rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.063
ach i wez tu graj offem jak czarna wraz z 6 osobami lata bez przerwy na ciebie... tylko uciekalem co 10 minut bo tyle atakow ze strasz przerwach komende i jakas kontre zrobic. i pozniej jeszcze pw ze tak bedzie na kazdym sp^^
 

DeletedUser

Guest
niedoczekanie
czarna już długo nie pogra, dobra ja wracam do spania :D

hehe myśle o tym że jak wystartujemy na runde z pełnym składem to runda zdominowana :D
czarna i jego kumple sobie już nie poradzą przeciwko keymilowi, detoxowi,ego, kurkowi, comie, V1llusowi,balonikowi, czeskiemu, cristoferowi, kondziowi i reszcie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
28
niedoczekanie
czarna już długo nie pogra, dobra ja wracam do spania

hehe myśle o tym że jak wystartujemy na runde z pełnym składem to runda zdominowana
czarna i jego kumple sobie już nie poradzą przeciwko keymilowi, detoxowi,ego, kurkowi, comie, V1llusowi,balonikowi, czeskiemu, cristoferowi, kondziowi i reszcie

Pod jakim nickiem gra ''czarna,,
 

DeletedUser177511

Guest
Takiego czegoś jeszcze nie było , 4 karety na raz od 4 różnych graczy, po czym 2 zostały przerwane, i 3 karety na villusia , no niesamowite :D
 

DeletedUser150331

Guest
Sandał pierw łamie sojusz , potem narzeka że go klinuje i wyzywa od dzieciaków , hahahaha nie no beka z typa.
 

DeletedUser167001

Guest
Chyba pyknę rundkę od 10:30 ;)

Szuka ktoś deffiarza?

Chętnie podeffuje :)
 

DeletedUser

Guest
Takiego czegoś jeszcze nie było , 4 karety na raz od 4 różnych graczy, po czym 2 zostały przerwane, i 3 karety na villusia , no niesamowite :D

Trzeba jeszcze wziąść pod uwagę że natural i kente fejkowali :) Więc zostają tylko 2 karety.
 
Wynik reakcji
6.795
haha dobry jesteś :) a 5min przed końcem przejmowałem kolesia i przed ostatnim grubym wszedł twoj off i szlachta:) Juz mi sie nie opłacało odbijać bo było by za poźno :)

Jak moglo byc 5 min jak ja 15 minut przed koncem starcilem neta, nie zdazylem nawet wyslac wszystkich offow, ale agro i tak jakies tam nabite bylo :D

ps. Od 9:30 nie przejmowalem juz wiosek tylko agro bilem, wiec szlachtami nawet nie latalem juz ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry