rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
fajne sp:D gratki dla druzyny ceitera, na przyszłość do supka ale z tymi lagami to cos trzeba zrobić bo zawsze było "Prawie gotowe"
 

DeletedUser175543

Guest
Runda kozacka ,poziom też na bardzo wysokim poziomie ^^
Do pewnego momentu odstawiałem was z splądrowanymi surowcami i wioskami ale potem już nie było tak kolorowo ;p
 

DeletedUser179721

Guest
do miliona tylko :D później już był pokaz mocy murusa :D

jmjmaq.jpg


8ixhfd.jpg
 
Wynik reakcji
6.791
wygrałem nasza koalicja na + ich nie udane akcja dzięki zza 300pp

A czy mi sie wydaje funny,czy to chodzi bardziej o plemie ? No ale coz,widac ze zawsze grasz pod siebie i do repki sie nie nadajesz... :)

Runda na prawde na wysokim poziomie,ustrzeliliscie mi offa bo akurat poprawilem mikro na ts bo zaczelo buczec... xD No ale coz,dzieki za gre reszcie :) Oby wiecej takich rund
 

DeletedUser153746

Guest
badzro się przyjemnie grało. noby tylko top 6... no ale gdyby nie gracze deff i lk...
to by było dużo lepiej. jeden głupi bład i cóż było po offiku...

Dzieki za gre :)
 

DeletedUser179721

Guest
dobra rundka i tak :D sporo błędów było u nas od początku, miałem takiego offa, gość z Ave bez skanu i nikt nie dosłał, wleciałem w ciemno i od razu wtopa :D a off całkiem pokaźny jak na tamten etap gry
 

DeletedUser175543

Guest
dobra rundka i tak :D sporo błędów było u nas od początku, miałem takiego offa, gość z Ave bez skanu i nikt nie dosłał, wleciałem w ciemno i od razu wtopa :D a off całkiem pokaźny jak na tamten etap gry

offy ja Ty i nev chyba mieliśmy najokazalsze tylko mój padł szybciutko jak nikt nie pofejkował :D
 

DeletedUser175543

Guest
Ceiter miał mniejszego ode mnie czyli murus najlepszy offiarz albo najlepsza okolica
 

DeletedUser179721

Guest
jeśli na tym drugim wcześniejszym ss'ie Ty jesteś jako drugi rabuś i drugi grabieżca to jednak Ty miałes lepsza :D miałem obok Rolnika i Neva no i w sumie Ceitera niedaleko, więc okolica wydaje mi się każdy równa, a do tego ja nie miałem barb z lewej strony bo obrzeza :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
Offa mialem podobnego jak Nev z tego co pamietam ale z farma to byla masakra... Mialem moze 100 albo 200 cos takiego spladrowanych mniej od neva a 600k roznicy farmy na etapie 1 miliona... Farmilo mi sie po prostu masakrycznie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser190128

Guest
A czy mi sie wydaje funny,czy to chodzi bardziej o plemie ? No ale coz,widac ze zawsze grasz pod siebie i do repki sie nie nadajesz... :)


widać bez pocisku się nie odbędzie .

zaproponowałeś mi plemię ? NIE.
Tylko miejsce w drugiej holidzie która miała grać pod wasze zwycięstwo . Mnie taka gra nie interesuje dlatego takie coś odrzuciłem. Grałem bez plemienia dopiero kiedy był moment karetowania wbiłem do coty? i villus.
Grą pod siebie nie można nazwać wysyłanie deff na górze grali deff , off i mówili ze mają obstawioną , spóżniłem się raz deffem gdyż byłem daleko

PITER2416 offowiec wybroniłem mu przecież przed sollorem i dajkenem potem kazał odbitki słać. Ostatnie 10 minut gdy miałem po 90 ataków i ataki od was wszystkich nie pomagałem gdyż liczyło się utrzymanie wiosek a grał tylko andrutt któremu bym pomógł przez 10 minut obrobiłem wasze 2 szturmy i nic mi nie pobiliście nawet przez moment na początek kliny potem obrona deffem żeby zyskać na czasie :).
Mówiłem deffensywa przy małej ilości wiosek jest moim dużym atutem co więcej .

dziękuje za grę.

ps: ceiter to nie jest gra pod siebie to jest gra strategiczna :)
 

DeletedUser188629

Guest
ceiter ja musialem eko jechac zamiast lk. bo w okolicy cbyl damianus, detox,danielek, fany,sollor, smierciu, wiki to 0 farmy mialem po 2lk bylo czysto kiedy vill latal po 7lk i mia pelne to on mial farme:)
 
Do góry