rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21778

Guest
A teraz

UWAGA
Pytankado Corpusa.


Panie Corpusie po co Pan zakładał temat "Rundy od Graczy" skoro Pan nie daje takich rund...
Na dodatek Pan wymyśla swoje rundy i według 80% graczy są to rundy że tak się wyraże do "Pupki"

Czy nie mógł Pan na początku skoro to takie trudne wzorować się na rudnach Drubensa? nie myśli Pan że to był by lepszy Pana start niż jest teraz?


Czy Pan robi nam na złość i nie widzi tych wszystkich zażalen i daje znów takie "słabe" rundy?


Hę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No na pt tez trudny poziom;p Wezmy pod uwage ,ze pierwsz wioska deff;d
 

DeletedUser139560

Guest
Ja nie wiem czy bym go chciał bo dopiero na szybkich zaczełem grac aktywnie od 2tygodni:D


No wiesz znam druba i nie można on powiedzieć że był zły, kogo byś się nie zapytał to by ci napisał że drubens był lepszy, bo teraz jak ktoś patrzy na te rudy to mu się odechciewa grać i czeka na lepsze jutro chociaż u corpusa i tak to się nie zmieni, a przegadać mu żeby dał rundy takie jak każdy lubi to nie da rady, bo on tu jest adminem i uważa się za boga
pisałem z wieloma adminami i nawet jak by nie miał racji to i tak napiszę że ma, bo swoja duma jest dla niego najważniejsza i nie liczy się zdanie innych, a zresztą żalenie się tu i tak nic nie da bo pewnie nawet tego nie czyta.

To tyle z mojej strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser125693

Guest
Polskie rundy wbijaja ponizej zera:) 250 4 dni:) brawo naprawde:) ktos tu zablysnol inteligencja:)
jak by nie mozna bylo zrobic pare rundek w tygodniu:) ale Administracja wie najlepiej:) brawo juz 30% graczy z polskich SP przenioslo sie na portugalskie:) tam chociaz mozna pograc a nie jak tutaj;/
 

DeletedUser

Guest
I jak tu mają grać Ci lepsi ^^ ?

No.. rundy są koszmarne [oby to tylko były takie początki]

Nie jestem najlepszym graczem ale gram od 50 rundy SP, czasem lepiej, czasem gorzej.
Gdy był drubens ( chyba 2 lata ) było inaczej. Najlepiej było gdy nikt nie wiedział o wioskach rozbudowanych typu 1, 2, 3 i 4

Grało się od 26 pkt i była większa jazda, tera każdy chce tylko rozbudowane. Wiem że to przyspiesza rozgrywkę, ale jednak było kiedyś inaczej.

Teraz rundy "premium" = cały tydzień i jeszcze sobota ;/ a potem zwykła pon - czw . ;//
Jest źle.. nie okłamujmy się...
 

DeletedUser139940

Guest
Dawno nie było rundki na portugalskich dziennie jest 5-6.
 

DeletedUser

Guest
Mi się czeskie podobają :)

10:00 do 10:30.

A te polskie sprawdzę ^^
 

DeletedUser

Guest
Reguła zagrody: 2000 to ciekawe, PO CO TO??
Kto zdązy zgromadzic 3 full deffy we wsi w czasie 1-2min??
Rozumiem BASH, można zaszalec Zagroda 100,150,200 ale po co 2000[!?]
CAT 8h ??
Naprawde ciekawe, co można robic 4-5 h z full offemi i wioską na maxa[tu by sie zagroda przdała 100-150]

Podpisuje się pod tym ^^


Też by mogły by rundki być po 1-2 dni ;)
 

DeletedUser21778

Guest
Corpus czekam co odpiszesz...

PL sds że tak powiem cofają się w tył..
 

DeletedUser142050

Guest
Ja wole portugalskie z 2 powodów ;)
1. Wioski rozbudowane 2.138p
2. Premka odrazu na 7 dni ^-^, więc gra się za darmo :>
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
Wbiłem dzisiaj na sp w Portugalii po raz pierwszy tam grałem dziś 2/2.5 rundy oto może wrażenia:

1.Na tych sp może i można pograć a właściwie nagrać się do woli jest kilka rund dziennie.Jest tam wioska rozbudowana ponad 2k pkt dla jednych to dobrze dla drugich źle:

KarolinkA- napisał:
Ja wole portugalskie z 2 powodów
1. Wioski rozbudowane 2.138p

W kÖnCü MnIe PöZnÄsZ napisał:
Najlepiej było gdy nikt nie wiedział o wioskach rozbudowanych typu 1, 2, 3 i 4
Moim zdaniem to że wioska jest rozbudowana nie jest złe...
Jednak nie może być tak ja jest na sp w portugalii gdzie zawsze (dla mnie ten jeden dzień 30.04) to zawsze dla tych szybkich, ze wiecznie:
runda trwa 2-4h
speed:400
wojo,0,5
i jedna od drugiej rożni się tym czy szlachta może iść 10 pól czy więcej.
No i prawie bym zapomniał ilość członków plemienia jest też różna.

Naszym sp czegoś ostatnio brakuje ponieważ nie od dziś gram/bawię się po świecie i tylu polaków co jest ostatnio (kwiecień) nie było za moich czasów.
Jak ktoś ze mną kiedyś gdzieś pisał to dobrze wie co mu na początku pisałem(...)-to pozostawiam bez komentarza:)
Wracając do naszych rund trzeba ich robić więcej to podstawa ale z sensem żeby nie popełniać błędów innych dla mnie błędem jest kilka takich samych rund na dzień-patrz Portugalia.

Z drugiej jednak strony można czasami zajrzeć do sąsiadów bliższych czy dalszych i 1 czy 2 konfiguracje rund zapożyczyć a naprawdę warto.
Rundy kilku dniowe też są potrzebne tylko trzeba je robić z głową, a nie od tak tygodniówka się dziś kończy to dla odmiany dajmy jeszcze jedną.(to jest tylko przykład).
Warto robić rundy od zera, prawie 1k i ponad 2k pkt ale trzeba to robić rozważnie, bardzo elastycznie wierzę w to ze w Polsce też się tak da.

BASH,CAT,CLUSTER i wiele innych, no i oczywiście zwykłe rundy o odpowiedniej długości i innych czynnikach kształtujących są do osiągnięcia.
Jestem przekonany iż wiele graczy(wszystkim nigdy nie dogodzisz) by było zadowolonych.
A jeśli nie to cały świat jest, zagraniczne SP czekają, przy odrobinie intuicji można grać 24 na dobę.
Tyle ode mnie być może się jeszcze wypowiem na ten temat,za błędy i nie ścisłości przepraszam.

01.05.2010 0:15
EDIT@ Tak długo to pisałem ze się dzień zmienił, a nawet miesiąc więc na początku jest błąd...
:D:D:D:D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21778

Guest
Niedziela od 8 rano

phi wszyscy na kacu albo coś po sobocie :p


Takim wczesnym sp mówimy NIET! :D
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
Niedziela od 8 rano

phi wszyscy na kacu albo coś po sobocie :p


Takim wczesnym sp mówimy NIET! :D

Ja niestrudzony wydarzeniami soboty powiedziałem "tak" niedzielnemu BASH'owi i i ugrałem TOP 1 Agresorów.:eek:
Dodam tylko że walczyłem z graczem który wygrał ranking pkt z 12 wiochami a ja małym tylko jedną wioskę.( -ßcörwyßön*)
A gdybym na początku zdecydował się przejmować wiochy to kto wie czy i punktów bym najlepszych nie maił?!:confused:
Ale tego nie zrobiłem pomimo tego że miałem wyczyszczonych 10-15 wioch w przedziale 3k-7k pkt.
Dziękuje wszystkim za walkę.
Chwal tym którzy walczyli współczuje tym co nie podjęli walki.:cool:
Ps. Jak was nie ma to i pograć można...(te słowa kieruje do Elity Polskich SP- w skrócie EPSP)
 
Do góry