rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199633

Guest
Poziom jest gdy jest szybkie zakładanie plemion. Gdy topka stwierdzi że nie będzie zakładać plemienia do końca rundy to jest nudniej, najfajniej jest gdy w top20 wszyscy są w jakiś plemionach. No i też jest poziom gdy wejdą silni zagraniczni gracze, bo polacy z topki w większości znacznej mają sojusze
 
Wynik reakcji
6.791
Jak sojusze byly nawet na turnieju to co sie dziwic... ;d Ja w sumie to z nikim aktualnie grajacym nie mam stalego sojuszu,przynajmniej jak wbijam to jest sie z kim bic ;)
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Mieliście kiedyś taką sytuację że czas wysyłania nie zgadzał się z czasem serwera?
Dzisiaj na rundzie od 12 przykładowo leciał na mnie atak wchodził za 20 sekund i nagle pojawił się raport ze juz wbił, nie mówiąc o tym że nie dało się zrobić kontry ani klina bo ciągle przeskakiwalo o kilka sekund
 
Wynik reakcji
6.791
Wolny wieczor z checia wbilbym na rundke ale patrze ustawienia i nie ma ona zadnego sensu ;/ Godzina ochrony przy takiej wiosce i przy eku x7 wiaze sie z atakami od ludzi z ochrona.... I to nie przez 2 minuty ochrony tylko 30 min...
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Jak to kto daje, przecież wiesz kto daje, od zawsze ja daje. A co mam poradzić jak od jakiegoś czasu mam coraz mniej możliwości. Przykład ze zwykłym rycerzem. Nie ma zbrojowni i tylko kombinując ustawienia na starych szablonach mogę coś zmienić. Nowe opcje nie działają prawidłowo (nie raz próbowałam na rundach testowych), a stare zostają usunięte.
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Przecież są dobre, każdy wie o której jest runda i każdy znajdzie coś dla siebie nie dzisiaj to jutro
 
Wynik reakcji
6.791
ja tylko tutaj to zostawiee

"

5 na jednego?
Szkoda że 1vs1 nie sa mocni xD
CoTyTutajRobisz*wczoraj o 23:38
TwójPechowyDzień.
-one loser
C H R I S T O P H E R
AbisMaN
Dadam
heavy_multiplication_x

*B3ckS*?
heavy_multiplication_x
"
Jako wspierający
RankingNazwaPlemięPokonany
1 KEINN1
coa_unknown.png
Remiś
54,47 mln
2 SPEED1
coa_unknown.png
Remiś
14,07 mln


XD

Szkoda,ze nie zauwazylem wczesniej tego longa :/
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
275
Chcetnie wbije na rundke zeby was pojechać ,tfu na tego barca2c coty chociaz ma jakiś poziom wysoki 1 vs 1 a ty gosciu robisz z siebie prosa mimo ze jestes no name,nie lubie cotego ale ciebie jeszcze bardziej :D
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Chcetnie wbije na rundke zeby was pojechać ,tfu na tego barca2c coty chociaz ma jakiś poziom wysoki 1 vs 1 a ty gosciu robisz z siebie prosa mimo ze jestes no name,nie lubie cotego ale ciebie jeszcze bardziej :D
Uwielbiam takich ludzi dla których ta gra jest całym życiem xD Ja gram only 4fun, więc nie interesują mnie jakieś "spiny" na sp :)
 

DeletedUser192347

Guest
Uwielbiam takich ludzi dla których ta gra jest całym życiem xD Ja gram only 4fun, więc nie interesują mnie jakieś "spiny" na sp :)
I mówisz to Ty po zagraniu 5 dni pod rząd na longu haha

Barca wypisywał do mnie na każdej rundce o sojusz a potem sam mnie zaczął atakować, zwykle frajerstwo.
 

DeletedUser178225

Guest

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
I mówisz to Ty po zagraniu 5 dni pod rząd na longu haha

Barca wypisywał do mnie na każdej rundce o sojusz a potem sam mnie zaczął atakować, zwykle frajerstwo.
Pierwszy raz słyszę żebym grał 5dni o_O
Grałem tylko pierwsze 2 dni, zobacz na moje Ra xD Nie będę stał i patrzył jak bijesz moich ludzi ;)

Miło że potraficie liczyć XD
Co nie zmienia faktu że loser sprzedał się i gra z angolami XD
Co jest złego w graniu z angolami? xD
 
Wynik reakcji
6.791
Nom jezeli jechales znowu na tym samym skrypcie to zrobilbym to samo xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry