rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
czemu mnei nigdy nie ma jak co ty gra... chetnie bym go zjechal... a jak juz jest gar deff+lk to nieuczciwe... i smutne zarazem ja zawsze gram of nawet gdy najwiekszy wrog kratka w kratke...
 

DeletedUser178225

Guest
czemu mnei nigdy nie ma jak co ty gra... chetnie bym go zjechal... a jak juz jest gar deff+lk to nieuczciwe... i smutne zarazem ja zawsze gram of nawet gdy najwiekszy wrog kratka w kratke...

Zjechać to ty sobie mozesz z górki na dupie:) sie nadajesz,niegrasz bo jestes lama i tak bys rady nie dał;) i nie mów ze gram deffem gram wiecej offem niż ty,Ile razy sie chowałes przedemna deffem?:D
 

DeletedUser177745

Guest
czemu mnei nigdy nie ma jak co ty gra... chetnie bym go zjechal... a jak juz jest gar deff+lk to nieuczciwe... i smutne zarazem ja zawsze gram of nawet gdy najwiekszy wrog kratka w kratke...

Deffem? Chyba chodziło ci o to, ze jego off jest tak duży, że się nie przebijesz swoim ;>
 

DeletedUser

Guest
grałem z tobą w plemieniu na tej rundzie od 23:05 do 2:30:)
PIONIE

hahhaha chyba ci sie cos pomylilo pisales do mnie labostas i chciales zapro odrazu dostales bloka i wtedy zakonczyles gre...

a rundka super chyba najlepsza jaka grałem 66 pkt eko chyba 3,5 hehhe nawet wiochy ponizej 4k nie przejmowałem same 6 k ha ha a ful ofik wyklepany w godzinke wiecej takich rundek

a co do co ty nawet nie odpowiadam prowokacja prowokacja ale smiech z ciebie napinaczku jest ha ha
 

DeletedUser178225

Guest
hahhaha chyba ci sie cos pomylilo pisales do mnie labostas i chciales zapro odrazu dostales bloka i wtedy zakonczyles gre...

a rundka super chyba najlepsza jaka grałem 66 pkt eko chyba 3,5 hehhe nawet wiochy ponizej 4k nie przejmowałem same 6 k ha ha a ful ofik wyklepany w godzinke wiecej takich rundek

a co do co ty nawet nie odpowiadam prowokacja prowokacja ale smiech z ciebie napinaczku jest ha ha

Twój rozwój zatrzymał sie tylko na cwaniaku lub pionie brawo poziomu inteligecji...
 

DeletedUser177745

Guest
hahhaha chyba ci sie cos pomylilo pisales do mnie labostas i chciales zapro odrazu dostales bloka i wtedy zakonczyles gre...

a rundka super chyba najlepsza jaka grałem 66 pkt eko chyba 3,5 hehhe nawet wiochy ponizej 4k nie przejmowałem same 6 k ha ha a ful ofik wyklepany w godzinke wiecej takich rundek

a co do co ty nawet nie odpowiadam prowokacja prowokacja ale smiech z ciebie napinaczku jest ha ha

Skoro full offa wyklepałeś godzine to miałeś albo koszary 50, albo szybkość była 500.
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
hahhaha chyba ci sie cos pomylilo pisales do mnie labostas i chciales zapro odrazu dostales bloka i wtedy zakonczyles gre...

a rundka super chyba najlepsza jaka grałem 66 pkt eko chyba 3,5 hehhe nawet wiochy ponizej 4k nie przejmowałem same 6 k ha ha a ful ofik wyklepany w godzinke wiecej takich rundek

a co do co ty nawet nie odpowiadam prowokacja prowokacja ale smiech z ciebie napinaczku jest ha ha

no grałem z tobą w plemieniu:)
Na Labotasie zakończyłem wcześniej grę:)
 

DeletedUser178225

Guest
Ale detox bajeczki opowiadasz godzine:) weź sie nie rozsmieszaj:) nawet na eku 5 k by nie postawił offa w ciagu godziny stawiajac koszki i stajnie i od poczatku rekrutujac.
 

DeletedUser

Guest
wierzcie lub nie ale kerete puszczalem i i full ofem po poltorej godziny... a po godzinie byl ful ofik tzn zagroda na 30 ale nie byl dopelniony byla formalnosc:) gdy ja juz mialem 3 wioski i 15 k ludzie dopiero palace stawiali robili eko a ja mialem eko 11/11/11 ale smialo mozna bylo na eku 6/6/6 wyklepac takie rundki to masakra defem grali ludzie to fulik rozbijal w drobny mak


no pedro pewnie na zascie grales u tego top2 lub u blacksheepa
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
wierzcie lub nie ale kerete puszczalem i i full ofem po poltorej godziny... a po godzinie byl ful ofik tzn zagroda na 30 ale nie byl dopelniony byla formalnosc:) gdy ja juz mialem 3 wioski i 15 k ludzie dopiero palace stawiali robili eko a ja mialem eko 11/11/11 ale smialo mozna bylo na eku 6/6/6 wyklepac takie rundki to masakra defem grali ludzie to fulik rozbijal w drobny mak


no pedro pewnie na zascie grales u tego top2 lub u blacksheepa

nie było zastów noobku
czyli jednak po 2h :)

a może 3?:)
 

DeletedUser

Guest
no zobaczymy co edino pokaze zostawilem mu zasta o 11 z 200 lk na wiosce neiciałe 500 pkt ha
 

DeletedUser162325

Guest
no zobaczymy co edino pokaze zostawilem mu zasta o 11 z 200 lk na wiosce neiciałe 500 pkt ha

Wieś 1500pkt a technologie na pierwszym poziomie, żenada koszary 10 stajnia 5 ubił cię jakiś pion co cie miał kratkę w kratkę... eko na 18/18/22 ten co w eko nie leci...
Musisz dużo pocwiczyc górniku z Wałbrzycha.
 

DeletedUser

Guest
detox-112 02.03. 11:08
siemanko garsz ze mną ?

The Terror 02.03. 11:09
jeszcze nie wiem jak ekipa

detox-112 02.03. 11:09
szkoda:)


detox-112 02.03. 11:22
700 lk mi ubili haha gosc mial 3 sek lekka eh milej gry

The Terror 02.03. 11:42
daj rapy

detox-112 02.03. 11:59
sojka mamy czy nie?

The Terror 02.03. 11:59
ta

detox-112 02.03. 11:59
bo torche odrobilem postarm sie cos ugrac ;)

The Terror 02.03. 12:00
:)

detox-112 02.03. 13:02
ZŁAMANY SOJEK:) ZAPMAITEAM

The Terror 02.03. 13:04
spadaj;p

detox-112 02.03. 13:07
no nic widziamy się na nastepnych


nic dodac, nic ująć
 

DeletedUser178225

Guest
To ja tam wbiłem i Cie zaatakowałem... napisałem dalej w wiadomosci ale ty tylko zaczepki szukasz....
 
Do góry