Special 10 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Cholera! Miał wyjść normalny świat, a nie specjal. :( Przecież trwa ten śmieszny SG więc po co specjal?

>>>Ojesus, no można narzekać na konfigurację, czas, inne elementy, ale na sam fakt, że świat wyjdzie, to już przesada ;) - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Cholera, nie edytuj, bo mnie będą posądzać za dublowanie postów.

Specyfika specka jest okey, nawet fajna, aczkolwiek szykowałem się na kolejny świat, a nie specjal.

Dostanę info na PW czy będzie normalny świat, czy nie jestem godny posiadania takich informacji?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Co do normalnego świata, to odpowiedź jest zawsze i dla wszystkich ta sama. Jak będzie miał wyjść, to info pojawi się na stronie głównej. A teraz come back do tematu Speciala, poproszę :).
 

DeletedUser26967

Guest
Łaaaaa - dwie wioski! Nareszcie będę miał na jakimś świecie więcej niż jedną wioskę... ;)
A tak na poważnie - wolałbym normalny świat z flagami... ale na tym pewnie też spróbuję swoich sił :)
 

DeletedUser154089

Guest
Świetne ustawienia Specka aż chyba spróbuje się na tym świecie:D
 

DeletedUser159283

Guest
2 wioski ?! I wywali je gdziekolwiek? To teraz noob ze szczęściem może mieć wiochę koło siebie a pros po za zasięgiem kościoła, trochę dziwne :eek::eek::eek:
Ale reszta ustawień spoko :)
 

DeletedUser154089

Guest
2 wioski ?! I wywali je gdziekolwiek? To teraz noob ze szczęściem może mieć wiochę koło siebie a pros po za zasięgiem kościoła, trochę dziwne :eek::eek::eek:
Ale reszta ustawień spoko :)

No ja bym wolał jednak zeby miec jak najdalej drugą wieś;)
 

DeletedUser

Guest
Dwie ofensywne, dwa razy więcej surowców, dwa razy większe RA, dwa razy lepszy rozwój. ;)
 

DeletedUser159283

Guest
Dwie ofensywne 2 ataki jak nie było właściciela i 2 wioski puste.
A tak 1 wioska ofensywna, jedna defensywna 2 ataki jak nie było właściciela 1 wioska pusta 2 nie. I off ubity.
 

DeletedUser159480

Guest
Bardzo ciekawe ustawienia, ciekawi mnie jak to wypali skoro nie można szaraczków zjadać :) Plusik dla administracji za taki świat ;)
 

DeletedUser22873

Guest
Wydaje się , że to może być udana próba rehabilitacji za ostatniego specka .
 
Status
Zamknięty.
Do góry