S150

Wynik reakcji
228
fajnie by było, gdyby dali świat bez farmy, ale ze zbieractwem :) bez giełd, funkcji premium itp :) ale to tylko moje osobiste "marzenie" ;)
 

Nezus

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.479
fajnie by było, gdyby dali świat bez farmy, ale ze zbieractwem :) bez giełd, funkcji premium itp :) ale to tylko moje osobiste "marzenie" ;)
Nie takie głupie tylko że wtedy intensywność wraz z prędkością bez farmy byłaby masakryczna :p
Ale na jubileusz coś innego niż wszystko powinno imo być
 

DeletedUser200178

Guest
Witam czy GsO? (Gdzie są Obrzeża) startują na 150 ? Jeżeli tak to prosiłbym o kontakt kogoś z Was :). Może być s 144 (rejestracja jeszcze nie zamknięta<tuptup>) ewentualnie tutaj na FO poprzez Priv. :)
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.287
Nicki nie grają, Wojsen, wiesz dobrze o tym :) - znasz skład TECH z początku i widziałeś, co się stało.
Nie powiedziałbym, że był jakiś super. Jak na nowe plemię - fakt mocny skład nie mając wglądu w chęci graczy itd. Nicki mają znaczenie jedynie przy zbieraniu graczy którzy w skład ekipy nie wchodzą bo wiele osób chciałoby zagrać u boku nupka, zygmka, meffa, surfera czy kojuma.

Indywidualności, beztroska o zaangażowanie i troska wyłącznie o swoje wioseczki by wyglądały ładnie pełne zagrody wzięła górę o czym powinieneś dobrze wiedzieć bo to obserwowałeś.
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Nie powiedziałbym, że był jakiś super. Jak na nowe plemię - fakt mocny skład nie mając wglądu w chęci graczy itd. Nicki mają znaczenie jedynie przy zbieraniu graczy którzy w skład ekipy nie wchodzą bo wiele osób chciałoby zagrać u boku nupka, zygmka, meffa, surfera czy kojuma.

Indywidualności, beztroska o zaangażowanie i troska wyłącznie o swoje wioseczki by wyglądały ładnie pełne zagrody wzięła górę o czym powinieneś dobrze wiedzieć bo to obserwowałeś.


@Zygmek101'a to unikac jak ognia
 

DeletedUser61445

Guest
Miałem startować z Beretami, ale przy tych ustawieniach nie ma sensu bym do kogokolwiek pisał. Ustawienia jedne z najgorszych jakie ostatnio widziałem.

Powodzenia dla ekip, które startują.
 
Do góry