rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Mam oficjalne info loser gra na skryptach. Dzisisj sam napisał że mu skrypt na ucieczkę nie zadziałał
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Poprosze ssa, bo pisac kazdy moze. To ze zle przerwalem atak nie znaczy ze mam skrypt na ucieczke xdddd

Szukajcie ale i tak nie znajdziecie bo skryptow nie mam. Jedyny ktory mam to ten na farmienie ze skryptoteki. Ucieczke wykonuje standardowo jak kazdy atakujac barbe i kopiuje adres linku mysle ze to dosyc zrizumiale Smutne jest to ze ludzie obwiniaja mnie o skrypty jak ich jade, a jak ze mna graja pisza mi zeby im dac skrypty... Molter wiesz ze jestes w tej grupie.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Oczernianie osoby to nie zarty... Nie udokumentowane zlamanie regulaminu i oskarzanie kogos o to jest niezgodne z prawem. Pomowienia.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Dramat jest na tych sp. Wbijaja takie erwiny czy inne popierdolku moltery na swoixh mulciakach i katasuja cala runde. A co najlepsze ze oni zostaja zjechani a my cos tam ugrywamy buhahha zalosne troche dzis bylo 10vs3 naslanych przez randomow erwina i moltera xdddd śmiech
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Ja o 18 oglądam pierwszą miłość na Polsacie, więc takie rundy gram tylko do 17 coś dlatego ich nawet nie próbuje ugrywac.
Napisałeś to pewnie dlatego że ani ja ani Erwin nie zgodzilismy się dzisiaj na sojusz, nie zgodzilismy bo standardowo od początku miałeś sojusz z całą przyszła topką więc by Ci się nudziło gdybysmy też się zgodzili.
No i chyba każdy potwierdzi że grając przeciwko Tobie gra się 1 vs 4/5.

I to nie atak tylko komentarz do Twojego postu, mi się fajnie gra z wami więc wolę sie nie kłócić. Jutro też będę od 16 do 17:30 jak będzie fajna runda
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
oj ceiter i sie nei ugrało za ciezka runda? musieliscie mnei lac w 6 osob bo sam nie potrafisznobs.png
 
Wynik reakcji
6.791
Ale Ty sobie jaja robisz?xd Kto Cie nie atakowal to zapewne moja wina,wystarczy wejsc w RO i zobaczysz kto ile mial atakow xD


Bede wbijal czesciej jak tak ladnie placzesz:)
 

Załączniki

  • 111.jpg
    111.jpg
    270 KB · Wyświetlenia: 34

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
wbiłem pa bardzo długim czasie na szybkie i poziom faktycznie nie za ciekawy, 1 gracz wyróżniający sie na tylu graczy ;p
no i jakas taka mało agresywna ta runda była poza sąsiadem który lekką mnie odwiedzał, nieskutecznie, to dopiero pod koniec rundy inne ataki xd prawie całą zagrodę deffa zrobiłem ;| następnym razem coś po przejmuje to może będzie ciekawiej
To wy tacy gościnni że dajecie fory nowym, czy co?
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
wbiłem pa bardzo długim czasie na szybkie i poziom faktycznie nie za ciekawy, 1 gracz wyróżniający sie na tylu graczy ;p
no i jakas taka mało agresywna ta runda była poza sąsiadem który lekką mnie odwiedzał, nieskutecznie, to dopiero pod koniec rundy inne ataki xd prawie całą zagrodę deffa zrobiłem ;| następnym razem coś po przejmuje to może będzie ciekawiej
To wy tacy gościnni że dajecie fory nowym, czy co?
Prawda poziom bardzo słaby.
Ogarniętych graczy na rundzie można policzyć na palcach u jednej ręki ;d
Polecam spróbować na zagranicznych serwerach :)
 

DeletedUser199633

Guest
Poziom jest gdy jest szybkie zakładanie plemion. Gdy topka stwierdzi że nie będzie zakładać plemienia do końca rundy to jest nudniej, najfajniej jest gdy w top20 wszyscy są w jakiś plemionach. No i też jest poziom gdy wejdą silni zagraniczni gracze, bo polacy z topki w większości znacznej mają sojusze
 
Wynik reakcji
6.791
Jak sojusze byly nawet na turnieju to co sie dziwic... ;d Ja w sumie to z nikim aktualnie grajacym nie mam stalego sojuszu,przynajmniej jak wbijam to jest sie z kim bic ;)
 
Do góry