rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Moze i bedzie turnirj ale pozniej, dajcie szanse

Paradoksalnie pomijając parę osób mocno bulwersujących się każdą zmianą która wysuwa je poza strefę komfortu, obecna organizacja rund wyszła nam na tyle na plus, że mogę spokojnie myśleć o przywróceniu ligi w grudniu (aczkolwiek nie wiem pod jaką postacią).
Z tej okazji chcę zrobić z Wami pewną burzę mózgów.
Poprzez zgłoszenie do supportu proszę Was o o napisanie ticketu z tematem [MainSin]Liga SP i swoje propozycje.
Luźne myśli które do tej pory mi przyszły:
puszczanie ligi w te dni w których nie ma rund na zasadzie dwie rundy testowe i trzecia już rankingowa (te same ustawienia)
zwycięzca ligi aktywnie uczestniczy w ustalaniu rund na kolejny miesiąc (nie wiem, konfa jakaś gdzieś, osobne forum zamknięte czy coś w tym stylu)
ranga na FO?
Może jakieś specjalne ustawienia? Rundy standardowo 3h? Inne?
Czemu poprzez zgłoszenie a nie tutaj? Ponieważ zdaję sobie sprawę niestety z obecności wielu osób które zwyczajnie nie chcą się tu udzielać jako że ich opinia odstaję od jedynej słusznej prawdy...rozgłaszanej przez parę osób. Każdy wie, czy jest to o nim czy nie, dziękuję Wam za liczne PW, konstruktywne myśli i ciekawą krytykę! Ale to już ode mnie słyszeliście :)

Przy okazji do obgadania tutaj pomysł rangi "zasłużony dla SP" gdzie również osoby z nią miałyby realny wpływ na ustawienia rund.

Zapraszam do dyskusji. *

*dyskusji. Bo serio jak zobaczę pretensjonalność czy toksyczność to jedynie mnie to zmotywuje do stworzenia jakiejś czarnej listy community. Normalności, proszę.

{Wtrącę tu jeszcze swoje prywatne i osobiste przemyślenie co do kupowania KP którego używać możecie (możecie, nie musicie) co drugi dzień - SP z zasady nie muszą być organizowane codziennie, na wielu marketach pojawiają się z 2-3razy na miesiąc. Skłamię, jeśli powiem, że dziwi mnie, że tylko polscy gracze narzekają na i tak większą częstotliwość, bo już do tego przywykliśmy. Jednakże pretensjonalność i strasznie ograniczone pole widzenia zwyczajnie zraża. Jakiś czas temu pisał do mnie ktoś ticketa na szybkich o tym, ze nie da się przebić przez ten "tłum" tutaj, bo powstało kółko wzajemnej adoracji zamknięte w pewnej nierozbijalnej bańce która po prostu lubi narzekać (na wszystko, serio, niejednokrotnie przecząc temu na co narzekali parę dni wcześniej), a to dość toksyczny klimat. I kurde, ciężko się nie zgodzić, ale też ciężko temu zaradzić. Wszystkim się nie dogodzi, i wszyscy Wam nie dogodzą. Czasem trzeba to zaakceptować. Do Pani w sklepie też krzyczycie że wczoraj dodawali odżywkę gratis do szamponu więc dziś chcesz 10 odżywek za free bo tak? Czekam na #DajcieMiRundeZaFreeBoMamChoromCurke}
Szefie co zta ranga zsslizonydla sp? Zadnych konkretow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182378

Guest
sneakypick.png

Sneaky peek :)

sneakypeek2.png

A tu drugi.
 

DeletedUser196716

Guest
siemka.
Nie chce się czepiać Mainsin zabardzo bo spoko taki turniej :)
ale ostatnio wspominałaś, że wystartuje miesięczny turniej sp a tu co zamiast miesiecznego mamy tylko 3 dni :D
powiem tak, lipa bo maksymalnie na co stać obecną admin to turniej który ma 4 rundy ! to jednak o czymś swiadczy.
pozdrawiam.
 

DeletedUser179721

Guest
siemka.
Nie chce się czepiać Mainsin zabardzo bo spoko taki turniej :)
ale ostatnio wspominałaś, że wystartuje miesięczny turniej sp a tu co zamiast miesiecznego mamy tylko 3 dni :D
powiem tak, lipa bo maksymalnie na co stać obecną admin to turniej który ma 4 rundy ! to jednak o czymś swiadczy.
pozdrawiam.
miesieczne turnieje raczej się nie sprawdzają:D także myślę, że nie warto xd największą popularnością cieszą się właśnie takie w których więcej osob będzie miało czas, a jak wiadomo przez cały miesiąc cieżko znajdować czas dzień w dzień na granie:D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
wróciłem po bardzo długiej przerwie:D chwile przed rundą zobaczyłem ze jest taki turniej ale miałem tyle pecha jak nie raz w 10 rundach:D 4 razy z rzędu nie zbity pop , w tym 3 razy do 1 ^^ raz polecialem na deffowca i dogralem offa osobno przed grube 100 ms przed to mi 4 grube sklinował:D a co przejalem jaką wioske ktos odbijał:d chyba wiecej nie gram bo i tak juz nie wygram jak sollor z cotym bedą katowac:D
 

DeletedUser187391

Guest
wróciłem po bardzo długiej przerwie:D chwile przed rundą zobaczyłem ze jest taki turniej ale miałem tyle pecha jak nie raz w 10 rundach:D 4 razy z rzędu nie zbity pop , w tym 3 razy do 1 ^^ raz polecialem na deffowca i dogralem offa osobno przed grube 100 ms przed to mi 4 grube sklinował:D a co przejalem jaką wioske ktos odbijał:d chyba wiecej nie gram bo i tak juz nie wygram jak sollor z cotym bedą katowac:D
Topka plemienna Keymilku była, wbilem for fun a tutaj topka:)
dzieki za gre;p
 
Wynik reakcji
2.520
Czemu mnie na każdym świecie muszą bić :/ top1 obrońcy i łącznie pokonanych, ale wiosek nie oddałem :D Te szybkie to nie dla mnie, ale fajnie było :)
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
123
Ale Keymil to chyba miał jakies deffówki, więc mogłeś się bawić ;)

ja dziś miałem w miare luz, ale jednak widziałem sporo dobrych nicków, więc ciężko mi było być wyżej w rankingu, bo w normalne rundy to czasami bez wysiłku się osiąga top3 :)
Ale ja jeszcze nie zagrałem 15 rund, to może się jeszcze naucze grać xd
 

DeletedUser178225

Guest
wróciłem po bardzo długiej przerwie:D chwile przed rundą zobaczyłem ze jest taki turniej ale miałem tyle pecha jak nie raz w 10 rundach:D 4 razy z rzędu nie zbity pop , w tym 3 razy do 1 ^^ raz polecialem na deffowca i dogralem offa osobno przed grube 100 ms przed to mi 4 grube sklinował:D a co przejalem jaką wioske ktos odbijał:d chyba wiecej nie gram bo i tak juz nie wygram jak sollor z cotym bedą katowac:D


wybacz keymil ale muszę Cię wyśmiać
hhahahahahah nie tak Cię uczyłem xd

A co do topki , każdy może wygrać nic nie jest jeszcze przesądzone bo to dopiero 1 runda xd
eliminujesz w next tych graczy i wygrywasz xd
 

DeletedUser182378

Guest
miesieczne turnieje raczej się nie sprawdzają:D także myślę, że nie warto xd największą popularnością cieszą się właśnie takie w których więcej osob będzie miało czas, a jak wiadomo przez cały miesiąc cieżko znajdować czas dzień w dzień na granie:D

Iiii taka prawda :) Pomysł miesięcznej ligii jest, nie odchodzi w zapomnienie, ale grudzień to zły miesiąc, w grudniu można zorganizować turniej mikołajkowy, świąteczny, sylwestrowy... Nie mówię że takie koniecznie będą, raczej chodzi o wypunktowanie takiej alternatywy która wydaje się mieć lepszy odbiór.
Zobaczymy, liga była na początku tego roku jeszcze, mam z czym porównywać co się lepiej sprawdza. Tym czasem życzę Wam jak najlepszej zabawy :)
 

DeletedUser187391

Guest
Coty gdyby nie ja to miałbyś 4pkt tylko :D
czy moze wiecej,musiałbym spojrzeć w ranking ale na pewno nie 9;D
 

DeletedUser187391

Guest
mialem jeszcze 2 wsie łącznie 10k pkt do przejęcia za free,czyste juz byly ;D i wtedy na pewno w kogos z losera plemienia byśmy wlecieli,miałem półtora offs jeszcze + ogor 2k lk :D
 

DeletedUser178225

Guest
W pol minuty bys na 100% podbil losera xd

Wtedy był by Cyrk bo bys był top3 plemieniem xd
 
Do góry