rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199633

Guest
Hahahah dobra runda! :D Szkoda że nie udało mi się odbić wystarczająco, bo musialem klinować, ale tego to się nie spodziewałem
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Hmmmm taka przewaga a powiedzmy szczerze,że Lonsdale coś na pewno klika,to albo w jego okolicy były 2 barby na krzyż bądź jakiś skrypcik wleciał :D Taka moja opinia :p

No logiczne że grał na skryptach,bo ja miałem 50lk farmiac z skryptu A on 200,ma automatyczną farmę lub boota.
Nie realne jest żeby odstawić na starcie o 200lk kiedy ja miałem parę kratek do niego..
A jeszcze czas miał pisać A farma sama się slala.

Angole dopiero po 15stu min go zdogonili XD
Jedynym sposobem żebym uwierzyl że grasz uczciwie jest jak nagrasz filmik i pokażesz jak grasz ale oboje wiemy że jedziesz na wspomagaczach
 

DeletedUser199633

Guest
Znam kilka osób które by miały porównywalną liczbę punktów co ja i dwie osoby które by mnie przegoniły spokojnie na 200-300 punktów na tej rundzie. I niestety, żadna z nich nie grała na tej rundzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Znam kilka osób które by miały porównywalną liczbę punktów co ja i dwie osoby które by mnie przegoniły spokojnie na 200-300 punktów na tej rundzie. I niestety, żadna z nich nie grała na tej rundzie.

Śmiać mi się chcę, oboje wiemy że nie wysyłasz farmy ręcznie a się wypierasz,nawet od Ceitera lepiej farmisz ciekawe
 

DeletedUser199633

Guest
Skąd wiesz czy farmię lepiej od Ceitera? Nie miałem z nim pojedynku tylko z Tobą i wiem że farmię lepiej od Ciebie. Skąd tam Ceiter? XD
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Lonsdale zainwestuj w AF i skup się na samej stajni i lekkiej zobaczysz różnice w grze.
Po jakimś czasie takiej gry sam siebie zaczniesz posądzac o bota do farmy.
 

DeletedUser187391

Guest
jezuuu ;d to nie jest zadna wielka przewaga, byc moze koło niego nie farmili tak dobrze jak koło ciebie Lonsdale ?
wiec oczywiste ze odstawił cie w lk.
zresztą nie wnikam, nie znam go.
Nie grałem z nim, wiec nie wiem czy cos moze miec ;d
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Czytam wypociny lonsale to az mi go zal hipokryta i tyle. Sam mi dawal bota czy skrypt na farme który rozylal lk wchodzac w af. Na ktoryms ze swiatow mi to dawal bo go o to poprosilem bylo to w marcu cos kolo tego... Napewno nim farmi tylko nie potrafi wykorzystac potecialu skryptu. Ktoś bardziej inteligenty go odstawil w lk bo lepiej nim farmi... O to cala historia... Wiec prosze o to bys zachowal resztki przyzwoitosci.
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
jezuuu ;d to nie jest zadna wielka przewaga, byc moze koło niego nie farmili tak dobrze jak koło ciebie Lonsdale ?
wiec oczywiste ze odstawił cie w lk.
zresztą nie wnikam, nie znam go.
Nie grałem z nim, wiec nie wiem czy cos moze miec ;d

Jak ja byłem trzy kratki koło niego?A odstawił na początku każdego tak że masakra :D
Strasznie szybkie palce masz :D

Czytam wypociny lonsale to az mi go zal hipokryta i tyle. Sam mi dawal bota czy skrypt na farme który rozylal lk wchodzac w af. Na ktoryms ze swiatow mi to dawal bo go o to poprosilem bylo to w marcu cos kolo tego... Napewno nim farmi tylko nie potrafi wykorzystac potecialu skryptu. Ktoś bardziej inteligenty go odstawil w lk bo lepiej nim farmi... O to cala historia... Wiec prosze o to bys zachowal resztki przyzwoitosci.

Loser akurat ty nie powinienes sie odzywać na temat skryptów mimo że je masz i tak grać nie potrafisz :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
703
To samo miałem na hiszpańskich, w rapku że niby gość ubił mi wojo, a z kolei u mnie widać jakby leciał atak na niego.

Wysyłałem wojo na niego w tej samej chwili co wchodził jego atak na mnie. No mniej więcej oczywiście
 

DeletedUser199633

Guest
Bot gra za Ciebie całkowicie, skrypt częściowo. Raczej skrypciarz jest właściwym określeniem. Chyba w ogóle termin pochodzi od jakiejś tibii lub margonem;p

A właśnie jak patrzę na wiadomości lonsdale-a to boot to jest uruchamianie systemu.
 
Do góry