rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
103
To jestem ciekaw na czym Camerion gra xD Szkoda wbijać na te szybkie już :)
Tez bym chciał mieć jego boty xD na jednej rundzie przy kilkunastu wioskach wjechaliśmy na kilkadziesiąt ofow i kilkanaście karet , wszystko poklinowal w ciągu minuty i nic żeśmy nie przejęli i nie nie atakowaliśmy na pałe tylko z ustawionych kart aby w ciągu kilkunastu sekund dostal karety na wszystkie wiochy za długo gram w ta grę aby jakiś imbecyl wciskał ze typ jest po prostu dobry
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Tez bym chciał mieć jego boty xD na jednej rundzie przy kilkunastu wioskach wjechaliśmy na kilkadziesiąt ofow i kilkanaście karet , wszystko poklinowal w ciągu minuty i nic żeśmy nie przejęli i nie nie atakowaliśmy na pałe tylko z ustawionych kart aby w ciągu kilkunastu sekund dostal karety na wszystkie wiochy za długo gram w ta grę aby jakiś imbecyl wciskał ze typ jest po prostu dobry
Co jest trudnego w klinowaniu? XD
Wystarczy dobry net i tyle
 

Ramajad

Pikinier
Wynik reakcji
1.127
Widać niektórzy wciąż nie mogą się pogodzić, że przegrali na wolnych światach i przerzucają spory na forum szybkich, żałosne.
 

Lystilek

Chłop
Wynik reakcji
1
1625408351760.png

#16777 Szybkie classic
Niesamowite ustawienia, nie da się zburzyć ratusza - następna zagroda za 11 minut, kolejna pewnie za pół godziny. Może do końca rundy uda się cokolwiek wybudować

Edit.
Gitara, o 17:02 w koncu bede mogl cos zbudowac, godzine po starcie
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
44
Witam, jak to będzie w końcu z tymi Gandalfami i Funbasherem ? Przeważnie grają w 3-ke na botach i wchodząc na rundę i widząc ich nicki można już zakończyć grę. Jest coś takiego jak admini teraz na plemionach żeby byli w stanie wykryć te boty ?

Zauważyłem , że szybkość ich "wspomagaczy" zależy od konkurencji w danej rundzie. Im większa konkurencja tym jakoś dziwnym trafem ich wioska rośnie jak
na drożdżach. Trafić im lekką w odległości 3 sekund od wioski - wysyłając atak bez ostrzeżenia też jest rzeczą niemożliwą. To skrypty na szeroką skalę.
 

DeletedUser206046

Guest
Dlaczego? Wlazłeś mi na wioskę a gdy napisałem że odbijam wpuściłeś ataki to mowie supcio dzięki. Nie zbiłem popa na 4 robię nawrote a tu deff :) w o ty nie mogło się skończyć inaczej


Gościu sapiesz i wyzywasz mnie tylko dlatego, że wbiłem sekundę po twojej karecie na wioskę. Pisałem Ci chcesz to odbij, nie chciałeś i zacząłeś obrażać, a jak tylko goniłem Cię w punktach to nagle puściłeś karete a później napisałeś że odbijasz. Więc skończ płakać. Byłeś NOOBEM i zawsze będziesz. Pogódź się z tym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Gościu sapiesz i wyzywasz mnie tylko dlatego, że wbiłem sekundę po twojej karecie na wioskę. Pisałem Ci chcesz to odbij, nie chciałeś i zacząłeś obrażać, a jak tylko goniłem Cię w punktach to nagle puściłeś karete a później napisałeś że odbijasz. Więc skończ płakać. Byłeś NOOBEM i zawsze będziesz. Pogódź się z tym.

Chyba cie cipsko piecze delikatnie gonisz w punktach? Haha podbijając Barbary 200 pkt????? Jak chciałeś to zrobić aaaa chyba że bo tak dogonil byś mnie podbijając 100 takich to chyba by Ci rundy brakło. Hahah mały pojechany łatwiutko bardzo dobre wioseczki budujesz niezły bobik budowniczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser206046

Guest
Chyba cie cipsko piecze delikatnie gonisz w punktach? Haha podbijając Barbary 200 pkt????? Jak chciałeś to zrobić aaaa chyba że bo tak dogonil byś mnie podbijając 100 takich to chyba by Ci rundy brakło. Hahah mały pojechany łatwiutko bardzo dobre wioseczki budujesz niezły bobik budowniczy


Już chyba zapomniałeś kto był jechany od początku rundy i kto się prosił wszystkich o offa bo nie dawałeś rady. Szkoda mi Cię troszkę. Obrażasz Gammela i Camerona a sam lecisz na botach. PRZYKRE, że w kimś widzisz coś źle a sam robisz to samo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Już chyba zapomniałeś kto był jechany od początku rundy i kto się prosił wszystkich o offa bo nie dawałeś rady. Szkoda mi Cię troszkę. Obrażasz Gammela i Camerona a sam lecisz na botach. PRZYKRE, że w kimś widzisz coś źle a sam robisz to samo.
Hahaha bo wyczyściłem ludzi i mi wiochy po odbijali gośc co miał ful ofs a aja dwa offy 500 na 200 nie dal rady mnie przejąć bobik jeztes i tyle jakich botach ciekawe bardzo co zrobiłem takiego że uważasz że na botach lecę. Poprostu nie, przejmuje Barbar jak ty i nie defuje ot cała tajemnica
 
Do góry