rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser172015

Guest
co tutaj sie dzieje... co ty poklocony z wszystkimi ? ceiter tak samo ? no niezle myslalem ze tylko mnei kazdy chce pojechac mimo ze jestem neiskzodliwy hiihhi
 

DeletedUser188789

Guest
--------------------------------------------------------------

turniej to kpina.... deffa poza plemie i edinio obstawiony na 3 offy a zaraz po rozbiciu jego deffa kolejni "koledzy' podesłali mu deffa...
prosze ja i nie tylko, zmiencie te ustawienia ...
yswnlw.jpg

roeqjf.jpg

3klg8z.jpg

i tu znów deff

d6ggqw.jpg

widzę ze czaty otwarte nasyłanie idzie fest:*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
no jak zawsze, ale to nie mnie deffuje 10-20 "kolegów" bo za inne okreslenie moge dostac warna;)


detox teraz bardziej sie dzieje na sp bo jak wbijałem na runde ja i ceter to gralismy razem i po sp a teraz trzeba sie bic:D
 

DeletedUser178225

Guest
ale kazdy, kazdy ale nie co runde turniejowa pod ciebie gra te 5 osób, to troche przesada , edinio to jest indywidualne a nie druzynowe gdzie grasz tylko ty i twoje 5 osób...
 

DeletedUser184923

Guest
Dokładnie, to jest śmieszne Edinio, to jest turniej indywidualny, nie z 2143414141 osobami grasz, to nie o to w tym chodzi ;)
 

DeletedUser162325

Guest
edinio już taki jest jak mu ostatnio w niedzielę na rundzie kuźnie burzyli gdzie wieś była 250k to prawie by się popłakał i komputer przez okno wyrzucił a sam by się na sznurówkach powiesił bo nie wygra....
 

DeletedUser188789

Guest
hahaha jasne chlopie po co piszesz takie rzeczy płaca ci za to? jak siedza na ts i atakuja to cos nie tak :D
Jak by atakowali pojedynczo to bylo by ok::* każdy tak moze grac nie ma nigdzie zakazu :*
 

DeletedUser178225

Guest
hahaha jasne chlopie po co piszesz takie rzeczy płaca ci za to? jak siedza na ts i atakuja to cos nie tak :D
Jak by atakowali pojedynczo to bylo by ok::* każdy tak moze grac nie ma nigdzie zakazu :*

Może edinio może ale nie na każdej rundzie:D Niepamiętasz jak jesszcze kiedyś dawno dawno temu siędzieliśmy na ts i zawsze jak Cie atakowali w dwóch to jęczałeś na tym ts jak by się stado murzynów goniło:D
 

DeletedUser190128

Guest
proszę mi zejść z edinia bo to mój kumpel , :p

chociaż za tą rundę 9000# masz katy :)
 

DeletedUser178225

Guest
edinio miałem Cie sam jecheć ale po ochronie miałes juz 5,5k pika i 1,5k miecza
 

DeletedUser187391

Guest
Edinio żarty ;d

Dorba graj tak, teraz ja pogram ze swoii "kolegami" i zobaczymy jak Ci na next pojdzie :*
 

DeletedUser178225

Guest
Co do rolnika trzeba chyba z 10 osób bo deffa dostaje od kazdego,,,

--------------------------------------------------------------

fany jak sie czujesz ?? zostac zjechany offem 2700/1200/150 gdy ty miałes deffa około 5k pika i3k miecz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry