rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Dzięki czeski:) ktoś musiał wygrać,a ktoś przegrać.Ogółem nie spodziewałem sie rundy od 2 k :) ale źle nie było z samego eka wyrzyć sie dało a jak przyfarmiłes to już całkiem:)

Jeszcze raz dzieki za runde;)
 

DeletedUser

Guest
Powody przez które przegrała moja drużyna:
-krzywe barbary
-przypadkowy ban 10min
-strata surowców
-wina tuska
-lagi
-brak opisu rundy
-odszkodowanie 50k sur. przy spichlerzu mieszczącym 18k.

Dlaczego naprawdę przegraliśmy:
-byliśmy słabsi.

Maść na ból pupy dla tych co się nie mogą pogodzić iż keymil, coty, coma i boteq byli dzisiaj od nas lepsi. Zaprezentowali świetne zgranie, keymil rekordowo szybko wyklepał 3/4 full offy wciągu rundy mimo strat wszystkiego 3/4 razy. My mieliśmy ciekawą taktykę deffensywną ale zawiodła, ponieważ zabrakło zgrania. Obecnie postawił bym na tą drużynę każdą sumę pp. Są faworytem do wygranej i nie wiem kto mógł by im przeszkodzić w tym.

ja stawiam na nich lub MeFF hehehe a tak pzoatym to mogliscie same ofy zrobiić jak oni i tak szanse byly by równe... ciagla obrona to nei to jest powiedziane najlepsza obrona jest atak keymil o tym wiedzial dlatego wygrali pozdro dla kumatych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Poprostu oni grali wszyscy deff wiec przeskanowalismy i jak zobaczylismy nikt nie klepał mieczy bo po co tylko piki masowo,wiec jak nas zaatakowali niemieli szans lk zagrać na piki:)
 

DeletedUser162819

Guest
każdy meczyk na 2k w tej rundzie będzie?

Najważniejsza strategia i zgranie.

Dopiero potem indywidualne umiejętności graczy.
 

DeletedUser177745

Guest
Runda 500pkt była raczej pod tą rundę przygotowywana nasza taktyka. A drubens pisał, że wszystkie rundy będą miały takie same ustawienia (ćwierćfinały).
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
dzieki czeski:)
hmm i to nie ćwierćfinały tylko 1/8:)
ustawienia beznadziejne były :( gra o 2138 i dzieki temu od razu łykaliście barbarzynskie jedna za drugą niestety na innym meczach zapewne to sie powtórzy miejmy nadzieje ze pozniej juz beda rundy tylko od małej rozbudowy.

Detox my gralismy standardowo 2 offy i 2 deffy.

No ja 4 razy zrobilem full offa na tej rundzie od zera:) ale juz gdy stracilem pierwszego mialem koszary i stajnie na maxa :)
 

DeletedUser162819

Guest
Dzięki kropeq za gre .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
Mi dwie barbarki by jeszcze wleciały ;p
No pod koniec agro ładnie wbiłeś :)
 

DeletedUser155263

Guest
dzieki rpk za rundke ;P heh po twoim ra styrwiedzam ze pomyslales i walneles w swoje wojsko <beczy> a ja glupek <beczy> zamiast to samo zrobic to walilem w jakis noobów <beczy> i tylko 900k nabilem:)
 

DeletedUser178225

Guest
Niemiałem juz swojego,wystarczył 1 mały trick na gracza innego który ma nawet 10 wiosek i on wstawia Ci deffa:)
 

DeletedUser

Guest
Właśnie mnie to przeraziło,przejmowaliście barbki,drubens czy można prosić o parametry rundy ?
 
Do góry