rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
chetnych zaprasszam na niemieckie plemiona od 10:30 20 osób w plemieniu:) i spioch od 6 do 12 h:)
https://www.die-staemme.de/sds_rounds.php?mode=future

--------------------------------------------------------------

pytanie do supportu kiedy bd runda nr 9000?:) bo z moich obliczen poniedziałek rano
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser179721

Guest
oby nie trafiła na nasz mecz w poniedziałek wieczór i była o normalnej porze by poziom również był.. :D chyba cięzko będzie to dopasować
 

DeletedUser178225

Guest
o to supek musi już wziać pod uwage ze 10 graczy z sp niemoze grac bo reprezentuje i nie dac w poniedziełek wieczór:D
 

DeletedUser

Guest
Hahaha Dark ale wygraliśmy tą runde w idealnym momencie poszły pałace, już szły na mnie katasy :D
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
mi gość wjechał
a mówiłem Ci , że tamtego zaatakować
i z 1 miejsca 1 min przed końcem spadł na 11 :D
Dzięki Dajken za runde
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
za szybko plemie założyliście
30 min przed startem, wiadomo było , że sie na was rzucą
ja sam Ci zburzyłem pałac :D

wiesz, jak dla mnei to i w ogole mogloby plemienia nie byc, założyłem bo poszedlem z kompa i z tel tylko zerkalem co sie dzieje, bo kolejki mialem. pozatym taka runda to nie runda, nawet nie chcialo mi sie sprawdzic czy katasy działają. pozatym, co ja ci sie tlumacze jak nie musze..
 

DeletedUser

Guest
Co się dziwisz Ceiter wiadomo że do ciebie nie ma podejścia i mówie serio bez żadnej ironi czy coś xd :)
 

DeletedUser178225

Guest
Ogolnie to na Kropqu sie zawiodlem... Zamiast normalnie walczyc jakies kontry,lk na lk itp to woli wysylac po 100 lk... :) No ale coz kazdy ja jak potrafi :p

a wystarczyło tylko wbic lk 8s za jego powrót:) i po ceiterku:D on jest słaby na niego nie trzeba sposobu tylko dobrej kontry:D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Misiek, jakbyś nie zauważył, to nie grałem dosyć długo, nieprawdaż?
ja uciekam po ts? ;d nawet normalnego majka nie mam, co Ty bredzisz? kiedyś siedziałem na TS, ale to było kilka tyś rund temu. teraz praktycznie w ogóle nie siedzę.

zaskocze Cie, wszyscy mieli katy z ogniem;)

--------------------------------------------------------------



jasne, że dam znać :) jednego więcej do lania prosów typu sollor i eddino,hahahaha

Sollor to NOOB który pozjadał wszystkie rozumy,myśli że jest w "REPCE" to jest jakiś pro :D
Nie polecam sojuszy z tym graczem gdyż je łamie i jest zwykła lamą która pisze "podefujesz?" :D
 

DeletedUser187391

Guest
Sollor to NOOB który pozjadał wszystkie rozumy,myśli że jest w "REPCE" to jest jakiś pro :D
Nie polecam sojuszy z tym graczem gdyż je łamie i jest zwykła lamą która pisze "podefujesz?" :D

Sam złamałeś atakujac wiec karete dostales ;)

2e0n5nq.jpg


zodxuc.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
pytanie sollor daj całego rapa bo jesli to jest nowo przejeta wioska to wiesz...
 
Do góry