Special 10 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Deleted User - 2002360

Guest
Do wszystkich graczy, którzy chcą się zalogować tylko o tak żeby zobaczyć świat
Jak nie zamierzacie grać to się, nie logujcie, bo liczba darmowych miejsc jest ograniczona, a szkoda żeby komuś psuć dobrą zabawę
 

DeletedUser

Guest
Do wszystkich graczy, którzy chcą się zalogować tylko o tak żeby zobaczyć świat
Jak nie zamierzacie grać to się, nie logujcie, bo liczba darmowych miejsc jest ograniczona, a szkoda żeby komuś psuć dobrą zabawę

dokładnie. ja tu boję się że nie dostanę za darmo ,a ktoś sobie wejdzie by tylko sobie wejść i traci szanse dla graczy dla których lubią grać w plemiona.pl, ale na nią kasy nie wydają, jest chyba takie coś jak dostęp gościnny, więc zapraszam albo kupcie sb KP to spoko ;D
 

DeletedUser158134

Guest
dokładnie. ja tu boję się że nie dostanę za darmo ,a ktoś sobie wejdzie by tylko sobie wejść i traci szanse dla graczy dla których lubią grać w plemiona.pl, ale na nią kasy nie wydają, jest chyba takie coś jak dostęp gościnny, więc zapraszam albo kupcie sb KP to spoko ;D

Bardzo watpię, iż ludzie kupia sobie KP aby tylko wejsc i zobaczyc co i jak..;/ Ja w kazdym razie w to nie wierze..;/
 

DeletedUser158134

Guest
Pewnie będą się starać żeby było dobrze i się nic nie zawiesiło. Bądźmy dobrej myśli :)
 

DeletedUser

Guest
Daj spokój przecież nie będzie 4000 graczy :D

Zgadzam się przez pierwsze 10 min będzie max 2000.

Ale teraz zamierzam coś isć zjeść odświeżyć się do łazienki i za godzinkę wrócić przed kompa w oczekiwaniu na start. Więc życzę wszystkim miłej zabawy. ;)
 

DeletedUser158134

Guest
Zgadzam się przez pierwsze 10 min będzie max 2000.

Ale teraz zamierzam coś jeść odświeżyć się do łazienki i za godzinkę wrócić przed kompa w oczekiwaniu na start. Więc życzę wszystkim miłej zabawy. ;)

No faktycznie pozniej nie bedzie na to czasu:) heheh xD
 

DeletedUser167001

Guest
;))

Witam również wszystkich graczy :)

Życzę powodzenia i miłej atmosfery w plemieniu :)

No i odliczamy start :))
 

DeletedUser

Guest
Prędkość jednostek 0,9 a z tego co mi wiadomo 6x surka będzie leciała z kopalni . Jest tu jakiś dobry matematyk to może by obliczył czy opłaca się szybko w kopalnie i LK skoczyć w pare godzin :confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Ja może wejdę rekreacyjnie , nie myślałem nic nad taktyką itp więc nic Ci nie powiem :p
 

DeletedUser

Guest
Czy Wy koledzy zamierzacie dziś całą noc spędzić na Specjalu? Czy jest taka konieczność?:D
 

DeletedUser

Guest
smerfikol,
Szybciej się rozwiniesz farmiąc, niż rozbudowując kopalnie kosztem wojska.

Blade,
Sztuka dla sztuki. Wystarczy że się dzisiaj zarejestrujesz, a jutro zaczniesz od nowa. Trafisz i na spokojną okolicę, a nockę szybko nadrobisz. Po co sobie zmieniać plany, skoro cel jest nie do osiągnięcia?
 

DeletedUser158134

Guest
Czy Wy koledzy zamierzacie dziś całą noc spędzić na Specjalu? Czy jest taka konieczność?:D

Zależy jak na to spojrzeć, widać ze niektórzy zawala nockę by tylko dojść do wyznaczonego celu.
Tyle ,że nie biora pod uwage tego ze kiedys trzeba to odespać i wtedy inni będą grać. Czyli wszystko się wyrówna w swoim czasie.
 

DeletedUser

Guest
smerfikol,
Szybciej się rozwiniesz farmiąc, niż rozbudowując kopalnie kosztem wojska.

Blade,
Sztuka dla sztuki. Wystarczy że się dzisiaj zarejestrujesz, a jutro zaczniesz od nowa. Trafisz i na spokojną okolicę, a nockę szybko nadrobisz. Po co sobie zmieniać plany, skoro cel jest nie do osiągnięcia?

Weźcie tego kolesia wyprowadźcie z forum bo bredzi :D
 

DeletedUser156739

Guest
Zależy jak na to spojrzeć, widać ze niektórzy zawala nockę by tylko dojść do wyznaczonego celu.
Tyle ,że nie biora pod uwage tego ze kiedys trzeba to odespać i wtedy inni będą grać. Czyli wszystko się wyrówna w swoim czasie.

Nie powiedziałbym ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry