S150

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Na żadnym świecie bez farmy pokraczne plemię bez organizacji nie ugra świata. Konta wyboostowane na darmach przy świecie bez farmy padają na jedną akcję xd zbiorowość jest ważniejsza niż pojedynczy gracz.
O tym piszę. I mówię, że na świecie z farmą nawet jesli bedzie farmienie to nie bedzie ono tak znaczyło jak na swiatach aktualnie parzystych. Chyba, że będzie wolny przesył surki od startu (raczej nie) i giełda premium (to wtedy zmienia sytuacje, bo to robi przewagę na starcie).
 
Wynik reakcji
59.447
na swiatach bez farmy nie ma farmy wiec lepszy gracz nie pokona pajacowych ekip
na swiatach z farma bym wzial 5 kumpli (nie mam tylu ale jakbym mialto bym wzial) i bym rozwalil kazda ekipe z nieparzystego swiata bo bym farmil miliard dziennie a oni co? drewniane odznaczenie grabiezcy braz rabuś.,. zenada
 

DeletedUser196868

Guest
Osobiście nic nie mam do światów z farmieniem aczkolwiek osobiście bym chciał iż gdyby świat 150 posiadał funkcję nieograniczonego (lub ograniczonego) farmienia to żeby nie posiadał :
- Giełdy Premium
- nowych funkcji premium
- flag
- wieży strażniczej

Ciekawą opcją byłoby np. włączenie farmienia po jakimś czasie od startu świata np. po 14 dniach.

Miłym akcentem byłoby też możliwość wysyłania wsparcia nie tylko do członków własnego plemienia oraz limit członków w plemieniu wyższy niż 80 .
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Witam.
Najlepiej jak na s150 (jubileuszowym) ograniczono iloś członów plemion (multiplemion). Po co znów 8 członów Beduinów? Dlaczego znów ktoś ma zbierać wszystkich graczy z okolicy, brać wisielce, przejmować nieaktywne konta sztucznie budując plemię a na sam koniec zrobić z siebie Wariata dla zdobycia odznaki wygrania świata zdradzając większość współtowarzyszy którzy mu zaufali od początku. Po raz kolejny może okazać się, ze gracz bez umiejętności przywódczych, bez większych umiejętności gry krętactwem i oszustwem zepsuje świat.

Nowy świat z jak najmniejszymi ograniczeniami poza tymi multiplemionami... :) No i oczywiście prędkość jakaś dla normalnych (1?)
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Najlepiej jak usuną wszystkie opcje, które dodali do gry z biegiem lat. Zagrajmy na gołej wersji gry :)

Nie no serio, aż się waszych głupich pomysłów nie da słuchać. Niech już ogloszą świat i będzie z głowy. W dodatku jak supp napisał chcą nas zaskoczyć ustawieniami co jeszcze mnie bardziej martwi od niektórych pomysłów napisanych wyżej.
 
Wynik reakcji
228
na s50 z tego co pamiętam wrzucili na start wioski bodajże 750pkt - ciekawe czy coś ciekawego wymyślą tutaj :)

jakby wypuścili s150 z nowymi funkcjami premium to zarobiliby chyba więcej niż za ostatnie cztery światy ^^ pomyślcie - prosy vs bogacze ^^ nie jednokrotnie widziałem wypowiedzi, że porządna ekipa wygrałaby taki świat na samym KP, MK i AF , bez użycia flag, skracania budowy itp , byłoby ciekawie :)

Osobiście chciałbym świat bez farmienia, jednak to tylko i wyłącznie dlatego, że nie mam czasu i chęci klepać non stop farmy :) Ewentualnie mocne ograniczenie, prędkość mogłaby być większa, monety, łucznicy, bez kościoła, techy proste, limit członków plemienia też większy, ze 100 nawet , ludzie by nie musieli robić po 4/5 członów, wybór kierunku, ale zdecydowanie nie te chore przenosiny i zapraszanie znajomych

Czekam z niecierpliwością, pewnie ruszy koło 12 Stycznia :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Wy dziewczyny sie tu kłóccie, a 150 juz postawili na nogi i majstruja przy nim.


Po nowym roku 7 czy 8 Stycznia pewnie odpali.
siema lubiezny:D wbij na 147 i napisz pw do mnie to pogadamy :)
jakby byl z gielda choc wiadome ze nie bedzie to zaden problem zeby konkretna ekipa poradzila sobie z nobkami co sie rozwineli za pp:) zreszta troche osob napewno by troche zainwestowalo na takim swiecie.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
A mnie się wydaje, że dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie tych światów osobno, najpierw 149 a dwa miesiące później 150. Byłoby to dobrym momentem, na zmianę specyfiki wychodzenia światów i zmniejszenia ich ilości do jednego co dwa miesiące. Konfiguracje mogłoby być te same, parzyste z giełdą, a nieparzyste bez, po prostu rzadziej. Światy były bardziej zaludnione dzięki temu.
 

DeletedUser189785

Guest
A mnie się wydaje, że dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie tych światów osobno, najpierw 149 a dwa miesiące później 150. Byłoby to dobrym momentem, na zmianę specyfiki wychodzenia światów i zmniejszenia ich ilości do jednego co dwa miesiące. Konfiguracje mogłoby być te same, parzyste z giełdą, a nieparzyste bez, po prostu rzadziej. Światy były bardziej zaludnione dzięki temu.

Też tak myślę, ale raczej tak nie zrobią :/. Wielka szkoda
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Dajcie bez fejklimitu. Z 60 światów już nie było... Idealnie na jubileuszowy.
 

szmundek73

Pikinier
Wynik reakcji
11
Co do 150

- chciałbym bez kościołów. No nie cierpię ich...
- fajnie by było mieć poziomy technologii. Zawsze to jakieś urozmaicenie na parzystych.
- farma ograniczona. Ograniczy to bociarzy
- oczywiście dominacja by wygrać a nie jakieś uniwerki i inne wynalazki
- limit członków plemienia co najmniej 80. Na tym świecie będzie sporo graczy i ekip
- prędkość mogła by być większa ale nie naciskam:)
Jak najbardziej się zgadzam aczkolwiek chciałbym zagrać jeszcze na ustawieniach "prehistorycznych"- takich z 3 świata
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
No no kogo ja widzę:) Ten s3 to też bym powtórzył:) Będziesz na s150?
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Trochę A.P.K, trochę SPEED, kilka osób z OJ/P!
Ogólnie mówiąc "armia baranów której przewodzi lew jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana". Ciężko to porównać, rada TECH strasznie chaotyczna, ogólnie przez to mam szczere obawy o A.P.K na 150, jeśli Cezar nie zagra. Jednak obecność "wodza plemienia" wpływa pozytywnie na graczy.


Ciężko porównywać składy plemion obecnie, aktualnie Playerki z całym szacunkiem do nich nie mają już takiego składu jak na wcześniejszych światach, ogólnie ciekawie by się oglądało zestawienie składów =NY=/OJ/P!/-HEG-/A.P.K/SPEED/O.N.I/

Ogólnie jako skład wszechczasów wskazałbym albo początkowy skład A.P.K na 100, albo zwycięski skład z 79.

Co do osób, które wymieniłeś to:
-Andras jego bardziej bym przypisał jako gracza *CaC*
Fotomasakra tutaj faktycznie -HEG-
Hamstah tutaj sprawa oczywista, odkąd pamiętam opisywał się jako -HEG-
remek230573 też raczej przypisałbym do -HEG-
MrArtur Gracz -HEG- z dziada pradziada
Dorotka niestety nie wiem, kogo tak opisałeś
anitia81 czysty SPEED
Art2103 tutaj znowu -HEG- ,ale ja bym go osobiście nie postawił w tym zestawieniu
Regno tutaj zdecydowanie P!
SurFer.RM zdecydowanie =NY=
Więc 5/6 z tych graczy na 10 bym przypisał do HEG.

Zygmek czy myślisz że bym nie ściągnął na jubileuszowy świat moich najlepszych ludzi jak już bym miał grac? :D Aczkolwiek sporo ekip się szykuje - obstawiam farmienie ...
I póki co jednak nie mam parcia do gry a pewnie lada moment wejdą ustawienia nowych światów.
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Zygmek czy myślisz że bym nie ściągnął na jubileuszowy świat moich najlepszych ludzi jak już bym miał grac? :D Aczkolwiek sporo ekip się szykuje - obstawiam farmienie ...
I póki co jednak nie mam parcia do gry a pewnie lada moment wejdą ustawienia nowych światów.
FBoy powiedział już dawno, że po zawodach, bez niego nie zbierze się najlepszy garnitur, tak samo Prokurator raczej nie będzie już chciał zagrać, mimo wszystko Playerboys jest stosunkowo młode (5lat), więc kto wie, w teorii powinniście mieć najmłodszych graczy (średnia wieku np. A.P.K na starcie 100 wyniosła ponad 26 lat, czyli obecnie jest już ponad 30)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
FBoy powiedział już dawno, że po zawodach, bez niego nie zbierze się najlepszy garnitur, tak samo Prokurator raczej nie będzie już chciał zagrać, mimo wszystko Playerboys jest stosunkowo młode (5lat), więc kto wie, w teorii powinniście mieć najmłodszych graczy (średnia wieku np. A.P.K na starcie 100 wyniosła ponad 26 lat, czyli obecnie jest już ponad 30)

Tak się wydaje, że Playerboy to projekt młody,; w pewnym sensie młody (bo w tej linii, co obecnie, istnieje od s91), a w pewnym sensie stary, bo nie da się założyć czegoś naprawdę "nowego" na światach wyżej niż 90... większość graczy ma za sobą 60-70 światów gry (często gry razem) w mocnych plemionach na stanowiskach przynajmniej radnego itd. Więc tu nie ma takiego szybkiego porównania, o jakim mówisz, że P! jest młode - bzdury... Poza tym P! jest najintensywniej grającym plemieniem na plemionach - gramy bez przerwy (z wynikami) od s91 - to też męczy. Oczywiście wypowiedź Fboya jest znacznie przesadzona, to ja zajmowałem się zbieram składu i to sprawa bardziej złożona; zaś oczywiście wyczerpanie PLN to też wyczerpanie samego P! - po prostu ludzie kończą z tą grą i odpływają, nie ma się co dziwić i to problem każdego silnego plemienia, że napływ nowych graczy jest ograniczony, a starym się nie chce.

Co do s79. Po tym jak na s75 wyczerpało się doszczętnie ~BC~ (tacy gracze jak ciepal3) część graczy przeszła do - Oj..., które wystartowało w niezwykłym składzie na s79 (to był silny projekt do powalczenia o wygranie każdego świata), niestety s 79 to był jeden z najmocniej obsadzonych światów w historii i z najgłupszym w historii końcem :) - miejmy nadzieję, że s150 nie pójdzie w jego ślady :).

A co do dopasowywania graczy do orientacji, kto z czego jest, wydaje mi się mało przekonujące - to zawsze jest parę jednostek, które grają na poważnie tylko z jednym plemieniem, nigdy wielkie liczby. Większość przez sentyment będzie pisać, że jest z tego plemienia, w którym w mitycznych czasach osiągało wielkie sukcesy itd.
 
Do góry