rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser192347

Guest
lol, speed nie jestem niczyim przydupasem to raz, dwa to nie atakowalem Cie bo kazal mi Loser, jakby tak bylo, to pewnie zaczalbym walic erwina albo jeża bo oni go lali, a padlo na Ciebie, bo zwykly leszcz jestes a w topce byles przez chwile bo jak na kazdej rundzie wypisujesz o sojka, mam premke na 3 kontach i na kazdym z 3 kont wypisywales do mnie o sojka
PS. pocwicz troche 1vs1 bo nawet odbitki 1 mi nie dales, klinow tez nic a nic, ani jednej wsi na twoja rzecz przez 20 minut walki nie stracilem, a pomagal Ci erwin haha tyle grasz a jestes slaby jak erwin ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Meczyk Ty lepiej o poziomie nie pisz, bo twój jest znikomy, oferuje Tobie i laserowi 1-1 od dłuższego czasu, ale nie chcecie :<
A co do rundy to gdybyś się nie poplakal laserowi i temu 2 to zlany byś był jak małe dziecko xD
Typ pisze o kliinach, a dał 1 na 20 karet xDD
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser192347

Guest
Meczyk Ty lepiej o poziomie nie pisz, bo twój jest znikomy, oferuje Tobie i laserowi 1-1 od dłuższego czasu, ale nie chcecie :<
pamietasz runde gdzie byl rycek i katasy? grales z jakims gosciem byliscie obok siebie, we 2 mnie laliscie a skonczylo sie tak, ze wypisywales z gratulacjami ^^
albo piszesz zebysmy sie nie lali pod pretekstem zjechania niemcow czy kogos a potem i tak ich nie atakujesz ^^
Musze zaczac robic screeny :D

Chętnie bym zagrał rundkę gdzie ekipa Ceitera leje sie z ekipa Losera np 6vs6
Moze cos wymyslimy w tym kierunku? :)
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Chyba masz coś nie pokolei w glowie chlopie, raz wam się udało, to pamiętam Ci pogratulowalem, przecież nie bd wyzywać jak wy gdy dostaniecie po dupce xD

Czemu 6-6. Ja jestem za. 1-1 jak za takiego pro się uważasz ;) chyba, że teraz skrypty od lasera masz hahabhaha
Ale i na skryptach bd lani <3
 

DeletedUser192347

Guest
Kilka razy juz sie walilismy 1vs1, bez udzialu innych osob, z tydzien temu co pisales wlasnie ta wiadomosc o zlaniu niemcow jak Ci cale wojsko juz rozwalilem .....
dobrze wiesz, ze na 3/4 przypadkow dostajesz baty, i zawsze wymowki, a bo nie chce Ci sie grac, bo ochrona botowa akurat jak wyslalem atak haha :D
PS. ostatni extreme tez Ci nie poszedl co na siebie wpadlismy ^^
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Hahhahahha mieczyk skończ biadolic i przyjmuj moje wyzwanie ;)
Bo te twoje wypociny już nawet śmieszne nie są co najwyżej twoja osoba xD
Jak Ty nic nie reprezentujesz ;)
 

DeletedUser192347

Guest
Jutro będzie można, w grę wchodzi tylko i wyłącznie runda od 26-1000 punktów, w większych bez sensu
Jak będziesz miał jakąś ciekawą rundę to ślij mi wiadomość na 152 świecie na nick mieczykkk i się ustawimy
 

SPEED1

Chłop
Wynik reakcji
1
lol, speed nie jestem niczyim przydupasem to raz, dwa to nie atakowalem Cie bo kazal mi Loser, jakby tak bylo, to pewnie zaczalbym walic erwina albo jeża bo oni go lali, a padlo na Ciebie, bo zwykly leszcz jestes a w topce byles przez chwile bo jak na kazdej rundzie wypisujesz o sojka, mam premke na 3 kontach i na kazdym z 3 kont wypisywales do mnie o sojka
PS. pocwicz troche 1vs1 bo nawet odbitki 1 mi nie dales, klinow tez nic a nic, ani jednej wsi na twoja rzecz przez 20 minut walki nie stracilem, a pomagal Ci erwin haha tyle grasz a jestes slaby jak erwin ^^
Hahah jak by cie atakowali w 4 po kilkadziesiat ataków to ciekawe czy byś sie wybronił xd hmm
 
Wynik reakcji
6.791
Czyzby polecialy w koncu bany za gre bez skryptow?

No nic nie napiszesz? Przeciez Ty czysto zawsze grasz,no popatrz
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser192347

Guest
Erwin, ta rundka Ci wyszla ;p
jedna jaskółka wiosny nie czyni pamietaj


Ceiter, jakbyś chciał wykorzystać to ustawmy np 10/10 czy coś takiego, może być ciekawie
 
Do góry