rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
To wyglada tak: przychodzi do Coebie pracodawca i mowi ze obniza twoja pensje o 200zloty natomiast wymaga bys pracowal o 20godzin wiecej dzieki temu bd mial taka sama wyplate ale nie bedziesz az tak efektywny... moral z tej bajki taki ze gdyby pracodawca dodatkowo urozmaicil wyplate w premi bylo by lepiej i pracodawca by zarobil i pracownil. Ze slow mainsin wynika ze nie potrafi ogarnac latwych spraw by zachecic do gry. Wieksze nagrody? Ciekawsze rundy? To nie zacheca by zagrac? Ja wtkupilem mk i kp na caly miesiac z tego zagralwm w pazdzierniku 10rund. Co z moja premka
 

DeletedUser184281

Guest
To wyglada tak: przychodzi do Coebie pracodawca i mowi ze obniza twoja pensje o 200zloty natomiast wymaga bys pracowal o 20godzin wiecej dzieki temu bd mial taka sama wyplate ale nie bedziesz az tak efektywny... moral z tej bajki taki ze gdyby pracodawca dodatkowo urozmaicil wyplate w premi bylo by lepiej i pracodawca by zarobil i pracownil. Ze slow mainsin wynika ze nie potrafi ogarnac latwych spraw by zachecic do gry. Wieksze nagrody? Ciekawsze rundy? To nie zacheca by zagrac? Ja wtkupilem mk i kp na caly miesiac z tego zagralwm w pazdzierniku 10rund. Co z moja premka
Tu się zgodze z loserem :D
 

ShowMeFlow

Zwiadowca
Wynik reakcji
31
Porażka i jawne oszustwo. To tak jakbym wykupił abonament na TV i co drugi dzień mógłbym oglądać. W takim wypadku SP powinny być o połowę tańsze. Ostatni raz wykupiłem SP, nie pozwolę aby mnie okradano.
 

DeletedUser182378

Guest
Paradoksalnie pomijając parę osób mocno bulwersujących się każdą zmianą która wysuwa je poza strefę komfortu, obecna organizacja rund wyszła nam na tyle na plus, że mogę spokojnie myśleć o przywróceniu ligi w grudniu (aczkolwiek nie wiem pod jaką postacią).
Z tej okazji chcę zrobić z Wami pewną burzę mózgów.
Poprzez zgłoszenie do supportu proszę Was o o napisanie ticketu z tematem [MainSin]Liga SP i swoje propozycje.
Luźne myśli które do tej pory mi przyszły:
puszczanie ligi w te dni w których nie ma rund na zasadzie dwie rundy testowe i trzecia już rankingowa (te same ustawienia)
zwycięzca ligi aktywnie uczestniczy w ustalaniu rund na kolejny miesiąc (nie wiem, konfa jakaś gdzieś, osobne forum zamknięte czy coś w tym stylu)
ranga na FO?
Może jakieś specjalne ustawienia? Rundy standardowo 3h? Inne?
Czemu poprzez zgłoszenie a nie tutaj? Ponieważ zdaję sobie sprawę niestety z obecności wielu osób które zwyczajnie nie chcą się tu udzielać jako że ich opinia odstaję od jedynej słusznej prawdy...rozgłaszanej przez parę osób. Każdy wie, czy jest to o nim czy nie, dziękuję Wam za liczne PW, konstruktywne myśli i ciekawą krytykę! Ale to już ode mnie słyszeliście :)

Przy okazji do obgadania tutaj pomysł rangi "zasłużony dla SP" gdzie również osoby z nią miałyby realny wpływ na ustawienia rund.

Zapraszam do dyskusji. *

*dyskusji. Bo serio jak zobaczę pretensjonalność czy toksyczność to jedynie mnie to zmotywuje do stworzenia jakiejś czarnej listy community. Normalności, proszę.

{Wtrącę tu jeszcze swoje prywatne i osobiste przemyślenie co do kupowania KP którego używać możecie (możecie, nie musicie) co drugi dzień - SP z zasady nie muszą być organizowane codziennie, na wielu marketach pojawiają się z 2-3razy na miesiąc. Skłamię, jeśli powiem, że dziwi mnie, że tylko polscy gracze narzekają na i tak większą częstotliwość, bo już do tego przywykliśmy. Jednakże pretensjonalność i strasznie ograniczone pole widzenia zwyczajnie zraża. Jakiś czas temu pisał do mnie ktoś ticketa na szybkich o tym, ze nie da się przebić przez ten "tłum" tutaj, bo powstało kółko wzajemnej adoracji zamknięte w pewnej nierozbijalnej bańce która po prostu lubi narzekać (na wszystko, serio, niejednokrotnie przecząc temu na co narzekali parę dni wcześniej), a to dość toksyczny klimat. I kurde, ciężko się nie zgodzić, ale też ciężko temu zaradzić. Wszystkim się nie dogodzi, i wszyscy Wam nie dogodzą. Czasem trzeba to zaakceptować. Do Pani w sklepie też krzyczycie że wczoraj dodawali odżywkę gratis do szamponu więc dziś chcesz 10 odżywek za free bo tak? Czekam na #DajcieMiRundeZaFreeBoMamChoromCurke}
 

DeletedUser196770

Guest
Niestety plemiona to gra, ktora miala swoj czas. Ludzie dorastaja i nie maja czasu na granie albo juz im sie po prostu znudzilo klikanie i gapienie sie w monitor przez kilka godzin dziennie.
 
Do góry