rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser177511

Guest
mistrz painta styl czarnej szlachty. klepanie deffa , 0 gry :) wiec sie nie dziw :)
 

DeletedUser169681

Guest
muszę pograć w końcu jak dawniej:D
ps: detoxa nie ma? bo spin nie widać coś na fo:p?
 

DeletedUser162819

Guest
Wczoraj sobie zagrałem rundkę ale rzeczywiście bez deffa albo kolegów ciężko samemu wygrać.
12 grubych sklinowanych ale zawiodłem się na czeskim ;/

Tu na forum gdzieś pisał,że nawet lider sezonu przez chwile ,a na rundzie potrafił tylko nazwać wioskę "pamiętam jak mnie kiedyś zjechałeś"
i posłać na mnie 4 grube. I na tym jego gra się skończyła,bo go szybko przejąłem.

Niestety inni wszyscy grali deffem i kliny tylko na chwilę wystarczyły.

Dzisiaj poprawimy :) A jak naprawię jakoś mikrofon,to zaczniemy grać normalnie :)


Pozdrawiam
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.113
Wczoraj sobie zagrałem rundkę ale rzeczywiście bez deffa albo kolegów ciężko samemu wygrać.
12 grubych sklinowanych ale zawiodłem się na czeskim ;/

Tu na forum gdzieś pisał,że nawet lider sezonu przez chwile ,a na rundzie potrafił tylko nazwać wioskę "pamiętam jak mnie kiedyś zjechałeś"
i posłać na mnie 4 grube. I na tym jego gra się skończyła,bo go szybko przejąłem.

Niestety inni wszyscy grali deffem i kliny tylko na chwilę wystarczyły.

Dzisiaj poprawimy :) A jak naprawię jakoś mikrofon,to zaczniemy grać normalnie :)


Pozdrawiam

dzisiaj zagraj ze mna to zajmiesz top 2:)
 

DeletedUser

Guest
detox zjechany
czeski zjechany
top 3 :*

dziekuje.


a coma mój mistrz i nauczyciel :)
 

DeletedUser175543

Guest
Wczoraj sobie zagrałem rundkę ale rzeczywiście bez deffa albo kolegów ciężko samemu wygrać.
12 grubych sklinowanych ale zawiodłem się na czeskim ;/

Tu na forum gdzieś pisał,że nawet lider sezonu przez chwile ,a na rundzie potrafił tylko nazwać wioskę "pamiętam jak mnie kiedyś zjechałeś"
i posłać na mnie 4 grube. I na tym jego gra się skończyła,bo go szybko przejąłem.

Niestety inni wszyscy grali deffem i kliny tylko na chwilę wystarczyły.

Dzisiaj poprawimy :) A jak naprawię jakoś mikrofon,to zaczniemy grać normalnie :)


Pozdrawiam


To dobrze dawno oprócz comy na tsie nikt tempa rozwoju nie trzymał na 66 :D
 

DeletedUser177511

Guest
No nie wiem Keymil, Jak mówisz o rundzie od 12, to jak stepa ma zadowolić top2, to Ciebie musi top3, bo ja top1 nie oddam <3
 

DeletedUser177745

Guest
Wczoraj sobie zagrałem rundkę ale rzeczywiście bez deffa albo kolegów ciężko samemu wygrać.
12 grubych sklinowanych ale zawiodłem się na czeskim ;/

Tu na forum gdzieś pisał,że nawet lider sezonu przez chwile ,a na rundzie potrafił tylko nazwać wioskę "pamiętam jak mnie kiedyś zjechałeś"
i posłać na mnie 4 grube. I na tym jego gra się skończyła,bo go szybko przejąłem.

Niestety inni wszyscy grali deffem i kliny tylko na chwilę wystarczyły.

Dzisiaj poprawimy :) A jak naprawię jakoś mikrofon,to zaczniemy grać normalnie :)


Pozdrawiam

Głupi zawsze ma szczęście, 4 grube poparcie do 10...
 

DeletedUser175766

Guest
tak sie sklada ze jabuszka dal mi konto dzisaj niestety tylko haslo co neiwiele mi daje ale ten smieszny czlowieczek SeQ chce pojedynek z toba na regule 100 klinik wsadzony i nic bo dal duze obstawy nobek hahah po ty mwlasnie poznac piona ja zawsze 22 lk przejmuje wsyztskich honor trzeba miec jak chesz to zkaladaj temat na Fo i lecimy
 

DeletedUser177745

Guest
tak się gra

pa6c3w8anl0a.png
 

DeletedUser162819

Guest
Mówie tak ,bo widziałem jak Cię łatwo przejeli i widziałem rapki?
Mówie tak,bo wczoraj też widziałem jak grasz?
Mówię tak,bo widzę jaką ogromną ilość RA i RO masz?
 
Do góry