rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199262

Guest
A nauczył się już grać?xD Czy nadal tylko z kolegami wbija
Nie trzeba nic pisać, by psy zaczęły szczekać. Bardzo mnie to cieszy. Jednak te katasy które dostawałeś na swoje budyneczki są dobrym sposobem, by wyprowadzić cię z równowagi.
A w ogóle to Ceiterek, daj więcej skryptów bo ten od Klaku do autofarmy czasami laguje. Skoro tym skryptem się podzieliłeś, to może coś jeszcze nam podrzucisz. Ahh, zapomniałem, to ten ukryty skill, nie skrypciki. Gra w Teamie=beeee. Gra na skryptach=skill.
@Korren lubię również inne posty, cieszy oko gdy krzykacze są weryfikowani, a i przyznam że katapulta to jedna z moich ulubionych jednostek.
verified3.png
 
Wynik reakcji
6.787
A to czekaj,czekaj ostatnio pisales,ze jestem slaby,pojechalem Twoich koleszkow na turnieju to nagle gram na botach?:D To wlasnie Ty jestes krzykaczem bo gra Ci srednio wychodzi :/

Podzielilem sie skryptami?:D Ciekawe jakimi jak nie posiadam zadnego nawet ze skryptoteki wiec pozdro i placz dalej,nie gram na niczym,ludzie osadzaja mnie o gre na botach,to cos tam musze klikac^^ Milo
 

DeletedUser199262

Guest
Ceiter, podzieliłeś się skryptem do farmy z kilkoma osobami za dużo. Zostańmy przy tym, że nie używasz skryptów, bo to dyskusja jak ze złodziejem któremu pokazujesz wideo, że kradnie a i tak będzie się wypierał.
Czyli widzę przez ostatnie miesiące nic się nie zmieniło i pchelka tylko z kolegami potrafi coś ugrać? ;D
Ale i to nie zawsze wychodziło <rotfl>
Cztery twoje pierwsze rundy z brzegu Arturku:
Którą z tych rund próbowałeś ugrać sam czyt. grałeś bez plemienia? Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę – źle! Nie wolno zakładać plemion, w grze Plemiona!
 
Wynik reakcji
6.787
Wyssane slowa z palca, nie mam w ogole doczynienia ze skryptami ale najlepiej oskarzac kogos o cos bez dowodow :D Jestes w tym dobry,szkoda,ze taki dobry w grze nie jestes ;/
 

DeletedUser199633

Guest
pchełka się staje defensywny na samo napisanie jego nicku xd to chyba niezbyt dobry znak. widac pchelka76 nie jest lepsza wersja pchelki75

a co do mojej przegranej to się nie wstydzę, czego tu się wstydzić? zagrali lepiej to wygrali, przynajmniej grali 2v2 a nie napuszczali na mnie 5 osób jak ty masz w zwyczaju.

a co do skryptow ceitera, to nie przypadkiem ty robiles na specku karety w 4ms z 4 roznych wioch? XDD chyba że alko i perła to nie ty
 

DeletedUser199262

Guest
Wyssane slowa z palca, nie mam w ogole doczynienia ze skryptami ale najlepiej oskarzac kogos o cos bez dowodow :D Jestes w tym dobry,szkoda,ze taki dobry w grze nie jestes ;/
Zainteresowanym podeślę co nieco na PW kłamczuszku. Zapraszam chętnych do ujawnienia twoich sekretnych "skillów".
 

DeletedUser199262

Guest
a co do skryptow ceitera, to nie przypadkiem ty robiles na specku karety w 4ms z 4 roznych wioch? XDD chyba że alko i perła to nie ty
Szczerze nie przypominam sobie żebym grał jakiś specjal. Nie, Alko to inny gracz, miałem taki nick jakiś czas na tym koncie, ale zmieniłem sobie na pchełkę żeby nikt nie mylił graczy.
PW poszło.
Ja też chce, nareszcie pokonam ceitera
PW poszło. Choć i tak przecież masz już ten skrypt.
 
Wynik reakcji
6.787
Ale to co,wyslales skrypt czy screena gdzie ja komus daje,albo dostaje od kogos?XD

Uwierz mi,ze z 10 lat juz pykam na szybkich,wprawe w klikanie po prostu mam i nie potrzebuje zadnych skryptow :) Teraz serio pisze bez napinki bo nie chce mi sie klocic,ostatnio Lonsdale oskarzal mnie o skrypty bo skontrowalem go lk na lk xD no sorry ale jak Wy nie znacie podstaw gry i pozniej sa takie oskarzenia to az sie smiac chce xD
 
Do góry