rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ego nie wiedział, że jest kościół, do tego stracił wieś jak go nie było. :)
Mówi się trudno, czeskiego zapamiętam. :) A Ty i tak jesteś mierny, więc nie ma co dyskutować.
Ja ciebie zjechać nie chciałem tylko zapomniałem powiedzieć zastępcy,eguś sorki

Jakby keymil barby przejmował to by wygrał a nie top1 wleciał w full zagrode. Ja mu 1k lk 2 wioski ubiłem, ale o to już mniejsza to trzeba się urodzić z takim skillem ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
Już mam dośc tych sp jak o 16 wbije taki detox i co tego że jestem 2 jak matol burzy mi kuznie i jeszcze gada ze jest najlepszym graczem polskich plemion -_- jakby nie zburzyl kuzni bylbym 1 bo to co czeski podbil 5.5k juz sie na nia zbieralem a gracza skontrowalem , ale coz bojuwka balonika robi swoje , villus, natural i detox i jazda w 3 tylko zastanawia mnie czy tylko mnie atakuja czy każdego ?
 

DeletedUser175543

Guest
Dobrze , że ja miałem 700 pkt i 1500 skanu i cala topa byla obczajona przeze mnie wiec jesli skan uwazasz tez za "pojazd" to okej atakowalem Cie :)
 

DeletedUser150331

Guest
Dobrze , że ja miałem 700 pkt i 1500 skanu i cala topa byla obczajona przeze mnie wiec jesli skan uwazasz tez za "pojazd" to okej atakowalem Cie :)

aj soory nie napisalem ze skanowales , mysalem ze napisalem bo z redem pisalem ale to w grze.
 

DeletedUser

Guest
Nowy lider sezonu.

Mówili wbij rano będzie niższy poziom...

7rjykr1tzlpt.png
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.129
Nowy lider sezonu.

Mówili wbij rano będzie niższy poziom...

7rjykr1tzlpt.png

co do tego ze rano nizszy poziom to prawda ale wcale np mi nie jest łatwiej wygrac niz na rundzie o 17. róznica jest taka ze np o 7 gra 3 dobrych graczy i sie bije o topke czesto do samego konca a na rundzie o 17 gra 10 ale powybijają sie i zostaje przewaznie z 3:p i na to samo wychodzi:)
ech gralem teraz defiarza mialem blisko black nobility tez blisko bym nie musial daleko leciec a tu prad wyłaczyli:(
 

DeletedUser150331

Guest
co do tego ze rano nizszy poziom to prawda ale wcale np mi nie jest łatwiej wygrac niz na rundzie o 17. róznica jest taka ze np o 7 gra 3 dobrych graczy i sie bije o topke czesto do samego konca a na rundzie o 17 gra 10 ale powybijają sie i zostaje przewaznie z 3:p i na to samo wychodzi:)
ech gralem teraz defiarza mialem blisko black nobility tez blisko bym nie musial daleko leciec a tu prad wyłaczyli:(

albo zaden np o 17 nie zostanie tez tak czasem jest ;d
 

DeletedUser

Guest
Na wstępie pozdrawiam sandałka:)


sandał97 dzisiaj o 12:23
nie ma co pobić
kazanar2 dzisiaj o 12:22
noob...

Tutaj 3 grubasy poleciały;)

sandał97 dzisiaj o 11:57
trezba zjechać polish rpo on ma offa
kazanar2 dzisiaj o 11:56
Sklejamy coś we 2ch?
 

DeletedUser150331

Guest
Na wstępie pozdrawiam sandałka:)


sandał97 dzisiaj o 12:23
nie ma co pobić
kazanar2 dzisiaj o 12:22
noob...

Tutaj 3 grubasy poleciały;)

sandał97 dzisiaj o 11:57
trezba zjechać polish rpo on ma offa
kazanar2 dzisiaj o 11:56
Sklejamy coś we 2ch?

Jego cza jechać , albo bierz z nim sojusz i go łam ja tak robie on złamał juz ze mna z tysiąc sojuszy -_-
 

DeletedUser

Guest
Jego cza jechać , albo bierz z nim sojusz i go łam ja tak robie on złamał juz ze mna z tysiąc sojuszy -_-

Najlepsze jest to że miałem taką okolicę gdzie był MISTRZ PAINTA, Czeski marynarz,B-QLL i Polish Pro:) Szkoda, że to nie taki kozaczek i do nich nie podskoczy, to że ktoś np gra dopiero którąś tam rundę na SP (mniej niż 60) a tamci grają więcej to ma dystans do nich...
 

DeletedUser150331

Guest
Najlepsze jest to że miałem taką okolicę gdzie był MISTRZ PAINTA, Czeski marynarz,B-QLL i Polish Pro:) Szkoda, że to nie taki kozaczek i do nich nie podskoczy, to że ktoś np gra dopiero którąś tam rundę na SP (mniej niż 60) a tamci grają więcej to ma dystans do nich...

Mistrz Painta to ja ;d
 

DeletedUser169406

Guest
ja sobie na lajcie zjechalem rpk i do tego on napisal mi pw zwyzywal ze bedzie mnie burzyl na kazdej rundzie i tak bylo od 13;30 dostalem katasy w kzunie do tego zburzyl mi kazda barbarke w okolicy -_-

Brat młodszy grał:p bo ja bym Ci sie nie dał:p


Pochwal sie jak kiedys was 3 na raz cisnełem:p ty nawet offem nie uciekłes;p
 

DeletedUser150331

Guest
Brat młodszy grał:p bo ja bym Ci sie nie dał:p


Pochwal sie jak kiedys was 3 na raz cisnełem:p ty nawet offem nie uciekłes;p

tez tak myslalem , ogarnij brata bo mnie wkurza :D

burzyl mi kuznie ;d

ja beka jak nie wiem co ;d

szczerze ? nie pamietam ale na te 120 rund rozegrane i jakies 70 nieukonczone pewnie tak bylo ;d
 

DeletedUser171672

Guest
Już mam dośc tych sp jak o 16 wbije taki detox i co tego że jestem 2 jak matol burzy mi kuznie i jeszcze gada ze jest najlepszym graczem polskich plemion -_- jakby nie zburzyl kuzni bylbym 1 bo to co czeski podbil 5.5k juz sie na nia zbieralem a gracza skontrowalem , ale coz bojuwka balonika robi swoje , villus, natural i detox i jazda w 3 tylko zastanawia mnie czy tylko mnie atakuja czy każdego ?

Takich lamusów jak ty trzeba tępić :)
 
Do góry