Special 26!

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Krzywo grają.
Zapomniałeś co mówiłeś?
WDK mamy sojusz, więc nie atakujemy ich, będziemy zagęszczać teren przy centrum.
Jak nasze plemie pocisnęlo WDK, to się obudziłeś za 2 dni, że to Wasz teren i kazałeś nam spadać. To jest sojusznik nasz?

I mówisz, że krzywą rekrutacje WDK zrobiliśmy, ale Wasi gracze rzucali kontami z Waszej rekrutacji, a gracze RO nie rzucali i czyja rekrutacja była sztuczna?

Nawet nie chce mi się komentować większej ilości bzdet, które wysnuwacie.

Tak jak kosa Karuzeli, ktory grał z nami i to my czyściliśmy wioski mu, a nie Farma, która w tym czasie wbijała nam diody w terenie. Oczywiście nasze krzywo, że nawet rekru Lasu, który MY pokonaliśmy, nie zablokowaliśmy im.
Ale to nasze zagrywki były krzywe. Tak macie racje :)
Ale co ty za bzdety w tym momencie piszesz? Owszem mówiłem, że nie będziemy szli w kierunku POŁUDNIOWYM bo wy tam byliście ale nic nie było mowy o zagęszczaniu w centrum, ani o sytuacji, w której oddajemy wam całkowicie obrzeża. Po co piszecie te bajeczki? Jesteście aż w tak wielkiej desperacji, żeby tylko się w jakimkolwiek stopniu wybielić?
 
Wynik reakcji
2.946
Jakie 3 człony jak mieliśmy 2, a 3 to był tylko i wyłącznie rozbiórkowy o czym ty gadasz człowieku?
A co mnie to obchodzi, że był rozbiórkowy? Też tak mogę teraz powiedzieć, że my jakiś człon mieliśy rozbiórkowy xDD
Było: .H., !H!, ~H~, FAKTY. To, że ty teraz sobie wygadujesz, że jakiś człon był rozbiórkowy to mi to rybka. Mieliście 3 tak samo jak My. TW-STATS nie kłamie w przeciwieństwie do Ciebie ;)
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Tak masz rację :)
Tylko 1/4 plemienia zbanowana, tylko skosowany przez Waszą koalicję sojusznik :)

A zapomniałem i jeszcz koalicja kosownikow, Farmy, TT i H, czyli 70% mapy.
A i zapomniałem jeszcze kreta u nas co info wynosił, ale Wy gracie czysto.
A my kosujemy. Nawet jak pisał jakiś typo, ze ma kretów u nas, będąc naszym sojusznikiem przymykaliśmy oko na to. Dla Twojej wiedzy, my u Was kretów nie mieliśmy, przyszliśmy pograć w grę, a nie bawić się w kosowanie i kretowanie. Ale jak widać brak blach dla Was dalej jest poziomem do robienia tych rzeczy.
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
A co mnie to obchodzi, że był rozbiórkowy? Też tak mogę teraz powiedzieć, że my jakiś człon mieliśy rozbiórkowy xDD
Było: .H., !H!, ~H~, FAKTY. To, że ty teraz sobie wygadujesz, że jakiś człon był rozbiórkowy to mi to rybka. Mieliście 3 tak samo jak My. TW-STATS nie kłamie w przeciwieństwie do Ciebie ;)
Twoje próby wybielenia są tak śmieszne jak twoje zdolności matematyczne nawet liczenie do 5 stanowi problem.1664019778651.png

Reasumując... Do piachu z kosownikami <3
 

Jesuus

Pikinier
Wynik reakcji
8
TT, ale przestańcie już prowadzić rekru, bo to smutne, że w czasie wojny z SLOW próbowaliście podbierać im graczy z frontu, a teraz jak macie już całą mapę zajętą i przejmujecie puste wioski dalej usiłujecie rekrutować solowych graczy, ciężko wam wziąć niedobitków z slow? :( I nie płaczcie jak ktoś wam z zasta krwi napsuje :**
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
No bo Wy nie kosujecie, wyciąganie graczy na Waszą korzyść kosą nie jest

Jasna sprawa

Wyciąganie graczy z którymi lepiej współpracowaliśmy niż ich plemie jest kosowaniem? Mimo, że gracz tych nie atakował?
BloodyDream też przeszła z TT do H. Kosy nie było?
Nie moja wina, że gracze współpracując ze sobą, zostali rozdzieleni przez to, że shirikuram wypowiedział sojusz, bo tak mu inni sojusznicy kazali.
 
Wynik reakcji
2.946
No bo Wy nie kosujecie, wyciąganie graczy na Waszą korzyść kosą nie jest

Jasna sprawa
Nie no, Ty na prawdę nie widzisz chyba tego co piszesz xD Na rozmowach z Seerem Cię nie było, to Ci streszczę.
Mówił, że Wy w teren WDK nie będziecie lecieć, tylko w stronę centrum. Że rekrutacja obok WDK była tylko po to, żeby spowolnić SLOW, Mówił sam, że My mamy szybko sobie zjeść to WDK, więc tak zrobiliśmy. 2 dni później się obudził, że są łatwe wioski do wzięcia i nagle ejej, to jest nasz teren xD Tak robi sojusznik? Chłopie, próbujecie z Nas robić kosowników a swoich zagrywek nie widzicie. Siejcie dalej tą propagandę, jesteście siebie Warci.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
No bo Wy nie kosujecie, wyciąganie graczy na Waszą korzyść kosą nie jest

Jasna sprawa

A Wy co robicie?
Z Lasu ilu graczy wzięło TT i Farma?
To, że plemie upadło i paru graczy wzięliśmy co zostali to jest kosa?
Jak nikt więcej nie grał, bo reszta przestała grać?
 
Wynik reakcji
2.946
Twoje próby wybielenia są tak śmieszne jak twoje zdolności matematyczne nawet liczenie do 5 stanowi problem.View attachment 41482
Okej, teraz będziemy się licytować czy to było 2 czy 5 graczy. Dobrze, było ich 5. Ulżyło? Może byś się wypowiedział na temat twojej obietnicy, że nie planujecie lecieć w WDK tylko My mamy ich jeść a po ich rozpadzie nagle zmieniłeś zdanie xD Łapczywy na wioski jesteś jak mało kto. Uczciwie też grać nie potrafisz o czym świadczy ban na Twoim koncie xD Oszukujesz na forum, oszukujesz w grze.
W sumie możesz się wybielać dalej. Przynajmniej wiem co o Tobie sądzili Twoi gracze. Pozostawiłeś ich na pastwę losu kompletnie nie pomagając.
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Okej, teraz będziemy się licytować czy to było 2 czy 5 graczy. Dobrze, było ich 5. Ulżyło? Może byś się wypowiedział na temat twojej obietnicy, że nie planujecie lecieć w WDK tylko My mamy ich jeść a po ich rozpadzie nagle zmieniłeś zdanie xD Łapczywy na wioski jesteś jak mało kto. Uczciwie też grać nie potrafisz o czym świadczy ban na Twoim koncie xD Oszukujesz na forum, oszukujesz w grze.
W sumie możesz się wybielać dalej. Przynajmniej wiem co o Tobie sądzili Twoi gracze. Pozostawiłeś ich na pastwę losu kompletnie nie pomagając.
Już ci odpowiedziałem wyżej, lecz masz aż taki ślinotok próbując się jakkolwiek obronić, że nie widzisz odpowiedzi. :D
Co do bana i nieuczciwej gry to trochę się zapędzasz, dostałem dyspensę od gierki za dysponenta surowców. Niestety nie mogę wrzucać SS z potwierdzeniem bo udostępnianie konwersacji z supportem jest zabronione. :)

Co do pozostawiania graczy na froncie też jest mit. Musieliśmy przesunąć linie frontu, żeby wytrzymać napór 3-krotnej przewagi wroga i każdy kto nie rzucił kontem mógł przejść do nas na górę. Przykładem jest gracz sierot. Kolejne wasze pomówienie obalone.

#kosownicydopiachu
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Holidays na rozmowach była mowa, my idziemy obrzezami na SLOW, bo Wy nie możecie iść, bo macie sojusz z WDK.
I się zgodziliście, po czym stwierdziliście, że nas chcecie odgrodzić. No to halo. Sami mieszacie.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
3-krotne przewaga Flash wygląda następująco :
RO FLASH FL4SH vs. H. ~h~ ! H! TT.. TT

Offy od TT na RO lataly.
Taka Wasza szczerość i prawda.
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
3-krotne przewaga Flash wygląda następująco :
RO FLASH FL4SH vs. H. ~h~ ! H! TT.. TT

Offy od TT na RO lataly.
Taka Wasza szczerość i prawda.
Znowu wychodzi na jaw wasza obłuda. :D
Oba człony TT wysłały offy na danielp, żeby go zburzyć. I na tym ofensywa TT na was się skończyła bo mieli własną wojnę ze SLOW.
Więc aby dobrze rozpisać strony wojny to 2 człony H kontra RO FLASH FL4SH. :D
Właśnie jeszcze zapomniałem dopisać netixa i karuzeli, którzy bili nas również, a to kolejny 1mln pkt. :)
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
3-krotne przewaga Flash wygląda następująco :
RO FLASH FL4SH vs. H. ~h~ ! H! TT.. TT

Offy od TT na RO lataly.
Taka Wasza szczerość i prawda.

Gdzie przypomnę na start było
RO VS 3xH i 2xTT, bo szumix dał Wam okres wypowiedzenia, żebyście się mogli przygotować.
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Znowu wychodzi na jaw wasza obłuda. :D
Oba człony TT wysłały offy na danielp, żeby go zburzyć. I na tym ofensywa TT na was się skończyła bo mieli własną wojnę ze SLOW.
Więc aby dobrze rozpisać strony wojny to 2 człony H kontra RO FLASH FL4SH. :D

Tak jeden czlon Flash z Wami nie graniczył i też słał offy na burzenie. Bo był zajęty terenem na wschodzie.

Takie smutki walisz, że szkoda na to odpisywać.
 
Do góry