Special 10 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zależy jak na to spojrzeć, widać ze niektórzy zawala nockę by tylko dojść do wyznaczonego celu.
Tyle ,że nie biora pod uwage tego ze kiedys trzeba to odespać i wtedy inni będą grać. Czyli wszystko się wyrówna w swoim czasie.

Pewnie ludzie z copami będą grać :p
 

DeletedUser

Guest
jak myślicie, o tej 22:55 będzie 4 k przy kompie? czy dopiero później
 

DeletedUser

Guest
Weźcie tego kolesia wyprowadźcie z forum bo bredzi :D

Mądrym posunięciem jest tak uporządkować czas i działania by działały zgodnie z założonymi celami, które chcemy osiągnąć.

To że ty, chcesz zawalić sobie noc (jesteś mało zaradny/bezrobotny) nie znaczy że zaradny gracz też musi podjąć takie działanie, by nie zostać szybko unieszkodliwionym.

Jeżeli zaś chodzi o kopalnie/farmienie, bardziej opłacalne jest budowanie wojska, zarówno pod względem gospodarczym jak militarnym, co będzie miało wielki wpływ po 2 dniach gry (ochronie początkowej).

Jeżeli zaś chodzi o krótkie posty z których słyniesz - to oznaka defektu mózgowego, braku wiedzy i po pewnej części wyobraźni.
 
Wynik reakcji
1.062
Ten special byłby bardziej '*********'. Gdyby od 1:00 do 9:00:00 był uśpiony serwer. A nie tylko bonus nocny.
Nie było by nocek przed plemionami tylko w łóżeczku pod kołderką.. Powodzenia wszystkim.. I miłej nocki życzę tym wszystkim 'no lifera'.
 

DeletedUser

Guest
Ten special byłby bardziej '*********'. Gdyby od 1:00 do 9:00:00 był uśpiony serwer. A nie tylko bonus nocny.
Nie było by nocek przed plemionami tylko w łóżeczku pod kołderką.. Powodzenia wszystkim.. I miłej nocki życzę tym wszystkim 'no lifera'.

Może kiedyś tak zrobią, dobrze by było liczyła by się przede wszystkim taktyka.
 

DeletedUser

Guest
eee hahahahha ;D jeszcze się uczę czyli mam wakacje ^^^ a jeśli chodzi o twoją tezę to jak nie grasz nocki to po co Ci wojsko hahahahahah?możesz w eko pójść i od rana w wojsko lecieć xd i nie obrażaj mnie bo Ci nic takiego nie zrobiłem
 

DeletedUser155947

Guest
Broca, tak sobie mów, że po 30 minutach będzie jeszcze 2k miejscówek :D:D:D
 

DeletedUser166901

Guest
Siemka :)

Podejrzewam że jak kliknę"special 10" to bedzie zawiecha na kąpie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry