny xd
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Odwrócę trochę role bo próbujecie robić z siebie ofiarę. :D
Po 1. Sami jesteście krętaczami bo tylko próbujecie manipulować dyplomacją i bić tak aby robić to z przynajmniej 3-krotną przewagą pkt.
Po 2. Wy jesteście masówką, macie aż 3 człony, a próbujecie się przyczepić do TT, które mają 2.
Po 3. SLOW samo się rozsypało odkąd daba złożył się na jedną akcje i władzę próbowaliście przejąć wy aby sobie kupić trochę czasu. Niestety ludzie nie chcieli być waszymi marionetkami i po prostu zrobili rozłam w slow, które tak naprawdę już nie istniało.
Po 4. Farmy nie bronię bo nie mam z nimi po drodze ale chyba lepiej zaufać TT, które jest fair wobec sojuszników niż zaufać flashom, które cały czas krzywo grają. Przykłady? Już podaję:

- Wyciągniecie graczy z WDK w celu sztucznego przejęcia obrzeż
- Wypowiedzenie wojny drugim członem nam (H), a po chwili dołączenie do wojny pozostałymi członami pod pretekstem pomocy sojusznikowi. (pomóc swojemu członowi w wojnie wypowiedzianej przez nich, ładnie ubrana koska)
- Wyciągniecie karuzeli oraz netixa dzień przed rozpoczęciem wojny między wami

Jeszcze coś ci wyjaśnić kosowniku czy jakieś wątpliwości masz?
#kosownicydopiachu
 
Wynik reakcji
2.947
Chciałbym zauważyć że Wy też wiele nie pokazaliście, zjedliście Nam 2 człony z rekru co kontami rzuciły w pierwszych dniach wojny xd
Sam sobie przeczysz, za wiele nie pokazaliście - zjedliscie Nam 2 człony xD Ktoś Wam kazał to rekrutować? Jak widać zrobiliście to nieumiejętnie bez jakiegoś rozpoznania, kto się nadaje do gry a kto nie. Idealnie to podsumowuje Wasze plemię.
 

kekht arakh

Chłop
Wynik reakcji
2
Ponadto uważam że nawet jeśli nie wysłał ataku na Farmę to skutecznie zniósł morale w ekipie

To przejście kosztowało farmę 2mln pkt i kawał terenu

Jak Wy biliście Nas z 3 krotną przewagą to było cacy ale jak się odwróciło to już zęby zgrzytają xd
 

kekht arakh

Chłop
Wynik reakcji
2
Sam sobie przeczysz, za wiele nie pokazaliście - zjedliscie Nam 2 człony xD Ktoś Wam kazał to rekrutować? Jak widać zrobiliście to nieumiejętnie bez jakiegoś rozpoznania, kto się nadaje do gry a kto nie. Idealnie to podsumowuje Wasze plemię.
Nie da się przewidzieć jak kto się zachowa w sytuacjach stresujących ;)
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Fajnie wrzucać statystyki z wojny z plemieniem, które 2 dzień ma kasacje włączona. Naprawdę podziwiam Was. Jesteście super.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Odwrócę trochę role bo próbujecie robić z siebie ofiarę. :D
Po 1. Sami jesteście krętaczami bo tylko próbujecie manipulować dyplomacją i bić tak aby robić to z przynajmniej 3-krotną przewagą pkt.
Po 2. Wy jesteście masówką, macie aż 3 człony, a próbujecie się przyczepić do TT, które mają 2.
Po 3. SLOW samo się rozsypało odkąd daba złożył się na jedną akcje i władzę próbowaliście przejąć wy aby sobie kupić trochę czasu. Niestety ludzie nie chcieli być waszymi marionetkami i po prostu zrobili rozłam w slow, które tak naprawdę już nie istniało.
Po 4. Farmy nie bronię bo nie mam z nimi po drodze ale chyba lepiej zaufać TT, które jest fair wobec sojuszników niż zaufać flashom, które cały czas krzywo grają. Przykłady? Już podaję:

- Wyciągniecie graczy z WDK w celu sztucznego przejęcia obrzeż
- Wypowiedzenie wojny drugim członem nam (H), a po chwili dołączenie do wojny pozostałymi członami pod pretekstem pomocy sojusznikowi. (pomóc swojemu członowi w wojnie wypowiedzianej przez nich, ładnie ubrana koska)
- Wyciągniecie karuzeli oraz netixa dzień przed rozpoczęciem wojny między wami

Jeszcze coś ci wyjaśnić kosowniku czy jakieś wątpliwości masz?
#kosownicydopiachu

Krzywo grają.
Zapomniałeś co mówiłeś?
WDK mamy sojusz, więc nie atakujemy ich, będziemy zagęszczać teren przy centrum.
Jak nasze plemie pocisnęlo WDK, to się obudziłeś za 2 dni, że to Wasz teren i kazałeś nam spadać. To jest sojusznik nasz?

I mówisz, że krzywą rekrutacje WDK zrobiliśmy, ale Wasi gracze rzucali kontami z Waszej rekrutacji, a gracze RO nie rzucali i czyja rekrutacja była sztuczna?

Nawet nie chce mi się komentować większej ilości bzdet, które wysnuwacie.

Tak jak kosa Karuzeli, ktory grał z nami i to my czyściliśmy wioski mu, a nie Farma, która w tym czasie wbijała nam diody w terenie. Oczywiście nasze krzywo, że nawet rekru Lasu, który MY pokonaliśmy, nie zablokowaliśmy im.
Ale to nasze zagrywki były krzywe. Tak macie racje :)
 
Wynik reakcji
2.947
Odwrócę trochę role bo próbujecie robić z siebie ofiarę. :D
Po 1. Sami jesteście krętaczami bo tylko próbujecie manipulować dyplomacją i bić tak aby robić to z przynajmniej 3-krotną przewagą pkt.
Po 2. Wy jesteście masówką, macie aż 3 człony, a próbujecie się przyczepić do TT, które mają 2.
Po 3. SLOW samo się rozsypało odkąd daba złożył się na jedną akcje i władzę próbowaliście przejąć wy aby sobie kupić trochę czasu. Niestety ludzie nie chcieli być waszymi marionetkami i po prostu zrobili rozłam w slow, które tak naprawdę już nie istniało.
Po 4. Farmy nie bronię bo nie mam z nimi po drodze ale chyba lepiej zaufać TT, które jest fair wobec sojuszników niż zaufać flashom, które cały czas krzywo grają. Przykłady? Już podaję:

- Wyciągniecie graczy z WDK w celu sztucznego przejęcia obrzeż
- Wypowiedzenie wojny drugim członem nam (H), a po chwili dołączenie do wojny pozostałymi członami pod pretekstem pomocy sojusznikowi. (pomóc swojemu członowi w wojnie wypowiedzianej przez nich, ładnie ubrana koska)
- Wyciągniecie karuzeli oraz netixa dzień przed rozpoczęciem wojny między wami

Jeszcze coś ci wyjaśnić kosowniku czy jakieś wątpliwości masz?
#kosownicydopiachu

1. Nawet nie komentuje, wypowiedź totalnie bez żadnych argumentów. Gdzie manipulowaliśmy dyplomacją? Przykład? Każdy dostał okres wypowiedzenia i się tego trzymaliśmy z każdym. Rzucić słowa na wiatr potraficie - to już wiem, jak wręcz zapewniałeś, że nie chcecie się rozwijać na obrzeża ale jak pojawiły się łatwe wioski po WDK nagle zdanie zmieniłeś po 2 dniach xD
2. 3 człony, zgadza się. Jeżeli zapomniałeś to Ci przypomnę, że również mieliście 3 człony. Fakt, 2 bardzo szybko padły, więc możliwe, że zapomniałeś.
3. Tak, slow samo się posypało. Mordo, ty chyba nie wiesz co piszesz xD TT. wysłało gracza (nie będę podawał jego nicku), do każdego wypisywał, jakie ma plany na dalszą grę, później, że on nie ufa radzie itd. Po czym jego kumpel się znalazł w TT a chwilę później przeszedł do jego nowo utworzonego plemienia. Tak, naszymi marionetkami XD Gościu, Ty weź przemyśl 2 razy zanim coś napiszesz. Byli naszym sojusznikiem, więc staraliśmy się im pomóc jak tylko możemy. Akcje nie były robione pod Nas, tylko rozpisywał BHAK im akcje, żeby jakoś spowolnić TT. Dalej siej swoją propagandę xD
4.
- Wyciągniecie graczy z WDK w celu sztucznego przejęcia obrzeż - No tak, wyciągneliśmy 2 osoby bo chcieliście się w nich wbić na czysto xD Zjechaliśmy 3 człony LAS i to był ich 4. Nie ruszyliście palcem w walce z LAS'em. Sam chciałeś to wyciągnąc, tyle, że zbyt długo zwlekałeś i robiłeś to nieumiejętnie. Jak widać, ludzie woleli grać w FLASH aniżeli w H.
- Wypowiedzenie wojny drugim członem nam (H), a po chwili dołączenie do wojny pozostałymi członami pod pretekstem pomocy sojusznikowi. (pomóc swojemu członowi w wojnie wypowiedzianej przez nich, ładnie ubrana koska) - Wypowiadałem się już na ten temat, nie będę się powtarzał. Mozesz wrócić do moich wiadomości.
- Wyciągniecie karuzeli oraz netixa dzień przed rozpoczęciem wojny między wami - nie wiem czy wiesz, ale Karuzelaa nie atakował Farmy. Jasno się zdeklarował, że on Farmy bić nie będzie, zaatakuje dopiero wtedy, gdy oni pierwsi go zaatakują. Nexi od początku rzucił kontem i siedzieliśmy tam My na zaście. Więc on kosy żadnej nie wbił :)

Żadnych wątpliwości nie mam :)

Zastanawia mnie tylko czy nadal wierzysz w to, że zakończysz świat z TT xD Bo albo jesteś tak zmanipulowany albo głupi. Już sam nie wiem teraz.
 
Wynik reakcji
2.947
Ponadto uważam że nawet jeśli nie wysłał ataku na Farmę to skutecznie zniósł morale w ekipie

To przejście kosztowało farmę 2mln pkt i kawał terenu

Jak Wy biliście Nas z 3 krotną przewagą to było cacy ale jak się odwróciło to już zęby zgrzytają xd
Były 3 człony na 3 człony. O jakiej 3 krotnej przewadze Ty mówisz? Nie wiem, udajesz jakiegoś głupa czy nim jesteś?
 
Do góry