rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199633

Guest
Jak patrzę na githuba to wygląda na to że skrypt powstał w 2018, a ty ceiter wygrywałeś chyba turniej w jakimś 2015 jeśli się nie mylę?
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
123
Ceiter, podzieliłeś się skryptem do farmy z kilkoma osobami za dużo. Zostańmy przy tym, że nie używasz skryptów, bo to dyskusja jak ze złodziejem któremu pokazujesz wideo, że kradnie a i tak będzie się wypierał.

Cztery twoje pierwsze rundy z brzegu Arturku:
Którą z tych rund próbowałeś ugrać sam czyt. grałeś bez plemienia? Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę – źle! Nie wolno zakładać plemion, w grze Plemiona!

Serio??? W trakcie gry robię z kimś plemię dwuosobowe (bo zazwyczaj jest limit 2 osoby) i z nią gram, to chyba normalne co nie? xd I jeszcze zawsze robię to z inną osobą, zależy jak runda się układa ;)
A Ty wbijasz z pięcioma innymi osobami, już nie będę wspomniał o sojkach. ;D Gdzie tu widzisz podobieństwo? xd
A jeszcze dodać, że nigdy, na żadnej rundzie się z nimi nie atakujesz, taki to kozak jesteś. Prawda jest taka, że gdyby nie CoTy to byście ugrali jedną może na 4/5 rund, a o graniu bez ekipy nie będę wspominał, bo nie ma po co nawet.
 
Wynik reakcji
6.791
Jak patrzę na githuba to wygląda na to że skrypt powstał w 2018, a ty ceiter wygrywałeś chyba turniej w jakimś 2015 jeśli się nie mylę?
Cos tam wygrywalem,ale poziomu pewnie wtedy nie bylo i udalo mi sie bez skryptow

Pchelka jak zamierzasz kogos oskarzac to daj normalne dowody:) Bo ja na prawde niczego nie uzywam ^^
 

DeletedUser199262

Guest
Pchelka jak zamierzasz kogos oskarzac to daj normalne dowody:) Bo ja na prawde niczego nie uzywam ^^
Nie nagrywam wszystkich rozmów na ts. Sprzedali cię "znajomi z hermetycznego środowiska". Nikt nie podważa twoich umiejętności, natomiast obydwoje wiemy, że skryptów używasz, tak jak wielu innych graczy. W ogóle byśmy nie rozmawiali o takich rzeczach, gdyby nie włączał ci się tryb zaczepnego gimbuska gdy tylko zobaczysz mój nick, zanim nawet jeszcze coś napiszę, ty już gardę trzymasz przed monitorem. Ty byś nie był sobą gdybyś nie rozpoczął dyskusji na FO bez zaczepek personalnych.
Serio??? W trakcie gry robię z kimś plemię dwuosobowe (bo zazwyczaj jest limit 2 osoby) i z nią gram, to chyba normalne co nie? xd I jeszcze zawsze robię to z inną osobą, zależy jak runda się układa ;)
A Ty wbijasz z pięcioma innymi osobami, już nie będę wspomniał o sojkach. ;D Gdzie tu widzisz podobieństwo? xd
A jeszcze dodać, że nigdy, na żadnej rundzie się z nimi nie atakujesz, taki to kozak jesteś. Prawda jest taka, że gdyby nie CoTy to byście ugrali jedną może na 4/5 rund, a o graniu bez ekipy nie będę wspominał, bo nie ma po co nawet.
Przypominam, że ta gra nazywa się Plemiona, w domyśle grupa graczy. Istnieją w niej też takie składowe jak Dyplomacja. Tak, wmawiaj sobie, że ty z tego nie korzystasz, co widać po załączonych rundach i jesteś solo wojownik vs cały serwer. I tak, wbijam z dwudziestoma osobami na rundy, i sam nigdy nie dostałem ataków na rundzie od razu po ochronce od 5 przypadkowych graczy. To jest najlepsza teoria jak x graczy cię atakuje, że ktoś nasyła. Na serwie masz po 100 ludzi, czasami masz x ataków po ochronce, czasami cisza.
 
Wynik reakcji
6.791
Ja nawet wiem kto mogl cos takiego powiedziec,CoTy,Szumix,Lonsdale? Czy moze Ramajad?:) Sa to osoby z ktorymi przewaznie sie bilem i wygrywalem,to sobie moga mowic,ze gram na skryptach xD Czekam na konkertny dowod bo powtorze sie,niczego nie uzywam:)

Dlaczego Cie zaczepilem? Przed turniejem byles bardzo pewny siebie,albo bardziej pewny swoich kolegow,gdy przegrali to jakas cisza sie zrobila... Ciekawe dlaczego,malo tego przed turniejem pisales,ze nic nie potrafie i pojechales mnie 1v1 XD Wiec cos tu jest nie tak :D

Akurat siedze przed kompem to odpisuje,proste :D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
CoTyTutajRobisz i Erwin oni zawsze byli. Nic sie w tym temacie jie zmienilo. A co potrzebujesz
 
Ostatnia edycja:
Do góry